18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sobieskiego 100 - Opuszczony budynek radzieckich dyplomatów

Ur...........ka • 2014-10-30, 19:49
Witajcie :)

Jesteśmy tu nowi, chcemy wam zaprezentować serie filmów z bardzo kontrowersyjnego i zarazem tajemniczego miejsca, które na dzień dzisiejszy jest w posiadaniu Rosji i jest niedostępne dla Polskich obywateli. Mamy 5 odcinków o łącznym czasie 50 minut, temat bardzo ciekawy tak więc zapraszamy do oglądania :)

Pozdrawiamy Urbex Polska.






RDD

2014-10-30, 22:10
Wow naprawdę się to ciekawie ogląda! Keep up the good work!

Hrabia Drapula

2014-10-30, 23:08
kiedyś pod waszym tematem napisałem o tym budynku,ciekawe czy to po moim komentarzu tam poszliście :)
mieszkam całkiem blisko i jestem ciekawy bo niby opuszczony budynek,ale ktoś jak by pilnował ,a w nocy ,nie często ale zdarza się że przyjeżdżają dość ciekawe samochody tam

PERKUN

2014-10-30, 23:47
Hrabia Drapula napisał/a:

....bo niby opuszczony budynek,ale ktoś jak by pilnował ,a w nocy ,nie często ale zdarza się że przyjeżdżają dość ciekawe samochody tam



... a na dachu ląduje UFO.

Hrabia Drapula

2014-10-31, 00:07
w takim razie co jest w tych małych budynkach z boku? club 100 popatrz na to ,czemu jak budynek jest tyle lat "nie używany" tam gdzie jest sprawna instalacja jest światło ?
nagram kiedyś te samochody i wrzucę tu

mi...........dz

2014-10-31, 01:17
1:35 w drugim filmie widać Twoją twarz kolego, miło było poznać KGB już po Ciebie idzie :(

nieblefuj

2014-10-31, 01:33
Była szpiegownia radziecka, aktualna do 2005, rosyjskie gazety no i kalendarz polskiej Wojskowej Agencji Technicznej jak i polska gazietka wyborcza.
Czemu mnie to nie dziwi? "Się kur&a wszyscy śmieli jak chciał czyścić Macierewicz."

_Azazel

2014-10-31, 01:52
Skoro ktoś tego pilnuje, to widok gazety z 2005 roku nie powinien dziwić, mimo to zajebisty materiał i może się kiedyś tam wybiorę :P

Al-Yazir_Ima_Fhatti

2014-10-31, 02:26
pewnie przepalałeś palnikiem ten sejf.. pochwal się co było w środku

GO...........ED

2014-10-31, 08:35
o kuźwa ale wyjebiaszcza melina by była prąd jest to i bake można by zaorać co nie BongMan ?

carper

2014-10-31, 08:56
XXI wiek stolica Polski... Nosz k***a mać, nie rozumiem jak w środku NASZEGO kraju może stać coś co należy jeszcze do ruskich? Nam k***a pomnika nie wolno postawić, a oni mają tu średniej wielkości bloki. Jeszcze trochę i przez to ciągłe dymanie tego kraju to orzełek przestanie czuć kiedy sra.

A za materiał piwko, oby tak dalej :)

GerardBacher

2014-10-31, 09:21
Obiekt znajduje sie kolomnie,hehe. Kiedys byl filmik stamtad a w srodku materace,kubki,ubrania itd.... Swoja droga zastanowcie sie czy taki obiekt niedaleko palacu prezydenckiego,nie jest przypadkiem Rosji na reke?

ws...........33

2014-10-31, 09:36
Хоп со слишком песня интересна,
Вoт сo всем успехом всё известна,
Расскажу я вам ребята, свою дельность дипломата,
Вoт какие были там дела.

И пришел немецкий генерал
Долго смoтрил, а потом сказал:
"Вы отдайте Украину, так угодно раседину,
Так велёл вам Гитлер передать" x2

Я ему ответил в oбoрот:
"Ах ты, курва, ёбаный твой рот!
Мы ебли японцев в жопу, мы насрали на Европу,
Гитлеру давим мы отказат!
...

Hrabia Drapula

2014-10-31, 10:20
@michallodz ,na tych pięciu filmach widać kilka razy ;) w oknie, lustrze czy szybce od windy

karinawaw

2014-10-31, 12:35
Subskrybowała bym Was, ale już Was znam i subskrybuje więc sorry.