18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Soczyste pierdolnięcie

pocologin69 • 2012-12-24, 14:09
Mecz Gorzów - Częstochowa. Dwaj młodzi zawodnicy jadąc 100 km/h uderzają z impetem w bandę wychodząc z tego praktycznie bez szwanku.




~Angel

2012-12-24, 14:20
dodaj opis i wywal gwiazdki z tytułu

Tomszczak

2012-12-24, 15:17
no nie powiem, dobre jebnięcie, chociaż spodziewałem się na święta krwistego steka :D

CrazyChocolate

2012-12-24, 21:27
Byłem na tym meczu :D
Wyglądało to niebezpiecznie ale zajebiście.
No i za Gorzów PIWKO

Zygmuncik

2012-12-25, 02:55
bo to sport dla mężczyzn a nie pedalska piłka nożna.

Kóba

2012-12-25, 16:55
Filmik edukacyjny dla debili podniecających się karłem na sterydach ;-)

kruliczec

2012-12-25, 17:33
"Szczepiły się motocykle gości"


Skora2

2012-12-25, 17:34
Akurat siedziałem wtedy na górnym łuku. pie**olnięcie było niesamowite! aż na chwile zamarłem, z resztą widać skutki kraksy. Pamiętam też ten dziwny huk jak (już nie pamiętam, który Czaja, czy Łęgowik) trafił w tą bandę. Co najlepsze chłopaki jeszcze podnieśli ręce gdy odwożono ich do karetki na znak, że wszystko OK!
Gdyby tam jakiegoś piłkarzyka puścili, to dobrze by do tej bandy nie doleciał, a odegrałby taki teatr bólu i rozpaczy, że mógłby Oskara za to dostać.

Żużel piękny sport strasznie emocjonujący, tylko od jakiegoś czasu zaczyna się źle dziać w ekstraklasie (Ci którzy się tym interesują wiedzą o co chodzi, chociażby tłumiki czy KSM...)

Pozdrawiam!

LesniczyLajonel

2012-12-25, 18:06
Filmik świetny, za żużel zawsze plus, ale kłuje mnie w oczy napis "Włókniarz bez szans" :D Tak czy siak to najniebezpieczniejszy sport na świecie, dla prawdziwego sadysty. Coś pięknego siedzieć na trybunach, dostać po pysku żwirem, poczuć zapach palonego oleju i te drgania kości od ryku silników. Nie k***a, tu nie ma hamulców!

dsfbsf

2012-12-25, 20:30
LesniczyLajonel napisał/a:

Tak czy siak to najniebezpieczniejszy sport na świecie


:smiechzula:

kajzerPL

2012-12-25, 21:10
Kóba napisał/a:

Filmik edukacyjny dla debili podniecających się karłem na sterydach ;-)



A co ma piernik do wiatraka?
Czy już w każdym temacie trzeba sie dopie**olić do ludzi którzy interesują sie piłką kopaną?

Zluzujcie troche bo wam żyłka pęknie.

danielowaty

2012-12-26, 13:43
coraz wiecej filmikow z zuzelem , noi dobrze , bo to bardzo piekny sport :)
dla niektorych to jazda w kolko przez 4 okrazenia , a dla mnie to wspaniale widowisko,emocje i zapach metanolu :)