18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sopot: słońce, plaża i hulajnogi

huncfot130 • 2022-07-25, 19:08
A właściwe Szwed z córką na hulajnodze...



I zmywarka za kółkiem.

Rezultat
Zabrane prawko i mandaty dla obu stron.

Pożyczone widać skąd

Strugi

2022-07-25, 19:11
Czemu zabrane prawko?
wydawało mi się, że hulajnoga tak samo jak rower - powinna być prowadzona k***a na przejściu, czyż nie? ;P

a dobra, widze, ona się wj***ła na przejście, kiedy już byli na nim przechodnie

Heliar

2022-07-25, 19:14
Polacy to pamiętliwy naród, dostał za potop.

Puczysta

2022-07-25, 19:44
Strugi napisał/a:

Czemu zabrane prawko?
wydawało mi się, że hulajnoga tak samo jak rower - powinna być prowadzona k***a na przejściu, czyż nie? ;P
a dobra, widze, ona się wj***ła na przejście, kiedy już byli na nim przechodnie



Co ty pie**olisz?

dżonyłojlker

2022-07-25, 19:47
A wcale nie jestem ciekawy co jest w Szwecji. Napewno same pedały i się k***a w dupę pie**olą. Możecie mi opowiadać co tam jest. W dupie to mam i nie będę słuchał!

TrzyDwaJeden

2022-07-25, 20:11
KapejloneK napisał/a:

A wcale nie jestem ciekawy co jest w Szwecji. Napewno same pedały i się k***a w dupę pie**olą. Możecie mi opowiadać co tam jest. W dupie to mam i nie będę słuchał!



Skocz sobie po schłodzonego tymbarka, albo wsadź łeb pod prysznic - słonko dzisiaj przygrzało, pie**olisz bez ładu i składu....

dżonyłojlker

2022-07-25, 20:20
TrzyDwaJeden napisał/a:

Skocz sobie po schłodzonego tymbarka, albo wsadź łeb pod prysznic - słonko dzisiaj przygrzało, pie**olisz bez ładu i składu....



Wiem. Dzisiaj mi tak odpie**oliło, że postanowiłem wyjść z piwnicy i łaziłem kilka godzin po mieście. Przed dworcem stała taka zajebista dupa o ciemnej karnacji i kruczo czarnych kręconych włosach. W ręku miała jakąś teczkę. Kręciłem się obok niej i próbowałem powąchać jej włosy, ale się skapowała i powiedziała, że jak nie odejdę to zadzwoni na policję. No to ch*j, poszedłem, teraz już jestem w domu.

Wiewór

2022-07-25, 21:04
Za co zabrali prawo jazdy?

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-25, 21:07
Puczysta napisał/a:

Co ty pie**olisz?



Przy rowerze zawsze wina rowerzysty jak się wjebie na przejście tak samo jest chyba przy hulajnodze.Co innego jak jest wyznaczony przejazd ddr

Puczysta napisał/a:

Co ty pie**olisz?



Przy rowerze zawsze wina rowerzysty jak się wjebie na przejście tak samo jest chyba przy hulajnodze.Co innego jak jest wyznaczony przejazd ddr

Wiewór napisał/a:

Za co zabrali prawo jazdy?



Za nieogarnianie fury.Zwroc uwagę na światła stop nacisnęła hamulec jebneła i puściła kasując dalej

Lexter

2022-07-25, 21:08
Ty hulajc**o czy tam huncfocie, zapamiętaj jedno.Jesli nie ma ścieżki rowerowej i znaku informującego o niej to masz obowiązek zejść z tego małego gówna na dwóch kółkach i grzecznie przeprowadzić pojazd przez przejście dla pieszych.

Dla ojca mimo iż idiota brawo za reakcje po uderzeniu 8-)

banerr

2022-07-25, 21:14
Trafiła baba na babę. Za kółkiem sidziała c**a z ryjem w smarkfonie. Ta na hulajnodze też nie lepsza.
Ale fajnie się skończyło.

ZajętyPelikan

2022-07-25, 21:52
Lexter napisał/a:

Ty hulajc**o czy tam huncfocie, zapamiętaj jedno.Jesli nie ma ścieżki rowerowej i znaku informującego o niej to masz obowiązek zejść z tego małego gówna na dwóch kółkach i grzecznie przeprowadzić pojazd przez przejście dla pieszych.
Dla ojca mimo iż idiota brawo za reakcje po uderzeniu


Jakie brawo? pod sąd za niszczenie mienia. Niech ameba do siebie wypie**ala łamać lusterka

jazeck

2022-07-25, 22:12
CHore, chulajnoga ma niby max 25kmph a nie 5, tak samo rowerzyści, totalny rozpie**ol w tych przepisach.

TrzyDwaJeden

2022-07-25, 22:41
300zł za jazdę hulajką w dwie osoby. Taniej byłoby wziąć taxi XD :lol: