18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smutna prawda o rzeczywistości

needsomefps • 2014-01-20, 20:33
Materiał bezczelnie zajumany, ale myślę, że pasuje:


606

2014-01-21, 07:39
k***a, pracować w takiej firmie i dziennie przeglądać kilkanaście milionów samojebek nagich dupeczek. pie**olę, praca marzenie.

Nameless

2014-01-21, 08:50
@cheste
Ja pie**ole. Wiesz w ogóle o czym piszesz?

@reszta debili
ch*ja się znacie i gówno wiecie. Nawet nie chce mi się tego komentować, bo co najmniej połowa z was i tak jest zbyt ograniczona, żeby to zrozumieć. Druga połowa dalej będzie uważać swoje pomimo braku jakichkolwiek kontrargumentów.

Fajnie, że macie jakieś zdanie na swój temat, ale zupełnie nie wiecie o czym piszecie. Swoją opinię opieracie zapewne na szczątkowych informacjach, braku znajomości tematyki i pierdołowatych informacji/hejtów - jak ta wstawka.

pylaochos

2014-01-21, 09:03
Moim zdaniem (chociaż nie cierpię jobsa) to jednak sam ludź wybiera czy chce mieć przeglądane pliki (posiadając u nich konto). Jeżeli nie chce to nie pcha się. Sytuacja z przeszukiwaniem przez rząd plików jest inna bo narzucona i łamie podstawowe prawo, nie daje wyboru, chcesz czy nie kurfa twoja mać masz przeglądane pliki i wuj.

RavenRR

2014-01-21, 09:10
ocwpzw napisał/a:

Pewnie, że nie, od tego są skrypty wyszukujące słowa kluczowe :-|


Dlatego często wysyłam wiadomości zawierające zestawienie słów "szybkowar", "zamach" i "USA" :lol:

Iron96

2014-01-21, 16:18
Ja korzystam z dysku google w celu kopii zapasowych, ale dane szyfruje.