18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sosnowiec Story

sa...........os • 2012-05-24, 19:01
Wiem że ten temat się zdezaktualizował i jest kompletnie nie śmieszny, ale jak się okazuje, ciągle można coś nowego wyciągnąć. Pozostawię bez komentarza:
Kod:
http://sosnowiec-story.co.cc/

Suka_Blyat

2012-05-25, 18:13
filipedia2 napisał/a:

o czym wy w ogóle mówicie, nie ma ŻADNEGO usprawiedliwienia dla jakichkolwiek czynów pedofilskich, dla człowieka, który nie ma ukończonych tych powiedzmy, 15-16 lat te tematy NIE ISTNIEJĄ!


Zdefiniuj czyn pedofilski

Shatter napisał/a:

Korwin jest debilem i pedofilem.Idź trollować na youtube i fb jak to wasz gatunek ma w zwyczaju...


Jakieś uzasadnienie tych słów?

konek3

2012-05-26, 00:39
Tak, i wy myślicie że jak już Nowa Prawica dojdzie do sejmu, to oczywiście nie będzie tam żadnych innych partii, które zapobiegały by wprowadzaniu dziwnych ustaw? Ruszcie głowami.

Polecam wszystkim ludziom, którzy są za aborcją strzelić w łeb. W końcu według Was co za różnica, czy wy czy niewinne dziecko?

KingOfEvil

2012-05-26, 09:23
Hahahah

Cytat:

ESET Smart Security
Dostęp zabroniony!

Szczegóły:
Strona internetowa: http://sosnowiec-story.co.cc
Komentarz: Dostęp do strony został zablokowany przez ESET Smart Security. Strona znajduje sie na liście stron zawierających wirusy i inne niebezpieczne aplikacje. Lista jest definiowana przez producenta.

Witryna internetowa firmy ESET


sa...........os

2012-05-26, 10:15
konek3 napisał/a:


Polecam wszystkim ludziom, którzy są za aborcją strzelić w łeb. W końcu według Was co za różnica, czy wy czy niewinne dziecko?



A ja proponuję frustratom bez życia zająć się sobą, a nie tym, co obca im kobieta w cipie nosi i co z tym zrobi. ;-)

W każdym razie żeby trochę załagodzić atmosferę dyskusji, to taka druga strona medalu:


martwamysz

2012-05-26, 12:36
Przestańcie gadać o tym sabotującym polski liberalizm pajacu. Wiem, że do niego tasujecie, ale on naprawdę nie robi nic dobrego porównując wszystko do adolfa hitlera lub ośmieszając się w telewizji gdy tylko nadarzy się do tego okazja. A przez niego i jego durnych fanatyków, którzy traktują go jak boga i myślą, że musi mówić z sensem, mimo że gada od rzeczy, i nie rozumieją tego, że on tak naprawdę działa nam na szkodę, nie powstanie w polsce żadna sensowna liberalna partia, która dla odmiany miałaby szansę dostać się do sejmu. Nie mogę się doczekać aż w końcu odejdzie z tego świata, bo liczę na to, że jego następca nie będzie sabotażystą.

Suka_Blyat

2012-05-26, 18:50
martwamysz napisał/a:

Przestańcie gadać o tym sabotującym polski liberalizm pajacu. Wiem, że do niego tasujecie, ale on naprawdę nie robi nic dobrego porównując wszystko do adolfa hitlera lub ośmieszając się w telewizji gdy tylko nadarzy się do tego okazja. A przez niego i jego durnych fanatyków, którzy traktują go jak boga i myślą, że musi mówić z sensem, mimo że gada od rzeczy, i nie rozumieją tego, że on tak naprawdę działa nam na szkodę, nie powstanie w polsce żadna sensowna liberalna partia, która dla odmiany miałaby szansę dostać się do sejmu. Nie mogę się doczekać aż w końcu odejdzie z tego świata, bo liczę na to, że jego następca nie będzie sabotażystą.


W jakim sensie jest sabotażystą?

Sl...........nx

2012-05-27, 23:40
martwamysz napisał/a:

Przestańcie gadać o tym sabotującym polski liberalizm pajacu. Wiem, że do niego tasujecie, ale on naprawdę nie robi nic dobrego porównując wszystko do adolfa hitlera lub ośmieszając się w telewizji gdy tylko nadarzy się do tego okazja. A przez niego i jego durnych fanatyków, którzy traktują go jak boga i myślą, że musi mówić z sensem, mimo że gada od rzeczy, i nie rozumieją tego, że on tak naprawdę działa nam na szkodę, nie powstanie w polsce żadna sensowna liberalna partia, która dla odmiany miałaby szansę dostać się do sejmu. Nie mogę się doczekać aż w końcu odejdzie z tego świata, bo liczę na to, że jego następca nie będzie sabotażystą.



Nie on się ośmiesza, ale manipulują jego wypowiedziami, kiedy zaczyna wyciągać argumenty, wchodzą mu w słowo, nie dają się wypowiedzieć itp. Tak wyglądają rozmowy z Korwinem.
Kiedy gościł w programie Młodzież Kontra (dwukrotnie) miał czas na wyłożenie swoich racji i tylko skończony debil mógłby stwierdzić, że się ośmieszył.
Na koniec - W podwarszawskiej Magdalence przed okrągłym stołem ustalono, że prawdziwa prawica, taka jak UPR czy KNP nigdy nie może dojść do władzy. Realizują to z zabójczą skutecznością już ponad 20 lat, przechodząc samych siebie przed ostatnimi wyborami, kiedy PKW nie zarejestrowała Nowej Prawicy tylko dlatego, że tak im się podobało. Podpisy były, termin dotrzymany, ale niestety, partia, która nie pozwalałaby na kradzieże.

Macias17

2012-07-17, 23:47
Mogę się założyć że jeśli ruch Palikota miałby koalicje z pisem to ten reportaż nawet by nie powstał bo j***nemu tvnowi było by to na rękę...