18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

south park rap

Shaggy93 • 2014-03-22, 19:24
fanowska piosenka z okazji Kijka prawdy. osobiście nie cierpię hamburgerów ale 3 rzeczy im się udały, muscle cars, KKK i South park :mrgreen: miłego oglądania. Aha, wymagany angielski.filmik zawiera śladowe ilości pierdów, żydów i pedalstwa.

oczywiście zaj***ne, i nie mniejszymi się nie dało :chomik:

skasowane

2014-03-22, 19:31
Polska dla polskiego języka - won z angielszczyzną!

Kaskaderdx10

2014-03-22, 19:53
JesusChytrus napisał/a:

Polska dla polskiego języka - won z angielszczyzną!


sie nie uważało na lekcjach angielskiego co?

Shaggy93

2014-03-22, 20:58
JesusChytrus napisał/a:

Polska dla polskiego języka - won z angielszczyzną!


no k***a nie wierze... sam jestem radykałem ale czepianie się hamburgerów, że mówią po angielsku to lekka przesada...internet nie jest polski, co byś wiedział gdybyś znał rozwinięcie skrótu WWW (World Wide Web) jeszcze coś ci chłopcze nie pasuje ? :)

skasowane

2014-03-22, 22:13
@shaggy93
Trollujesz czy tak na serio? Pasuje mi to że anglik mówi po angielsku. Nie pasuje mi wrzucanie na polskim portalu angielskich treści, nie pasują mi angielskie "creepy" i inne, nie pasuje mi że gówno mogę zrobić w komputerze po polsku a już całkowicie wk***ia mnie to co was również powinno - że w takim tempie być może w tym półwieczu angielski stanie się naszym językiem urzędowym.

Czegoś jeszcze nie rozumiesz trollerski chłopcze? :D

OliverSucks

2014-03-22, 22:17
JesusChytrus,

Już dawno takiego bólu dupy nie widziałem. Wszędzie masz angielszczyznę, a jak ci przeszkadza filmik po ang. to po prostu scrolluj dalej, sadistic to nie twoja własność, a biorąc pod uwagę ze 50% filmików tutaj jest po angielsku, to ja nie wiem co ty tutaj jeszcze robisz.

zagiel1111

2014-03-22, 23:03
Jezus weź sp***alaj do nieba jak ci nie pasuje :D


Komentarz nie ma na celu obrażenia nikogo, jest w formie żartobliwej i nie zasługuje na warna :P

Shaggy93

2014-03-23, 07:28
trochę gościa rozumiem, ale nie mamy na to żadnego wpływu. Siłą rzeczy dopóki będziemy się jednoczyć z zachodem angielski będzie wszechobecny, a akurat znajomość tego języka nie przeszkadza w niczym, wręcz przeciwnie dogadasz się w większości państw, co moim zdaniem jest bardzo pomocne.

Sounoxx

2014-03-23, 12:10
Sadistic nie będzie polski, bo Polacy robią za mało zajebistych rzeczy. To nie jest trudne do ogarnięcia. Tak samo mógłbyś mieć ból dupy o to, że wypadki są z Rosji. Przecież to polski portal, chcesz mieć tylko POLSKIE wypadki, nieprawdaż? Albo niech chociaż ruski za kółkiem gadają po polsku.

strzelec_

2014-03-23, 12:11
jezuschytrus - to że jesteś niewykształconym, jednojęzycznym robakiem nie znaczy że każdy taki jest i wypie**alaj ze swoimi kompleksami. Zabierz też ze sobą kolegów o podobnych poglądach.

abcdefgz

2014-03-23, 12:12
Toć Chytrus jest trollem, ludzie...internet wam wczoraj podłączyli?

bania88

2014-03-23, 14:05
Kijek prawdy. Dzis skonczylem, gra zajebista. By mogla byc dluzsza

Altus

2014-03-23, 18:05
Najlepsze to tam są klasy postaci jaki można wybrać: wojownik, łotr, mag i.... żyd xD

bania88

2014-03-23, 18:48
@UP
Tez mnie to rozj***lo :D