18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiertelny wypadek na zawodach w Moskwie

zygmuntor • 2013-07-21, 21:22
Andrea Antonelli, 25 letni Włoch zginął wskutek wypadku w czasie rundy Superbike World Championship w Moskwie (21.07.2013). Grupa zawodników straciła panowanie nad swoimi maszynami i wpadła w poślizg. Antonelli upadł przy prędkości 250 km/h na swoim Kawasaki ZX-6, kiedy najechał na niego jego rodak Lorenzo Zanetti.

Amatorski film. Od 0:33

Bezpośrednią przyczyną śmierci było uderzenie Hondy Zanettiego w kask Andrea Antonelliego, co potwierdzili lekarze. Wszystkie dalsze wyścigi zostały natychmiast odwołane i nie będą wznowione. Andrea Antonelli kilkanaście razy stawał na podium w klasie European Superstock 1000 oraaz European Superstock 600.
źródło 1: youtube /watch?v=g5bplH-dLIw
źródło 2: http://www.scigacz.pl/Smiertelny,wypadek,podczas,WSBK,w,Moskwie,Andrea,Antonelli,nie,zyje,21315.html

Oficjalny film (ch*jowo widać):

źródło 3: youtube /watch?v=mtzu1PsOfTQ

pakicito

2013-07-21, 21:45
a mógł być mistrzem w CSa, to najwyżej by się wk***ił przed kompem

Loaloa

2013-07-21, 22:04
Dobrze, niech giną.

RainbowDash

2013-07-21, 22:18
A mi tam go szkoda, dobry zawodnik był :/.

Quaswerty

2013-07-21, 23:08
Loaloa napisał/a:

Dobrze, niech giną.


Co Ci k***a przeszkadzają goście, którzy jeżdżą na torach specjalnie do tego przystosowanych ? Weź się zastanów co piszesz...

k0rek

2013-07-21, 23:23
Przynajmniej żył tak jak chciał...

~Vuko

2013-07-21, 23:27
Loaloa napisał/a:

Dobrze, niech giną.


Twoja stara też tak mówiła jak połykała moje plemniki.

de...........nt

2013-07-21, 23:39
Loaloa napisał/a:

Dobrze, niech giną.


Sam giń, tępy złamasie kutany.
Nie przepadam, za wygłupami "ulicznych" motocyklistów w terenie zabudowanym, ale to jest do ch*ja wacława sport.
To jest pasja zawodników, którzy tam jeżdżą i całego mnóstwa kibiców. Narażają tylko siebie.
Jesteś podłą gnidą, tyle w temacie.

Darson666

2013-07-22, 00:11
Choć było, ten amatorski filmik przebija, i lepiej żeby twoje weszło na główną.
pakicito napisał/a:

a mógł być mistrzem w CSa, to najwyżej by się wk***ił przed kompem


O czym ty pie**olisz? :shock:

Saint Spear

2013-07-22, 02:19
Trudno napisac ze szkoda chlopaka, trudno napisac ze sam sie o to prosill. Sporty "ekstremalne" to specyficzna dziedzina sportu podwyszonego ryzyka. Kazdy wie czym to grozi i dlatego ludzie tam startuja. Kazdy z nich kocha adrenaline krazaca w zylach dlatego startuja, bo lubia zapie**alac i pewnie wiekszosc zdaje sobie sprawe z tego ze bez bezposredniego ryzyka jej nie ma, ale tez zapewne nikt z nich nie prosi o smierc przed kazdymi zawodami.

Poswiecil zycie dla sportu i zginal robiac to co kocha. Zazdroscic mu, czy sie uzalac?

aveyron

2013-07-22, 02:25
obawiam się że powinni to zostawić dla specjalistów z rosji... nie kłóćmy się tutaj o przyczyny - na pewno to błąd Polskich pilotów, bez dwóch zdań :D

Kemawir

2013-07-22, 02:37
Moim zdaniem w takich warunkach czy to w MotoGP, Moto 2 itd wyścigi powinny być odwołane, bo o takie p*zdnięcie jest łatwo, a poza tym ch*ja widać.

Donaldek

2013-07-22, 03:05
Dorzuć filmik z kamerki na szybce... Musiał ją mieć, w końcu to rosja :krejzi: