18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmieszny piesek

~Sunday • 2024-03-16, 16:05

Niepozorny sk***ych*jek :-D

Antoni79

2024-03-16, 19:07
Oby piesek miał wściekliznę. To jakieś dzikie psowate. Ze łba do lisa trochę podobne. Ale na wilka to chyba za mały i sierść ma jak jakiś zapchleniec.

Szary_Jeleń

2024-03-16, 19:59

kris1978

2024-03-16, 20:06
Ktoś wie czy "piesek" przeżył?

Hades2613

2024-03-16, 20:57
Czego się spodziewał?

koko69

2024-03-16, 21:34
darmowa wscieklizna

vladok

2024-03-16, 22:12
Piwerko dla kunolysa, choć mógł się bardziej postarać. No ale może nie był głodny ale miał za to hiva.

psotny_fiutek

2024-03-16, 22:51
Janko napisał/a:

Głupszy ch*j od tego głodnego wilka
A mógł mu całą łapę upie**olić przy samej dupie





parapsychol napisał/a:

teraz ma Hiv, tak nie wscieklizne a Hiv bo wilk pamieta zly dotyk poprzedniego napotkanego czleka





Antoni79 napisał/a:

Oby piesek miał wściekliznę. To jakieś dzikie psowate. Ze łba do lisa trochę podobne. Ale na wilka to chyba za mały i sierść ma jak jakiś zapchleniec.



k***a to był Kojot ! Wilk jest dwa razy większy i 10 razy groźniejszy wyglądu, rekę by mu odgryzł swoim wielkim łbem a nie uszczypnął jak kojot c**a.

outline

2024-03-16, 23:16
mam nadzieje ze złapał wscieklizne, bo takich k***a debili to aż strach mmieć obok siebie

mp_toujane

2024-03-17, 00:24
Szkoda, że mu fiuta nie wystawił... kretyn

majeńka

2024-03-17, 01:01
psotny_fiutek napisał/a:

k***a to był Kojot ! Wilk jest dwa razy większy i 10 razy groźniejszy wyglądu, rekę by mu odgryzł swoim wielkim łbem a nie uszczypnął jak kojot c**a.

Nie wiem co ty masz do kojotów. Oczywiście, mniejsze zwierze gryzie słabiej, to zrozumiałe — ale sam zwierzak nieudacznikiem nie jest. Amerykany od stuleci prowadzą z kojotami wojnę, i przegrywają.

Ponadto widzę niewłaściwe użycie słowa "c**a". Otóż, to dla ciebie niedościgniony ideał, dobro którego nigdy nie posmakowałeś.

Dla lepszego zrozumienia daję tabelkę:

Porządne:
- wilk
- kojot
- c**a
Badziewo:
- pies
- ty

turbonekro

2024-03-17, 08:19
Kojot w przeszłości może upie**olił jakiegoś dindu, i teraz pan pissda zamieni się w gówno :)

krasnal_hałabała

2024-03-17, 20:19
majeńka napisał/a:

Nie wiem co ty masz do kojotów. Oczywiście, mniejsze zwierze gryzie słabiej, to zrozumiałe — ale sam zwierzak nieudacznikiem nie jest. Amerykany od stuleci prowadzą z kojotami wojnę, i przegrywają.
Ponadto widzę niewłaściwe użycie słowa "c**a". Otóż, to dla ciebie niedościgniony ideał, dobro którego nigdy nie posmakowałeś.
Dla lepszego zrozumienia daję tabelkę:
Porządne:
- wilk
- kojot
- c**a
Badziewo:
- pies
- ty



A co Ty masz do psów? Feminizm się w Tobie odezwał i zapewne facet Cię zostawił i pijesz do psów, pewnie miałaś problem, że pozwalał psu wchodzić na łóżko i nie mogłaś mieć swojego terytorium, więc kazałaś mu wybrać pomiędzy psem a Tobą i wybrał psa, nie dziwię mu się. Poza tym zarówno wilk jak i kojot są przodkami psów a sam pies to canis lupus familiaris, Ty nie potrafisz kochać tak jak pies.

majeńka

2024-03-17, 22:45
krasnal_hałabała napisał/a:

Poza tym zarówno wilk jak i kojot są przodkami psów a sam pies to canis lupus familiaris,

Psy przodków mają zacnych ale same uległy degeneracji. Pies zachowuje się jak szczenię wilka/kojota a nie jak dorosły osobnik. Jest też długa lista innych cech które występują u szczeniąt psowatych a nie u dorosłych osobników (mniejszy mózg w stosunku do masy ciała, opadające uszy, zabawy, itd).

psotny_fiutek

2024-03-17, 22:51
majeńka napisał/a:

Ponadto widzę niewłaściwe użycie słowa "c**a". Otóż, to dla ciebie niedościgniony ideał, dobro którego nigdy nie posmakowałeś.



Cip to ja miałem w życiu sporo, nawet cipę żonę miałem i mam kilkunastoletnie dziecko. Coś o czym ty możesz jedynie pomarzyć. Więc skończ pie**olić kocopoły bez pokrycia w rzeczywistości

P.s Ja mam dziecko a ty jako rasowa lesba na szczęści się nie rozmnożysz, o rodzinie też możesz zapomnieć. Ale w takim przypadku jak ty to :