18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sonia

mowbray • 2013-12-03, 20:45
Dziewczyna z zasadami.


Ruli

2013-12-04, 11:24
jak czytam te komentarze powyżej to nie wiem kto jest upośledzony bardziej, niektórzy użytkownicy sadistica czy ta sonia.

Stybek

2013-12-04, 11:31
k***A NO NIE, NO PO PROSTU NIE. Czy wy jesteście aż tak głupi i nie zauważyliście że laska robi sobie jaja??
Gdyby nie to że wiem kto to jest ot też bym tak pomyślał, że to jakaś głupia p*zda. Ale naprawdę wystarczy pomyśleć i ruszyć trochę szarych komórek żeby zobaczyć że dziewczyna naśmiewa się właśnie z takich LACHOCIĄGÓW. :blowjob:

Rhumun

2013-12-04, 11:58
Ej, ale wiecie, że to jest parodia Warsaw Shore? Tak, tak, parodia parodii, ale zawsze.

filipczax_ck

2013-12-04, 12:12
ch*jowa wstawka ,żenująca ''parodia'' ...

hopeless_frog

2013-12-04, 12:37
Najtragiczniesze jest to, ze istnieje duza grupa debili, ktora czerpie inspiracje z tego typu radosnej tworczosci stacji telewizyjnych. Panny ktorym wiatr hula pod czaszka i niepelnoletni mentalnie posiadacze pelnoletnich TDI z szybami w kolorze murzynskiej dupy, zachwycaja sie zyciem w stolicy. Pomiedzy przerzucaniem gnoju widlami a przestawianiem sloikow z bigosem w lokalnym GS-ie, wzdychaja w kierunku telewizorow, myslac ze jak wyzeluja siersc, obrobia kilka pal, czy tez napie**ola sie jak wor lajna, to zablysna i podbija Warszawe. W durnych lbach nawet im nie zaswita, ze takich pustakow jak pokazuja w MTV to jest tylko kilka na swiecie i do tego maja bogatych rodzicow, a sk***iale komercyjne telewizje zarabiaja miliony na Mariolkach, Zenkach, Maryskach i Jozkach z Wyp*zdowa wmawiajac im ze zycie polega na tym co pokazuja w swoich programach. k***a, jakim trzeba byc zjebem genetycznym, zeby w to ciulostwo wierzyc, i nasladowac.
Tak naprawde patalachy, to trzeba sie niezle nazapie**alac, zdobyc wyksztalcenie, pozycje zeby sie potem moc bawic. Gdyby takie cos jak na filmie pokazalo sie w klubie z klasa, to by sline mogla pociagnac najwyzej z butem bramkarza, albo menelem pod wejsciem.

MonroeHutchen

2013-12-04, 12:58
przeciez to aktorka, no nie? do tego bardzo slaba, czemu wy piszecie jakby to byla prawda? teraz w m jak milosc bedziecie wierzyc?

balonik12

2013-12-04, 16:22
statua kultury... ja jebie

MaciejSon

2013-12-04, 17:07
To wszystko jest reżyserowane, więc darujcie sobie komentarze typu ale tępa szmata itd. :D

majkel_admwz

2013-12-04, 17:11
"ogólnie studiuje na prawie..." to może spróbuj na lewie :facepalm:

Lord_Rzeźnik

2013-12-04, 17:26
To jest peruka? Jeśli tak, to dobra z niej aktorka- najlepiej zagrana pusta laska w dziejach. Jeśli ona nie udaje , to ch*j z nią bo jest po prostu szmatą ,ale to taką najniższych lotów :D .

Natej

2013-12-04, 17:47
na harda z tym

DruM

2013-12-04, 17:55
lubi nie pamiętać następnego dnia?? dziwne...