18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smuda - najszybsza odpowiedź na pytanie

Final • 2012-06-14, 00:06
Myślę, że ma racje


oskiboski

2012-06-14, 01:03
- Następnym razem uda Wam się wygrać ?

- TAK!

Farmerx

2012-06-14, 11:19
Chuck Norris wymiękł.

mareqq

2012-06-14, 11:20
do 1 sekundy trzeba było ten filmik dociąć.... :/

DiesIrae

2012-06-14, 11:20
Szczyt elokwencji

horikawa

2012-06-14, 11:28
Czy jest pan skończonym debilem i wpuści Szczęsnego zamiast Tytonia?

Sl...........nx

2012-06-14, 11:34
horikawa napisał/a:

Czy jest pan skończonym debilem i wpuści Szczęsnego zamiast Tytonia?


Dlaczego zaraz debilem? Przytoczę ci wypowiedź Krzysztofa Dowhania, trenera bramkarzy Legii Warszawa, który uchodzi za wybitnego fachowca. Wychował między innymi takich bramkarzy, jak Boruc, Fabiański, Szczęsny, Mucha czy Kuciak, czyli naprawdę dobrych golkiperów:
Krzysztof Dowhań napisał/a:

mimo że Przemek super się zaprezentował, pozostawiłbym w jedenastce Wojtka. On sobie wywalczył to miejsce nie za ładne oczy, tylko za świetne występy w Arsenalu i w kadrze. Jakaś hierarchia musi być i jeden mecz nie może jej wywrócić.


Vincent Vega

2012-06-14, 11:39
Slonx, stary ! Wreszcie przejrzałem na oczy. Dzięki tej odkrywczej opinii Dowhania dowiedziałem siętylu nowych rzeczy. Tak na prawdę, to niech Wojtuś podrośnie, bo gwiazdorzy jak p*zdiano ronaldo, a brak mu doświadczenia.

stp_001

2012-06-14, 11:47
Krótko, zwięźle i na temat :D

Sl...........nx

2012-06-14, 12:16
Vincent Vega napisał/a:

Slonx, stary ! Wreszcie przejrzałem na oczy. Dzięki tej odkrywczej opinii Dowhania dowiedziałem siętylu nowych rzeczy. Tak na prawdę, to niech Wojtuś podrośnie, bo gwiazdorzy jak p*zdiano ronaldo, a brak mu doświadczenia.


A Tytoń to taki strasznie doświadczony?
Szczęsny ma za sobą cały, ciężki sezon w Premierleague, grał na najwyższym poziomie, w lidze i w pucharach.
Eredivisie to nie ten sam poziom, to zupełnie co innego. Pewnie, że Tytoń zagrał dobrze, ale naprawdę, tak łatwo zapomnieć o występach Szczęsnego z Niemcami czy Portugalią, że nie wspomnę o meczach w Premiership, jak z Liverpoolem. Mało tego, gość bronił nawet z kontuzją, czyli Wenger stawiał na osłabionego Szczęsnego, a nie na zdrowego Fabiańskiego.

Vincent Vega

2012-06-14, 12:19
Sami piłkarze twierdzą, że nasza defensywa czuje się pewniej z Tytoniem, a i on nie popełnił najmniejszego błędu w meczu z Rosją. Skoro w 1 i 2 meczu nie zjadł go stres to i teraz niech broni.

Stranuh

2012-06-14, 14:38
Vincent Vega napisał/a:

Sami piłkarze twierdzą, że nasza defensywa czuje się pewniej z Tytoniem, a i on nie popełnił najmniejszego błędu w meczu z Rosją. Skoro w 1 i 2 meczu nie zjadł go stres to i teraz niech broni.



Którzy piłkarze? Ci co z nim grali czy ci którzy widzieli na ekranie? Ci drudzy to ch*ja wiedzą i niech nie pie**olą... :lodowka:

kroplowa

2012-06-14, 18:31
-Panie trenerze dwa pytania. Jedno to jest: a propo..
-Tak!
-..nował pan komuś nasranie sobie do ryja?