18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Solówa Gimba

GuStaff22 • 2012-08-11, 23:17
:kop: ale ma siniaczka na czole :amused:











:idzwch*j: źródło własne :mrgreen:

pa...........ho

2012-08-12, 02:42
Brawo dwie p*zdy się przytulają. To, że jest krew to nic nie znaczy, nawet po lekkim uderzeniu farba z nosa ci poleci. Ciekawe czy wyglądasz tak samo p*zdowato jak twoi koledzy którzy to nagrywali, kaptury na łbie, dresy i adidaski. Jestem za tym, aby takich to odsyłać do pracy przymusowej od razu.

Za...........em

2012-08-12, 08:48
Nie mogłem się powstrzymać.... :P
Radzę ściszyć trochę, bo jest pie**olnięcie.


AmatorWiader

2012-08-12, 09:22
To nie gimbusy,tylko gejbusy.Przez większą część filmiku albo leżą na sobie,albo się przytulają. :-/

maxvolumePL

2012-08-12, 10:11
@ Zabijam Palcem Duże Piwko ;)

Nie wiem dlaczego, ale jak już widziałem to wiązanie butów na początku, to wiedziałem że to ten po piździe dostanie...

FryzjerZG

2012-08-12, 10:48
pie**olicie glupoty, chlopaki fajnie sie bili, to ze walka sprowadza sie do parteru jest akurat normalne. W parterze bylo kilka ciekawych ciosow. Przegrywajacy zawodnik wykazal sie wola walki, i dosc pozno odklepal porazke. Ponadto nikt nie przeszkadzal, nie wtracal sie, nie poprawial, czy nie daj boze nie rozdzielal. Chlopaki z kultura podali sobie rece, nie byl pastwienia sie nad przegranym. Mozna honorowo ? Mozna ! Piwko odemnie.

marna

2012-08-12, 10:57
przecież przemoc jest zła :emo:

Nikczemny_Płód

2012-08-12, 12:41
To pedalstwo, chcecie uprawiać kamasutre to w łóżku/pod prysznicem.

k***a teraz to nawet małolaty lać się nie potrafia, przytulają się i heja.

66...........us

2012-08-12, 18:03
Pokłócili się o to kto pierwszy w dupkę wali, i oto efekty.

juki

2012-08-12, 18:26
GuStaff22 napisał/a:

sracie ogniem,że na sadolu jakies gówna mało sadystyczne dodają.To dodałem solówe jest krew leją sie to na ch*j ty mi tu pie**olisz ?



Chyba na hardzie nie byles ....


Cytat:

hejters gona hejters :sraczka:



TEgo to szkoda komentowac :homer:

Suka_Blyat

2012-08-12, 18:40
@Zabijam Palcem
k***a, sam Pener by tego lepiej nie wymyślił :D

robal007

2012-08-12, 19:17
FryzjerZG napisał/a:

pie**olicie glupoty, chlopaki fajnie sie bili, to ze walka sprowadza sie do parteru jest akurat normalne. W parterze bylo kilka ciekawych ciosow. Przegrywajacy zawodnik wykazal sie wola walki, i dosc pozno odklepal porazke. Ponadto nikt nie przeszkadzal, nie wtracal sie, nie poprawial, czy nie daj boze nie rozdzielal. Chlopaki z kultura podali sobie rece, nie byl pastwienia sie nad przegranym. Mozna honorowo ? Mozna ! Piwko odemnie.



A już prawie straciłem nadzieję na komentarz jakiegoś domorosłego trenera.

Voltron

2012-08-12, 21:15
GuStaff22 napisał/a:

hejters gona hejters


hejters gonna hejt gimbusie

Pi...........is

2012-08-12, 21:25
Wypowiedział bym się na temat bicia leżącego ale to przecież infantylne gimby.

sitas1

2012-10-28, 00:16
powiem tak, tylko ktoś kto się kompletnie nie zna będzie pisał, że oni się do siebie przytulali, parter jest nieodłączną częścią walki. po walce było przysłowiowe podanie ręki, nie było dobijania przeciwnika. ja osobiście lubię uprawiać tego typu sport, już w starożytności gladiatorzy walczyli na ringu. po co ktoś hejtuje coś o czym nie ma pojęcia. nie ma takiego który będzie w tym dobry trenując a nie sparując, jest to bardzo ważne bo gdy np na początku nie chowasz brody to dostaniesz cios i jest utrata przytomności. oczywiście są tacy co będą szukać zaczepki wszędzie, ale nie zapomnijmy że są i tacy co trenują w klubie i nie wynoszą tego poza jego mury. " błogosławiony silny który nie krzywdzi słabszych". a o samej walce to ładna stabilizacja pozycji w parterze. i tak trzeba wspomnieć o tym jak w tle ktoś powiedział "załóż mu trójkąt albo inna balache " heh