18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

śmigam sobie po winklach aż tu nagle

mare30ks • 2014-04-14, 09:32
...na drodze staje mi stary doswiadczony kierowca ktory nie ogarnal swojej limuzyny na zakrecie


mkgustav

2014-04-15, 16:46
"Ale panie władzo, jestem świetnym kierowcą. Proszę spojrzeć ja mam od czterdziestu lat prawo jazdy. To ten szaleniec bokiem we mnie wjechał"

4h...........ch

2014-04-15, 16:54
Zajechał jakby Tirem jechał z naczepą i przyczepą, ehh takim ludziom powinni zabierać prawko

zj...........em

2014-04-15, 16:57
Cytat:

śmigam sobie po winklach aż tu nagle



Nie wiem skąd jesteś i jak można "śmigać po winklach". Słowo winkiel pojawia się w kilku gwarach ale zawsze oznacza róg, narożnik. A nie zakręt. Chciałeś zakozaczyć gwarą a zrobiłeś z siebie idiotę i mnie wk***iłeś.

radzik05

2014-04-15, 17:08
i bardzo dobrze. Oby więcej takich filmów. Piwo leci! :)

Sova30

2014-04-15, 17:25
zjem_ciem napisał/a:



Nie wiem skąd jesteś i jak można "śmigać po winklach". Słowo winkiel pojawia się w kilku gwarach ale zawsze oznacza róg, narożnik. A nie zakręt. Chciałeś zakozaczyć gwarą a zrobiłeś z siebie idiotę i mnie wk***iłeś.



To ty robisz z siebie idiotę, bo właśnie w slangu motocyklistów winkiel oznacza zakręt.

Re...........ox

2014-04-15, 17:50
@szopenfeldiarz


mare30ks

2014-04-15, 18:04
zjem_ciem napisał/a:

Nie wiem skąd jesteś i jak można "śmigać po winklach". Słowo winkiel pojawia się w kilku gwarach ale zawsze oznacza róg, narożnik. A nie zakręt. Chciałeś zakozaczyć gwarą a zrobiłeś z siebie idiotę i mnie wk***iłeś.



pewnie jestes jednym z tych purystow ktorzy dostaja sraczki jak ktos napisze motor zamiast motocykl :roll:

normale

2014-04-15, 18:35
ile razy widziałem babcie lub dziadka z nosami przy szybach bo k***a nic nie widza. Mają wyj***ne na zasady ruchu po drodze, byleby tylko do kościółka czy sklepu dojechać, a reszta się dostosuje... Testy/badania lekarskie co kilka lat dla starszych ludzi. Pozdawali by Ci co się nadają, a reszta do autobusów!

contowsky

2014-04-15, 18:55
przynajmniej nie sp***olił

nopel

2014-04-15, 20:13
Jak mnie to wkuriwa, boze.
Co wy macie do motocyklistów? No k***a co?
Macie ból dupska bo nie mieliście motorynki? Bo stara zabroniła "motoru"?
Ja pie**ole, ludzie, kazdy na nich narzeka, ze dawcy, i jakies inne brednie, ale i tak kazyd z was mysli sobie potem "ale bym k***a chcial taki motocykl"

No ale ok, walcie konia do sashy dalej, jeździcie na grzyby, interesujcie się wędkarstwem, i narzekajcie tylko,jak to źle jest...

4h...........ch

2014-04-15, 20:56
@up nie spinaj się bo ci żyłka pęknie. Każdy jeździ czym chce. Tutaj jedynie każdy komentuje głupotę jednej lub drugiej strony. A wypadki się zdarzają nawet jeśli jedziesz poprawnie.

Motor już dawno uznawane jest za poprawne określenie na motocykl więc po co wstawiasz cudzysłów?
Motorynka ma tyle do motocykla co kg do tony. Inny kaliber.

Mam motocykl i nim jeżdżę jak jest pogoda, czasem jak zobaczę lepszy to tak myślę że mógłbym mieć lepszy, ale też są osoby które myślą tak o moim. Kierowcy zawsze dzielą się na kilka typów niezależnie od tego czym kierują. Najgorsze:
# Pozer - to ci co pojawiają się na filmikach gdzie motor wyrwał im się spod kontroli, lub driftują na ręcznym
# Król dróg - nie ważne inni, ja zapie**alam, nie ważne że 90% kierowców patrzy raz na dwie minuty w prawe lusterko i tak wyprzedzę po prawej, albo Ci co zapie**alają w mieście po 20 km więcej niż można, serio?? Aby trafić tak aby mieć przy większej prędkości jak najmniej chamowania to chyba trzeba by jechać ze 100, co niektórzy debile robią
# Niedzielni kierowcy - nie potrafi się to włączyć do ruchu, zaparkować czy też stanąć grzecznie w korku gdy nie da się przecisnąć. Są niebezpieczni bo wkurzają innych
# Wymuszacze - jestem tym kierowcom co zawsze wpuści kogoś kto czeka dłużej niż 5 minut na wjazd i staram sie jeździć na suwak, ale ci goście z tej katgorii myslą: "Puścił jednego to i mnie wpuścić musi", to tacy "mi się należy" ostatniemu takiemu za mną ( gość miał Porsche terenowe - nie znam nazw tych terenówek) gość moich poglądów jadący starym poldkiem urwał zderzak. Zatrzymałem się aby k***a się pośmiać i być świadkiem.

Także drogi nopel wypie**alaj, bo sam robisz burdel swoim "zwalczaniem bólu dupy" którego na tym serwisie jest więcej niż tego rzeczywistego bólu dupy. A motocykle nie są k***a takie drogie, to jak samochody jedne są droższe inne tańsze. Czemu jak gość rozp***zielił BMW nie pisałeś że mają ból dupy że nie mogą kupić sobie beemki a jak motocykl się pojawia to od razu pojawiają się eksperci tacy jak ty i myślą że wiedzą kto czym jeżdzi i na co go stać.

norbi7631

2014-04-15, 21:25
mi szkoda tego czerwonego motocykla co leżał na boku i jeszcze banglał, ciekawe czy jest już na alledrogo jako prawie nowy co Niemiec pałakał...
Zachowań na drodze jest tyle ilu użytkowników tych dróg i trzeba brać to pod uwagę czy w samochodzie, na motocyklu, na skuterze, rowerem czy pieszo, spinanie pośladków nic nie da

maryjanos

2014-04-15, 21:43
nie zebym chcial dziadka usprawiedliwic, ale chyba slonce go oslepilo

allah84

2014-04-16, 00:53
prawdziwi posiadacze sie nie wyrozniajja tylko olewaja... LWG :) szmaciarstwu tez