18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SMS

melemele89 • 2013-04-13, 15:34
Nie jest to kawał do opowiedzenia także przedstawię instrukcję.


wybieramy wszystkie osoby ze książki kontaktów i wysyłamy i SMS o następującej treści

Mam do Ciebie pilną sprawę, ale nie mogę zadzwonić bo mi zaraz bateria padnie. Zadzwoń do mnie na ten numer 566108100.


I konieczne jest aby podać ten numer.
Satysfakcja gwarantowana.


Enjoy

Orlik

2013-04-13, 17:58
I co, nie wyleczyli cie?

juniorohw

2013-04-13, 18:26
Wyleczyli ! Teraz na sadisticu szuka filmików z owieczkami, bo się przerzucił :)

10...........00

2013-04-13, 19:57
Dalem sie kiedys nabrac. Do dzis wysylam pieniazki na Nasze Kochane Radyjko!!!

straatveger

2013-04-13, 23:13
Cytat:

I co, nie wyleczyli cie?

nie wyleczyli jeszze, nie widzisz że ku*asOWEJ OPRAWY nie usunąłem z profilu :amused: ?

Pan_Prokurator

2013-04-14, 03:05
Lewackie k***y w akcji bezpośredniej... nieźle nieźle. Szczyty możliwości j***nej lewicy

dzul

2013-04-14, 03:24
zadzwoń do mnie bo bateria mi pada.... jak ktoś do ciebie dzwoni to pewnie bateria ci się ładuje?

Aryjski92

2013-04-14, 03:36
nie musi się ładować geniuszu bo ktoś dzwoni na inny numer tym samym prawdopodobnie na inny telefon

czaspogardy

2013-04-14, 08:51
Autor dobry agent: W awatarze "Nie daj się mass mediom" a propaguje blokowanie jednej z nielicznych stacji, która patrzy (nie)rządowi rudej k***y na łapy. Hipokryzja jak siemasz.

kizug666

2013-04-14, 09:36
Kozakoff napisał/a:

Autor dobry agent: W awatarze "Nie daj się mass mediom" a propaguje blokowanie jednej z nielicznych stacji, która patrzy (nie)rządowi rudej k***y na łapy. Hipokryzja jak siemasz.
Obrazek



Kolejny który zakłada, że nie można nie lubić wszystkich tych ku*asów na raz... Ty co? Jarkowi dupe liżesz bo nie lubisz Tuskacza? Równie dobrze mogę założyć, że jesteś z palikociarni bo oni lubią tak pie**olić żeby pie**olić nie ważne na kogo. Świat się nie składa z 2 wyborów, są też inne opcje.

czaspogardy

2013-04-14, 09:47
kizug666 napisał/a:



Kolejny który zakłada, że nie można nie lubić wszystkich tych ku*asów na raz... Ty co? Jarkowi dupe liżesz bo nie lubisz Tuskacza? Równie dobrze mogę założyć, że jesteś z palikociarni bo oni lubią tak pie**olić żeby pie**olić nie ważne na kogo. Świat się nie składa z 2 wyborów, są też inne opcje.



Nie lubię nikogo z obecnej "elyty" czyli wszystkich sld, psl, po, pis, ruchu palikmiota. Wiem, że jest więcej zarejestrowanych partii (około 70, chociaż nie wiem ile obecnie) niż podają nam media. Ale taka jest prawda: Radio Maryja przynajmniej mówi o tym co rząd knuje, a nie tańczy wokół jaśnie nam panującego. Nie twierdzę, że te oszołomy są spoko ale przynajmniej w minimalnym stopniu spełniają dziennikarski obowiązek. A o lizaniu dupy Jarkowi pogadaj z kimś innym jak Cię to interere bo ja tam nic nie wiem.

bullett

2013-04-14, 11:57
No nie pie**ol facet że te ku... i złodzieje z RM są dla ciebie autorytetem... maszynka do wyciągania pieniędzy od emerytów - tyle.