18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spadkobiercy

~Griszon • 2011-11-09, 13:52
Robert Górski daje kolejny popis swoich umiejętności

Jutub

2011-11-09, 19:02
czemu oni się śmieją k***a non-stop? Jakby ich k***a orzygał też by się pewno śmiali

ko...........rz

2011-11-09, 21:42
@up- no może dupy nie urywa, mnie się podoba, w porównaniu do innych programów z pseudotelewizji w naszej polandii to ten program miażdży jajca na omlety.

szinszil

2011-11-09, 22:02
@GriszaSnk Jak dla ciebie to jest jego popis umiejetnosci to naprawde malo widziales..... Ale za To Andrus pokazal klase.... moim zdaniem duzo wiecej niz Gorski....

Stew

2011-11-09, 23:56
@up No niby nie, ale przyznaj, że umiejętność improwizacji w polskim 'showbiznesie' jest ch*jowa, jednak aktorzy którzy tu występują radzą sobie świetnie.

~Griszon

2011-11-10, 00:00
szinszil napisał/a:

@GriszaSnk Jak dla ciebie to jest jego popis umiejetnosci to naprawde malo widziales..... Ale za To Andrus pokazal klase.... moim zdaniem duzo wiecej niz Gorski....



widziałem wiele scen, w których radził sobie równie dobrze bądź lepiej i zapewne niedługo je tu wrzucę czym najprawdopodobniej znów narażę się na Twoją krytykę. Andrus jak by nie patrzeć jest wybitnym kabareciarzem, lecz pomimo tego, że w tej akurat scenie wypadł lepiej od Górskiego to moim skromnym zdaniem serial Spadkobiercy stracił by więcej gdyby zabrakło w nim Górskiego, aniżeli Andrusa:)

~tedwaha

2011-11-10, 06:06
świetna improwizacja, aż mi się studia przypominają

może sadyzmem nie powala, ale k***a uwielbiam tą facetkę z kabaretu Chrabi (wcześniej kabaret POTEM, który zresztą gorąco polecam, zwłaszcza skecz z serii Bajki dla potłuczonych pt. "Jaś i Małgosia") ma pie**olony, wielki jak ch*j talent aktorski, k***a jego mać :)

diegoYam

2011-11-10, 17:54
Chyba hrabi specjalisto