18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Śmiertelny chroch ;)

Wilczex • 2010-09-20, 21:55
25-letni mężczyzna przypłacił życiem niewinną zabawę w pluciu śliną na odległość. Dramat rozegrał się w miniony piątek około godziny 23.00.


W jednym z mieszkań przy ulicy Pułaskiego w Kaliszu odbywało się prywatne przyjęcie. Uczestniczyły w nim dwie kobiety i czterech mężczyzn. Dwaj z nich w pewnym momencie postanowili wyjść na balkon i spróbować, który z nich splunie dalej śliną. 25-latek przykucnął, a następnie wybił się. Zrobił to jednak tak mocno, że przeleciał przez balustradę i spadł z trzeciego piętra prosto na ziemię. Obrażenia jakich doznał okazały się śmiertelne. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do sekcji, która ma wykazać bezpośrednią przyczynę zgonu. Okoliczności wypadku ustala policja.

Curvatura

2010-09-22, 23:06
Jakiś asfalt go załatwił

Cruk

2010-09-23, 04:39
hahaha xD
O k***a :P Kumple przechodzili tamtędy w jedną stronę to myśleli, że typek naj***ny leży, jak wracali to widzieli jak go pakują do wora xD Ale że tak k***a kretyńsko zginął to ja pie**ole ; o

Dodam że znajomi szukali nas po klubach i też nie byli w stanie trzeźwym jednak teraz się przekonałem, że nie blefowali ^^

PS. 3 piętro w kamienicy to jak 4 w bloku. To te stare kamienice na płaskiego mamy.

.:...........:.

2010-09-23, 04:48
Cruk napisał/a:

3 piętro w kamienicy to jak 4 w bloku


Świetnie o tym wiedzą starsi ludzie którzy mają problemy z chodzeniem.

Skądinąd

2010-09-23, 06:43
user4 napisał/a:


Mogli go najpierw udusić czy cus a potem wyj***ć przez balkon :lodowka:



i jak ty to sobie wyobrazasz?! najpierw go udusili, a potem plul? przeciez to sie kupy nie trzyma :emo:

Gienek2

2010-09-23, 09:02
prokuratura jak to ona pewnie ustali że przyczyną śmierci była niewydolność jelitowa i hemoroidy

Bartolomeo

2010-09-23, 09:15
@ gienek2

Prokuratura, jak to ona, nic nie ustali. Od ustalania takich rzeczy są patolodzy w zakładach medycyny sadowej. ZA dużo CSI i innych gówien.

Ec...........on

2010-09-23, 10:12
Przecież to proste - przyczyną zgonu była śmierć ofiary.

StaraSzafa

2010-09-23, 11:50
ach te cebularze*...



*cebularz = Kaliszanin

Gienek2

2010-09-24, 10:00
no własnie ze dwa razy widzialem CSI to chyba tam jest wiecej tych patologów czy innych twoich kolegów po fachu. a mi sie wydaje ze ci z laboratoriow to im głownie pomagają choć wiadomo że oni zaczynają