18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śnieg

Debal • 2013-12-14, 21:59
śnieg spadł na piramidy egipskie pierwszy raz od 112 lat.


stahkh

2013-12-15, 02:30
@up Pewnie powiedzieli: Allahu akbar.

Go...........Fr

2013-12-15, 02:37
i z takimi bzdurami to możecie lecieć do TVN'u, sranie w banie bo zaraz wiosna :D , od dawien dawna interesuje się astronomią itp i z taką ciemnotą spotykam się pierwszy raz, słońce co 11 lat ma przesilenie i nie ma śniegu więc jakim czortem nagle się pojawił w tak opóźnionej i lekkiej zimie? pfffffffffff!... w dupę wsadźta se tą piramidę albo trzy


PoMaluchu

2013-12-15, 02:41
@casimus, wiesz co to czytanie ze zrozumieniem?

Putis

2013-12-15, 02:56
Teraz wygląda jak połówka kwadratu, w białym kolorze. Przypadek? Nie Sondze

kurabezkosci

2013-12-15, 05:35
od jakich 112 lat wez sie ogarnij

WeeR88

2013-12-15, 08:54
brawo gimby!

a teraz wpiszcie sobie w google: śnieg w egipcie czyli jak można wkręcić internautów

ellsworth

2013-12-15, 09:21
Hrodgar napisał/a:



Ocieplenie klimatu polega na bardziej upalnym lecie oraz bardziej zimnej zimie. Nie zmienia to faktu, że działalność człowieka ma znikomy wpływ na zmiany klimatyczne, ale nie oznacz to że nie powinniśmy dbać o środowisko, jak nie dla nas to dla naszych dzieci.


Taa jasne. Tylko szkoda, ze mamy połowę grudnia, a u nas śniegu nie ma! Mało tego, nawet ujemnych temperatur ciężko uświadczyć, więc większość stoków narciarskich stoi. Dopiero co obchodziliśmy rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Każdy chyba zna te obrazki: śnieg po pas, żołnierze ogrzewający się przy koksownikach i taki był grudzień jeszcze mojego dzieciństwa w latach 90, bywało że sprzątać groby przed 1 listopada chodziło się z łopatą do śniegu, a teraz? Uświadczyć śnieg na Mikołaja to cud, na Boże Narodzenie też się rzadko zdarza. Nieraz śnieg zaczyna sypać dopiero po Nowym Roku. Idź w ch*j z taką zimą!

mare30ks

2013-12-15, 09:41
ekolodzy juz wszystko wyjasnili: jest globalne ocieplenie dlatego przychodzi zlodowacenie :)

szatanskipaczek

2013-12-15, 09:48
dzięki za informacje bo nie mam okien w domu...

milosciprzyjazn

2013-12-15, 10:53
Hrodgar napisał/a:

Ocieplenie klimatu polega na bardziej upalnym lecie oraz bardziej zimnej zimie. Nie zmienia to faktu, że działalność człowieka ma znikomy wpływ na zmiany klimatyczne, ale nie oznacz to że nie powinniśmy dbać o środowisko, jak nie dla nas to dla naszych dzieci.



Zależnie o jakim aspekcie klimatu i środowiska mówimy, ale ogólnie rzecz biorąc człowiek ma znaczny wpływ na środowisko. Jestem tylko ciekaw ilu tutejszych sadolów wierzy w mity typu: Wulkany produkują o wiele więcej CO2 od człowieka...

Polecam najbardziej zatwardziałym sceptykom ;) :
http://www.skepticalscience.com/argument.php
ewentualnie dla tych co z j. angielskim są programowo na poziomie gimnazjum: http://naukaoklimacie.pl/fakty-i-mity

andreez91

2013-12-15, 11:05
WIecie na czym polega globalne ocieplenie a właśnie na tym że Latem jest goręcej więcej gorących fal powietrza przechodzi przez ziemię docierając do biegunów co powoduje że topniejące lodowce wpadają do oceanów które z kolei jeszcze bardziej sie ochładzają i za razem powietrze nad oceanami też schładza sie bardzie do tego dochodzi fakt że oceany produkują więcej tlenu niż wszystkie lasy na ziemii , następnie powietrze które jest mocniej schłodzone dociera dalej niż dotąd np pasz Egipt w śniegu i masz takie anomalie a to że u nas nie ma śniegu to nie prawda np we wrocku ani grama za to na mazurach naj***ło ostatnio śniegu jak przystało na zimę , możliwe że prądy powietrza tak sie ułożyły że nie docierają do niektórych miejsc za to sa o wiele zimniejsze

Ozux

2013-12-15, 11:06
moze potwierdz informacje, zanim ja wstawisz?

ZwykłySadol

2013-12-15, 11:18
Ha ha nie mogę Tępe ch*je kto wam takich głupot nagadał? W internetach przeczytaliście? Ku...a SADOLE Weźcie się ogarnijcie żadnego śniegu w Egipcie nie było, a Ciapaty Abdul nadal r*cha koze w ciepłym słoneczku. Kilka zdjęć jak to wyżej wyretuszowanych zwykłą zmianą odcienia, kilka zdjęć pochodzących z parku miniatur w Japonii i wszyscy jak ostatnie bezmózgi powtarzają że w Egipcie spadł śnieg. Łatwo wam wmówić głupotę. Tępe ch*je...

boryslawek

2013-12-15, 13:57
k***a, nawet globalne ocieplenie stać na wczasy w egipcie