18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sosnowiec Race

nikos-demos • 2010-08-05, 18:15


ani pijany ani naćpany
zwyczajny wariat :)

ŁYSY

2010-08-06, 18:51
gdzie widzisz tą czrną maż??

Inszy

2010-08-06, 19:23
Numery widać - w sam raz materiał na mandacik (a może i sprawę karną).

Popielniczka

2010-08-06, 19:29
A potem na rajdach Jeep'a taki wjeżdza w rzeke bo chciał sie popisać i cały silnik zalewa xD

Chupacabra napisał/a:

Aż dziw, że taką mini-terenóweczką nie radzi sobie po schodach.


Mini terenóweczka? ... Biedny jesteś :(

Suka_Blyat

2010-08-06, 20:05
@Człowiek Drzewo
a ty co z katowic jesteś czy co?
Jakby nie patrzeć to Sosnowiec jest w ch*j piękniejszy od tych wszystkich ślunskich miejscowości z ketosami, chorzowem, bytomiem i tak dalej na czele jeszcze dogadać się nie idzie... Poza tym j***ć hanysów-fanatyków (reszta jest w miare spoko)

Tomelo

2010-08-06, 20:12
Do Echelona i człowieka drzewo (debila znaczy się) , takie z was wielkie hANYSY a jak przyjdzie co do czego to po "ślonsku" umiecie ze 3 słowa. A poza tym Katowice są brzydsze od Zagłębia więcej brudu smrodu i nienawiści pomiędzy samymi hanysami (wjazd do katowice napis "tylko GkS, śródmieście "tylko Ruch" etc. ) . Ogólnie zabawni jesteście gamonie idźcie wpie**alać węgiel od Uszoka!

czarnyrlz

2010-08-06, 21:30
Taki samochód i taką lipę zasiać, ja pie**ole

Człowiek Drzewo

2010-08-06, 21:52
@ Tomelo
widac ze jedyne co potrafisz to napinac sie : ).
Gdzie napisalem ze jestem hanysem i mieszkam w Katowicach, Bytomiu, Chorzowie itp?

Ale przeciez lepiej od razu kogos obrazic i czepic sie faktu(niezbyt istotnego) ze kierowca byl z Świerklańca. Jak widac atmosfera miasta zle wplywa takze na przyjezdnych, a samo miasto zbudowane jest tak jakby chcialo sie jak najbardziej utrudnic zycie kierowca.

Mieszkam w Dąbrowie Górniczej i moim zdaniem, a takze wielu innych mogacych porownac Sosnowiec i Dąbrowe, to miasto jest okreslane najladniejszym. Pomimo ze mamy u siebie Hute Katowice, a takze Łagisze(to juz Bedzin ale blisko) to nadrabiamy iloscia zieleni i zagospodarowaniem przestrzennym. Wiadomo ze do idealu brakuje ale nie mozna narzekac

Infern4lity

2010-08-06, 22:45
Sosnowiec to nie nutella,nie musisz go lubic...

vagatiosoul

2010-08-06, 22:47
sklej napisał/a:

@Człowiek Drzewo
a ty co z katowic jesteś czy co?
Jakby nie patrzeć to Sosnowiec jest w ch*j piękniejszy od tych wszystkich ślunskich miejscowości z ketosami, chorzowem, bytomiem i tak dalej na czele jeszcze dogadać się nie idzie... Poza tym j***ć hanysów-fanatyków (reszta jest w miare spoko)



Podziękuj dziadkowi, że przyjechał tu za robotą i osiedlił się w ówczesnym raju dla wulców, zamiast siedzieć dalej na dupsku w jakiejś wiosze pod Białymstokiem.
Gdyby nie on, to pewnie mógłbyś dziennie pić mleko prosto z cyca, a tak to biedaku jesteś narażony na "hanysów-fanatyków", do których najwyraźniej się zaliczam, bo takie pie**olenie doprowadza mnie do szału.
:bomba:

kozub007

2010-08-06, 22:57
Sosnowiec, sosnowiec ładna okolica gdyby nie GOROLE była by stolica!!!

Bl...........er

2010-08-06, 22:59
Gorole i hanysy dajcie sobie spokój :offtopic:

Suka_Blyat

2010-08-06, 23:18
@vagatiosoul
ziomuś nie przypie**alaj się do mojej rodziny skoro nie masz k***a zielonego pojęcia skąd pochodzi moja rodzina... j***ć hanysów i ch*j z nimi dawaj k***a modzie 2 warna!
j***ć konfidentów z werhmachtu

vagatiosoul

2010-08-06, 23:36
@sklej
Masz racje, faktycznie niepotrzebnie przypieprzyłem się do rodziny.
A co do konfidentów, to zastanów się, jak to wszystko wyglądało podczas najazdu czerwonych.
Jak to mówią "oko za oko..." gorolu ;)
Poprzestańmy na tym.

Tomelo

2010-08-07, 01:05
Człowiek Drzewo napisał/a:

@ Tomelo
widac ze jedyne co potrafisz to napinac sie : ).
Gdzie napisalem ze jestem hanysem i mieszkam w Katowicach, Bytomiu, Chorzowie itp?



Mieszkam w Dąbrowie Górniczej i moim zdaniem, a takze wielu innych mogacych porownac Sosnowiec i Dąbrowe, to miasto jest okreslane najladniejszym. Pomimo ze mamy u siebie Hute Katowice, a takze Łagisze(to juz Bedzin ale blisko) to nadrabiamy iloscia zieleni i zagospodarowaniem przestrzennym. Wiadomo ze do idealu brakuje ale nie mozna narzekac



Jakbyś był z DG to byś nie gadał takich głupot. A poza tym nie napinam się tylko irytuje mnie kiedy kolejny debil stara się tu przemycać jakieś gęgawe przyśpiewki ze stadionów w stylu "Lepiej z dupy nie wychodzic niz w sosnowcu sie urodzic!" . Gamoń jesteś i tyle, aha i jeszcze masz ch*jowe riposty.
sp***alaj.

PS. A co do zieleni to też ładnie pie**olnąłeś. Osobiście lubię Dąbrowę i całe szczęście nawet taki tłuk jak ty tego nie zmieni.

errortheory

2010-08-07, 02:08
sid89 napisał/a:

Tablice WI, widać, że j***ny warszawiak ma za dużo kasy



Eee, tam, po prostu prezesik jakiejś firmy dostał duży samochodzik który ma w dupie bo mu co 2 lata zmieniają. :)