18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Solidarni z mordercami

H88tman • 2013-08-24, 14:15
Czyli jak postępowa młodzież solidaryzuje się z największym terrorystycznym i rasistowskim państwem na świecie. A podobno walczą z "uciskaniem niewinnych i rasizmem".


LICH0

2013-08-24, 23:52
Ciągnie swój do swego...

Pszszemek napisał/a:

Ale Żydki strzelają do kozich gachów więc...




Jak ch*j :ok:

Jak już to strzela do nich NATO pod przewodnictwem "dżiu es ej"

yoyoyo

2013-08-25, 00:05
Przecież od dawna wiadomo, że pedały = lewactwo, a lewactwo = żydostwo.

PanMarian

2013-08-25, 00:06
Nie martwcie sie tam Izraelem, podobno za cieplo im obok arabow, i maja zamiar przeniesc swoj Izrael do Jewropy, w Polsce maja najwiecej posiadlosci, drugi cel to niemcy, ale niemcy stwierdzili, ze juz swoje przez holocaust "wycierpieli" i sie odcinaja od zadan, wiec zostaje Polska, lepiej zadbajcie o to, zeby ich jednak palestyna nie zajela, czy inni ciapacy.

Bww

2013-08-25, 00:08
W konflikcie pijących z niepijącymi za kim jesteście?

znawca

2013-08-25, 00:09
Cytat:

Twoi kochani żydzi załatwili swoim braciom w wierze z afryki (czarnym żydom, uchodźcom) bezpłodność, bo im się nie podobali.



Cytat:

Izrael bezprawnie (nawet ścierwo unijne zabroniło) buduje osiedla w Palestynie.



Cytat:

Na podstawie regularnych morderstw na palestyńczykach, na ich własnej ziemi.


od kiedy tak się przejmujecie ciapakami i murzynami? :idzwch*j:

dosekk

2013-08-25, 00:20
Antifa ma hifa!

ChivoloConchetumare

2013-08-25, 00:21
Hmm... ja w tym konflikcie nie widzę sensu opowiadania się po którejkolwiek ze stron. Zarówno Izrael jak i araby mają swoje za uszami. Jedni "pokojowo" kolonizują coraz większe tereny na Zachodnim Brzegu i w strefie Gazy, stosują biały fosfor itp. Drudzy natomiast są zarazą wszędzie gdzie się pojawią, nie ważne czy w Europie czy gdzieś indziej a zamiast mózgu najprawdopodobniej mają koran.
Szczerze bym chciał bezpowrotnego zaorania zarówno jednych jak i drugich ale to nie koncert życzeń więc gówno mogę chcieć ;-)

sharqylbj

2013-08-25, 00:24
@up ale akurat gówno możesz dostać :)

Bard_Zerald

2013-08-25, 02:26
I teraz dla nienawiści do ciapatych sadole zaczną popierać żydów... nosz k***a mać.
Nie możecie uczciwie nienawidzić obu stron?

Istnieją sympatyczni żydzi (gdzieś może, chyba), tak samo jak spora część normalnych muzułmanów (gdzieśtam też mogą być.)

A Izrael to państwo-mafia które zagraża tak samo ciapatym jak i nam.

Ja byłbym za wybiciem wszystkich niesympatycznych ciapatych, a oni mają różne odłamy, jedni kamieniują laski które zgwałcono i wybuchają w autobusach, a drudzy to zupełnie normalni sympatyczni ludzie, i tych oto sympatycznych zebrać i sobie niech robią co chcą bo ch*j z tym, niegrzecznych wyj***ć z Europy i pilnować żeby nie wrócili, a żydów kulturalnie uczciwie nie lubić, ale nie jako ludzi a jako grupę i szczególnie - jako Izrael

Gambi

2013-08-25, 03:24
Niezłe pie*dolamento... nie spodziewajcie się od Izraela tak dyplomatycznych podejść jak w Europie. Żyją w zbyt dużym poczuciu zagrożenia. Są wielkości Warmińsko-Mazurskiego... a teraz spójrzcie na mapę i zobaczcie ich granice.

Teraz znajdźcie chociaż jedno tylko neutralne państwo w okół. Same ciapaki przy granicach. Jak jeszcze rządził Mubarak to przynajmniej mieli spokój z Egiptem. Nie kochali się szczególnie, ale ten zły dyktator zadbał żeby się nie napie*dalali. Jak tylko go obalili to pie*dolnięte bractwo kóz ogłosiło Izrael jak o wroga numer jeden.

Mają do wyboru:

1) Będziemy dobrzy, żyli wdg zasad Europy i ciapaki wymarzą nas z mapy świata

2) Robimy wjazd jak o pierwsi i ich wycinamy. Możemy dalej żyć, ale nas nienawidzą.

Ich metody i sposób oddziaływania na świat mnie także podku*wiają czasem, ale nie mam zamiaru ulegać przedwojennej propagandzie która działa do dziś.

Sorry za przydługą pisaninę, ale czy by to były Niemcy, USA, Polska. Każdy musiał by działać w podobny sposób. Z resztą tak skuteczne wojsko i służby nie wytwarzają się w krajach nie prowadzących żadnych konfliktów. A wiele ich konfliktów było planowanych i wdrażanych w życie właśnie przez ciapaków.

No ale co ja tam gówno wiem. Ciapaci święci, Izrael mały szatan. Przypomniało mi się nawet ostatnie nagranie z Sadola jak jeden ciapak udawał rannego...

Dobrutro

2013-08-25, 04:39
jabolmax napisał/a:

na jakiej podstawie uważasz ze jest to pastwo terrorystyczne lub rasistowskie proszę pochwal się statystykami, nie pojedynczymi sensacjami z Internetu



Na podstawie sterylizacji czarnoskórych Żydów z Etiopii. Na podstawie zamykania ludzi w gettach otoczonych murami i drutem kolczastym. Na podstawie posiadania broni atomowej bez zgody ONZ, gdy każde inne państwo było by dawno już najechane. Na podstawie bombardowania obiektów w państwach bez wypowiedzenia wojny. Na podstawie bycia agresywną stroną w wszystkich konfliktach. Na podstawie działań terrorystycznych w byłej kolonii brytyjskiej z mordowaniem cywilów włącznie.

plonk

2013-08-25, 09:49
@jabolmax - poza powyższymi - była kiedyś afera, jak to żydki organizowały wycieczki pod strefę gazy, żeby pokojowi członkowie (i członkinie) narodu wybranego mogli pooglądać bombardowania strefy gazy. Kanapeczki, słit focie - ogólny piknik. Jak nie lubię ciapatych, do takiego sk***ysyństwa nigdy bym się nie posunął.
No i oczywiście całkiem niedawna sprawa desantu jednostek specjalnych na statek z pomocą humanitarną dla strefy gazy.
Znów skończone sk***ysyństwo, za które decydentów powinno się powywieszać za jaja.

Wniosek? Utworzyć Ground Zero Ocean i będzie spokój.

voidinfinity

2013-08-25, 11:29
Nie wspominając już - że "rajdy" po palestyńskich osiedlach odbywają się zwykle w okolicach wyborów :-P

Żydki dobrze wiedzą, że nikt ich nie lubi :hitler: (nie bez powodu).

Dlatego też mają nowoczesną armię, mają obowiązkowy pobór (obie płcie) i nie mają oporu by krzyczeć, że ta czy inna nacja zrobiła im krzywdę w przeszłości.

W kwestii świadomości racji stanu (interesu narodowego) - moglibyśmy brać z nich przykład ;-)

pi...........ja

2013-08-25, 12:17
Moim zdaniem Izrael jest na II miejscu pod tym względem. Lider szykuje właśnie lotnictwo i flotę z kierowanymi rakietami do bohaterskiej interwencji w Syrii.

Samudaripen

2013-08-25, 12:44
oddajcie kamienice