18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sosnowiec - Jebnę ci

straatveger • 2013-01-28, 14:11
Wcześniej był pożar solarisa w sosnowcu, teraz holują ten sam lub podobny pojazd - również w sosnowcu.
Z uwagi, że Sosnowiec miał ogłosić niepodległość, został utworzony tymczasowy rząd republiki sosnowieckiej, na którego uczestników masową przeprowadzane są zamachy, często też słychać liczne groźby. :snajper2:

Danielek91

2013-01-29, 12:01
To nie autobus z Sosnowca! Tylko autobus z Mysłowic (tam ptaki machają tylko jednym skrzydłem bo drugim zatykają dziób bo śmierdzi!) W Sosnowcu autobusy maja rejestrację zaczynającą się od SO nie od SM! Ponad to nasze Solarisy są biało czerwone nie żółto czerwone! Pan z familoków w bytomiu gdzie są 2 rodzaje psów (czytać szybkie i smaczne) się nie wypowiada tylko spojrzy na swoją patologię która go otacza sprawa Agnieszki S.-B. (31 l.) z Bytomia która wbiła 9 letniemu synowi nóż w serce gdy ten spał!
Tyle że nasza Kasie jest medialna i za wywiad dostała taką kasę na jaką wy musicie zapierda**ć 2 lata! ;D

DiesIrae

2013-01-29, 12:02
W Sosnowcu podobno słońce tyczką popychają żeby zaszło

Metylator

2013-01-29, 12:26
Taka stara zagadka tematyczna:
- Co najlepszego może Cię spotkać w Sosnowcu?
- Autobus do Katowic (byle by nie Solaris :P )

taziu

2013-01-29, 12:37
Ronoaro napisał/a:

k***a, nie leczcie sobie kompleksów Sosnowcem, cienkie ch*jki z Hanysolandu.



k***a, nie lecz sobie kompleksów Hanysolandem, cienki ch*jku z Sosnowca.

boooreq

2013-01-29, 12:44
Ty pajacu, to nie jest Sosnowiec, nie rób sadoli w ch*ja. W Sosnowcu solarisy mają inne kolory a nie jakieś ch*jowo-żółte, poza tym mamy rejestracje SO a nie SM.


Proximate

2013-01-29, 12:46
Sosnowiec to chamstwo i plebs, j***na wieś, wstyd że wchodzi w skład Śląska, ale już niedługo k***a, już niedługo.

cu...........ow

2013-01-29, 12:59
UP
Popatrz na mapę całego Śląska (Górnego i Dolnego) i poszukaj Sosnowca. Beka z geografa

ik...........ea

2013-01-29, 13:29
Up, up, up, up, up, up a k***a do wszystkich co piszą takie bzdety. Jakim to trzeba niedoinformowanym człowiekiem, żeby nie wiedzieć, że w GOP jest prawie 15 różnych firm przewozowych i nie ważne są rejestracje, bo każda rejestruje według własnych kryteriów. Ćwoki, które się nie znają w ogóle na rzeczy nie powinny zabierać głosu w dyskusji, jakiejkolwiek. Zagłębie jak i Górny Śląsk pękają z dumy mając takich światłych mieszkańców...

P.S. Kiedy się zacznie jakaś selekcja użytkowników Sadistica? Pewne granice zostały przekroczone już dawno, czas robić z tym porządek.

EdmundKemper

2013-01-29, 13:44
Jako, że jestem rodowitym Zagłębiakiem to trochę smutno mi czytać taką nienawiść do Sosnowca. Jednakże może zobaczą Sosnowiczanie jak to jest być wyśmiewanym. Sami śmieją się z okolicznych miast, a wcale nie są lepsi :D

boooreq

2013-01-29, 13:55
ikea napisał/a:

Up, up, up, up, up, up a k***a do wszystkich co piszą takie bzdety. Jakim to trzeba niedoinformowanym człowiekiem, żeby nie wiedzieć, że w GOP jest prawie 15 różnych firm przewozowych i nie ważne są rejestracje, bo każda rejestruje według własnych kryteriów. Ćwoki, które się nie znają w ogóle na rzeczy nie powinny zabierać głosu w dyskusji, jakiejkolwiek. Zagłębie jak i Górny Śląsk pękają z dumy mając takich światłych mieszkańców...

P.S. Kiedy się zacznie jakaś selekcja użytkowników Sadistica? Pewne granice zostały przekroczone już dawno, czas robić z tym porządek.



A więc "Ćwoku" jak mi pokażesz autobus o takich barwach w Sosnowcu to się osobiście spotkamy i kupie Ci skrzynie browarów. Mieszkam tu 19 lat i nigdy takiego nie widziałem..

grunge

2013-01-29, 16:31
Btw, Autobusy w Sosnowcu, w którym mieszkam, a psy wcale nie szczekają dupami (no chyba że ktoś z wwy podrzuci), są biało-czerwone.

Pele15

2013-01-29, 16:39
Kur*a sosnowiec po raz "n" -.- Tylko czekać aż stan wojenny ogłoszą w sosnowcu

zibi93wrk

2013-01-29, 17:34
Jaki Sosnowiec?!
Przecież to przystanek Halemba-pętla nie porownojcie Rudy Śląskiej z Sosnowcem.

gregorio80

2013-01-29, 21:54
Nie to że sie dopie**alam ale Bongman podobno jest z Sosnowca.

B-B

2013-01-30, 03:50
Ci wszyscy co się dopie**alają do Sosnowca to pewnie banda hanysów.
"co cię najlepszego spotka w Sosnowcu.... autobus do Katowic" No k***a co jak co ale jechać do Katowic dla przyjemności to trzeba być popie**olonym !
Był któryś z was w Katowicach, Bytomiu, Mysłowicach i innych tych brudnych i śmierdzących miastach ?!
Z resztą całe byłe woj.katowickie to smród brud i ubóstwo !
Teraz zabrali bielskie i częstochowskie i na żywca kasę zapie**alają !
Nie dziwi mnie nienawiść do hanysów bo jest to i w Bielsku i W Sosnowcu i w Częstochowie !
Najlepsze wyjście jak by te volksdeutsche się odłączyły od Polski.
JEBAĆ HANYSÓW !