18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smoczysław

Muder • 2014-03-20, 18:10
Kolega stworzył takie dzieło sztuki- Smoczysława, który podobno jest kobietą.
Zrodzony w Zambrowskim Parku Przemysłowym, dziecko ognia, metalu i spawarki.

UWAGA! Jeśli znajdziecie kupca to autor odstąpi wam 10% zysku! :-D











Jałokim napisał/a:

Smoczysław nie jest jeszcze skończony. Do końca pozostało około miesiąca pracy.
Gdyby kogoś interesowały wymiary to:
Wysokość - 2m
Długość - 3,5m
Rozpiętość skrzydeł - 3,7m (2,2 do transportu)
Waga - około 350kg
Rzeźba jest wykonana ze stali w postaci blachy o grubości 1mm (błony skrzydeł) i płaskownika 4/50mm, które były ręcznie kute na zimno i spawane. Wnętrze dodatkowo wzmacnia szereg kratownic z kształtowników.
Docelowo zabezpieczę to bezbarwnym lakierem chroniącym rzeźbę przed warunkami atmosferycznymi.

Po więcej pytań zapraszam na e-maila:
jalokim@gmail . com


MCL

2014-03-20, 21:19
Cytat:

dam za to 2 pierwsze emerytury ktore otrzymam od pejs-tuska


Za 600zł to może pół ogona kupisz...

kiziamizia

2014-03-20, 21:29
Dobra, to przy okazji i ja się zareklamuję. :krawaciarz:

LudekŚrubek.

Ręczna robota.

Może służyć jako breloczek do kluczy lub amulet żelaznego szczęścia.



Edit:

Cena: Kto da wincyj!

is...........ay

2014-03-20, 21:46
kiziamizia napisał/a:

Cena: Kto da wincyj!

Dam… pyszne i soczyste nic! :szczerbaty:

@OP: k***a, podziwiam ludzi, którzy rysują/malują. Paru też tu spotkałem (sam bym się chciał nauczyć, ale po prostu nie mam, k***a, czasu), więc wiem, że to są całe dekady nauki, tony zużytych kartek i góry przyborów. Zawsze podziwiam wszystkich artystów (z prawdziwego zdarzenia, nie te cioty, co to jebną parę kresek, albo poustawiają krzesła w ch*jową plątaninę), ale dla czegoś takiego, jak rzeźba, i to wykonana od zera własnoręcznie, po prostu brakuje mi słów. Mogę co najwyżej trochę poprzeklinać. k***a mać, ja pie**olę, naprawdę zajebisty smok!
Wrzucaj hurtem zdjęcia, szczegóły techniczne, wszystko, co Ci wpadnie w ręce. Nagraj kolegę podczas jego prac wykończeniowych, oczywiście jeśli się zgodzi.
Mogę co najwyżej postawić piwo, ale autor rzeźby zasługuje na całą fontannę browara. Powiedz mu, żeby sobie taką zbudował. :lol:

tr3mm0r

2014-03-20, 22:07
Zajebiste. Ile za to wolasz? I ile to wazy?

to...........tt

2014-03-20, 23:17
Dzieło piękne, lecz zapewne pracochłonne. Twój kolega musi mieć bardzo dużo czasu, w życiu by mi się nie chciało nawet zacząć, nawet jakbym miał do tego talent. Mimo wszystko podziwiam autora dzieła, życzę pomyślnej i szybkiej transakcji. Oby cena odpowiednio wynagrodziła trud autora. Pozdrawiam.

pawelgk

2014-03-21, 00:23
Na moje to jest T-Rex ze skrzydłami a nie Smokor

adamko

2014-03-21, 10:05
i to jest sztuka, a nie rzyganie na siebie na scenie! Gratuluje talentu. Przydałoby się więcej szczegółowych zdjęć i czekam na ewentualne nowe prace

KamykHC

2014-03-21, 11:34
ile? odp na priv

KlinikaAborcyjna

2014-03-21, 16:16
Artysta metaloplastyki , dzieło piękne i imponujące łap browca a o twoim koledze to pewnie będzie kiedyś głośno

Marcellotinio007

2014-03-21, 16:58
nie chce mi się czytać, ale jeżeli jeszcze tego nie sprzedałeś to spróbuj wstawić to "ogłoszenie" ba serwis 9gag.com wydaje mi się że tamta społeczność bardziej się tym zainteresuje

Erni90

2014-03-21, 17:06
ma chłopak talent jak bym miał kasę to bym go chętnie kupił. A tak swoją drogą to myślę że z 10 tys. można by było za niego dać warty ceny.

Jałokim

2014-03-24, 21:04
Cytat:

ma chłopak talent jak bym miał kasę to bym go chętnie kupił. A tak swoją drogą to myślę że z 10 tys. można by było za niego dać warty ceny.


Za 10 000 zł to bym na nim nic nie zarobił :)

Moja_Pani

2014-03-27, 20:46
Dobrze, ale pytam serio. Ile chce?