18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śniadanie

Szczam_na_Zakrystii • 2013-06-03, 16:07
Szybki pojazd sk***iela :D



Ps. Do działu "polityka" się to nie nadaje, nie ma zbędnego pie**olenia a chodzi o ten jakże dobry żart :D

Wendo

2013-06-03, 17:06
Śmiech hihy...
Ale tak naprawdę każdy wyrwany z ławy sejmowej prostak nawet nie wie jaki mają program w własnej partii, o co "walczą" i gdzie dali dupy. Mają wszystko w piździe i tylko patrzą żeby kolejną kadencję przetrzymać przy korycie. Jeden ch*j po co, ważne że kasa leci i rodzina siada na stołkach w gminie, powiecie i tam gdzie łapa sięga.
No i oczywiście priorytet każdej partii w Polsce - jeżeli ktoś usłyszy coś o partii przeciwnej to trzeba zaraz rzucić hasło o korupcji, zniesławieniu, zidioceniu, pedałach, homofobach, lewakach, kibolach, "to nie my, to nasi poprzednicy" itd. byle pasowało w jakiś kontekst.
Nie ma się co okłamywać, rządzą nami debile i złodzieje, a ci którzy mają intelekt powyżej dna zamiast zrobić coś dla Polski wolą więcej zaj***ć dla siebie.
Gdzie MY k***a żyjemy i dlaczego, skoro jest tak ch*jowo, nie potrafimy nic zrobić poza hejtem w necie?
Polsko obudź się...

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-03, 17:11
Wendo napisał/a:


Gdzie MY k***a żyjemy i dlaczego, skoro jest tak ch*jowo, nie potrafimy nic zrobić poza hejtem w necie?
Polsko obudź się...



Spokojnie, zobaczymy za rok czy te wszystkie tematy w necie i internetowe poparcie przełoży się na wynik.
Jeżeli nie i nadal wybiorą PO albo PiS to już nigdy na wybory nie pójdę i nikomu nie uwierzę w to co pie**oli w internecie.

Ar...........32

2013-06-03, 17:15
Berkowicz nie jednego już upokorzył w tym programie :)

zejfi

2013-06-03, 17:32
Tak się podniecacie jak to KaNaPowiec pojechał PełOwca, a ja tu widzę idiotę bez argumentów, który nie potrafi zadać normalnego pytania.

cerastes

2013-06-03, 17:32
-Co pan sądzi o podatkach ?
-Musiałbym zapytać żony..


Co się dziwicie, głosowaliście na PEŁO to macie

chemik600

2013-06-03, 17:34
I nawet ten rurkowiec, który by tylko żył i żarł bije brawo :) A swoją drogą i tak znów skłamał odpowiadając, że w 2006 obniżyli podatki, bo wtedy PO nawet nie rządziło :)

xXDoggXx

2013-06-03, 17:35
jak zwykle, ja pie**ole, gość dostał pytanie na ryj i pie**oli o wszystkim tylko nie na temat :/

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-03, 17:41
zejfi napisał/a:

Tak się podniecacie jak to KaNaPowiec pojechał PełOwca, a ja tu widzę idiotę bez argumentów, który nie potrafi zadać normalnego pytania.



:homer: No i właśnie tacy głosują na PO :homer:

W dniu wyborów siedź w domu co?

rksrobert

2013-06-03, 17:43
Tylko tyle na ten temat można dodać.

abdul

2013-06-03, 17:47
SZAJBAAA napisał/a:



:homer: No i właśnie tacy głosują na PO :homer:

W dniu wyborów siedź w domu co?

z reka na sercu: w zyciu nie glosowalem na po, a nie raz mialem okazje. ziomek troche racji ma, a teorie korwina sa smieszne i z kosmosu.

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-03, 17:53
abdul napisał/a:

z reka na sercu: w zyciu nie glosowalem na po, a nie raz mialem okazje. ziomek troche racji ma, a teorie korwina sa smieszne i z kosmosu.


Udowodnisz mi to?

Z resztą z kim ja dyskutuję...
Wszystkie partie pokazały jak NIE uprawiać polityki, ale spoko, trzeba w to gówno brnąć dalej (pomyślało 44% polaków i oddało głos na PO/PiS).
Wybiorą palikmiota to nas pedalstwo i inna hołota zaleje!

Ale pewnie Korwin zły :homer:

froqer

2013-06-03, 17:54
Tylko k***a w czasie kryzysu nie podnosi się podatków -.-

Messor

2013-06-03, 18:00
PRACOWITOŚCIĄ, UCZCIWOŚCIĄ k***A... On ma czelność używać tych słów. Może teraz napiszę coś bardzo głupiego, ale czasami marzę o tym żeby ciapki wyegzekwowały swoją karę za złodziejstwo na niektórych naszych kochanych i lubianych "politykach".

abdul

2013-06-03, 18:14
SZAJBAAA napisał/a:


Udowodnisz mi to?

Z resztą z kim ja dyskutuję...
Wszystkie partie pokazały jak NIE uprawiać polityki, ale spoko, trzeba w to gówno brnąć dalej (pomyślało 44% polaków i oddało głos na PO/PiS).
Wybiorą palikmiota to nas pedalstwo i inna hołota zaleje!

Ale pewnie Korwin zły :homer:

przyklad? korwin: jak wylaczymy zus i podatki, to pracodawcy wiecej rzuca pracownikom. jestes z kurvix, ze w to wierzysz? na pewno nie z polski.