18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smutny dworzec

S.A.S. • 2014-07-01, 12:02
Kolejny film z serii "smutnych". Tym razem głównym aktorem jest jedna z największych inwestycji w pyrlandii ;-)

furak151

2014-07-01, 12:06
I tak lepszy ten dworzec niż basen narodowy :D

FrasQs

2014-07-01, 12:07
Pracowałem przy budowie tego dworca, co tam sie działo to sobie nie wyobrażacie, Płytki położone zaraz po wylaniu posadzki które popękały pod naporem wózków harmonijkowych, kiedyś stawialiśmy sciane z regipsów 12 godzin, na drugi dzień wbijamy na budowe, a sciany nie ma i ch*j, regipsy leżą, stelaże pogięte, sie okazało że przyjechała ekipa wstawiać brame i musieli rozj***ć całą sciane, kiedyś po rozdzieleniu roboty miałem za zadanie zabudować hydrant
wziąłem od kierownika plan i co sie okazuje? Na planie hydrant jest 3 metry dalej w sąsiednim sklepie, Najlepsza była akcja jak pijany typ z Wawy wbił sie na plac budowy, wszedł na 1 piętro i spadł ze schodów rozbijając szybe ochraniającą ruchome schody, 2 dni wczesniej inna ekipa uszkodziła szybe po drugiej stronie, oczywisice w protokole napisali że typ rozbił obydwie i bulił 15 tyś za szkło.

JA...........or

2014-07-01, 12:47
@UP
No wlasnie i co sie dziwic ze wszystko sie psuje i jest zle zrobione ile by pieniedzy nie dac, nie wydac to jesli takie gnoje, bydlo, polaczki beda budowac to zaraz wszystko sie rozleci.
Ale glownym problemme tego narodu jest to ze minister zamowil osmiorniczki i wypil wino za pare stowek, bo to kuje w oczy jak typowy cebulak je schabowego i zapija mamrotem.
Zamiast skupic sie na podatkach, wymiarze sprawiedliwosci, uproszczeniu administarcji to wszyscy podniecaja sie co zre minister. To tak jak kupowac papier toaletowy i przez tydzien szukac najtanszego a wypie**olic 100 tys na samochod pierwszy lepszy od Mirka. Tam gdzie lezy prawdziwa kasa to te tepe media sa slepe, bo nie ma tam sensacji, bo cebulak tego nie rozumie i to go nudzi, jest orgazm jak sa osmiorniczki i jagniecina. W sumie juz wiem ze najwieksza opozycja jest uosobieniem Cebulostwa dlatego juz sie nie dziwie za ma 30% poparcia, bo oni sa za kratoflami z mielonym, bo Jaroslaf przez cale swoje zycie nie uzbieral nawet 200 tys, tylko musi pozyczac, facet ktory jest zyciowym nieudacznikiem, ma tylko kota, konto w banku od paru lat ma rzadzic Polska. Ale przynajmniej polaczek bedzie mial pewnosc ze on nie zamowi osmiorniczki tylko schabowego, a o to w tym chodzi.

Sylarr

2014-07-01, 13:10
Te emocje w oczekiwaniu czy nasra czy nie i ta klimatyczna muzyka! Oskar!

Muzz

2014-07-01, 13:49
JADoktor napisał/a:

@UP
No wlasnie i co sie dziwic ze wszystko sie psuje i jest zle zrobione ile by pieniedzy nie dac, nie wydac to jesli takie gnoje, bydlo, polaczki beda budowac to zaraz wszystko sie rozleci.
Ale glownym problemme tego narodu jest to ze minister zamowil osmiorniczki i wypil wino za pare stowek, bo to kuje w oczy jak typowy cebulak je schabowego i zapija mamrotem.
Zamiast skupic sie na podatkach, wymiarze sprawiedliwosci, uproszczeniu administarcji to wszyscy podniecaja sie co zre minister. To tak jak kupowac papier toaletowy i przez tydzien szukac najtanszego a wypie**olic 100 tys na samochod pierwszy lepszy od Mirka. Tam gdzie lezy prawdziwa kasa to te tepe media sa slepe, bo nie ma tam sensacji, bo cebulak tego nie rozumie i to go nudzi, jest orgazm jak sa osmiorniczki i jagniecina. W sumie juz wiem ze najwieksza opozycja jest uosobieniem Cebulostwa dlatego juz sie nie dziwie za ma 30% poparcia, bo oni sa za kratoflami z mielonym, bo Jaroslaf przez cale swoje zycie nie uzbieral nawet 200 tys, tylko musi pozyczac, facet ktory jest zyciowym nieudacznikiem, ma tylko kota, konto w banku od paru lat ma rzadzic Polska. Ale przynajmniej polaczek bedzie mial pewnosc ze on nie zamowi osmiorniczki tylko schabowego, a o to w tym chodzi.


Zmień nick na JADebil, będzie bardziej pasować do twoich "wypowiedzi".

polik95

2014-07-01, 15:09
To nie jest kolejny filmik serii tylko parodia zrobiona przez studentów z Poznania

krzysklin

2014-07-01, 15:10
ch*j smutnemu dworcu w dupe.