18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiertelne potrącenie dwóch nastolatek

Jesse.Pinkman • 2023-10-30, 16:15
Według źródła dwie nastolatki w wieku 14 i 15 lat zginęły na miejscu.

tajfunkanalia

2023-10-31, 08:55
Kolo4444 napisał/a:

Owszem, dla wyłysiałego Janka z brzuszkiem, z pensją 4000 brutto i z otyłą żoną o mysiej mordzie taki fiat ducato pasuje idealnie. Bo chyba nie masz na myśli FORDA GT - bo skąd wziąłbyś ponad 2 miliony na tego supercara



Tak tak. Chłopie idź sklepać konia nad zdjęciem siostry i nie wracaj. Jesteś taki zarobiony a siedzisz na stronie dla szarych obywateli? To się nie kłóci z twoim stanem majątkowym? Niesłychane

:mrgreen:



:lol:

Kolo4444

2023-10-31, 09:13
tajfunkanalia napisał/a:

Tak tak. Chłopie idź sklepać konia nad zdjęciem siostry i nie wracaj. Jesteś taki zarobiony a siedzisz na stronie dla szarych obywateli? To się nie kłóci z twoim stanem majątkowym? Niesłychane



Boli dupa? Ma boleć. Żyje z kryptowalut cwe*u. Daj adres BTC to Ci wyślę gifta bidoku.

:lol:

Ps. ze Ty r*chasz swoją siostrę pedofilu to nie znaczy, że każdy tak robi

tajfunkanalia napisał/a:

Tak tak. Chłopie idź sklepać konia nad zdjęciem siostry i nie wracaj. Jesteś taki zarobiony a siedzisz na stronie dla szarych obywateli? To się nie kłóci z twoim stanem majątkowym? Niesłychane



W ogóle musisz być ostrym tłukiem, podejrzewam że pracujesz jako magazynier ewentualnie linka na produkcji. Logika godna 2 latka, bo człowiek który zarabia to wcale nie korzysta już z internetu.

:mrgreen:

Maculata

2023-10-31, 13:08
I bardzo k***a dobrze.

cofniety

2023-10-31, 14:36
Głupie zjeby nie potrafią zaświecić telefonem lub wyświetlaczem aby się stać widocznym dla kierowców. Każdej takiej świętej krowie należy się zderzak auta w dupę.

Trolik1

2023-10-31, 19:54
Kolo4444 napisał/a:

Dziękujemy za opinię, w sumie miałeś sporo materiału do analizy, całe jedno zdanie
Obecnie bidoku rs3 8y 22, zrobione na 500 km (tak, już można jak zapłacisz) A Ty dalej clio z 2005? Czy komunikacja miejska? Twoja żona Cię pozdrawia, oczywiście z tylnich siedzeń samochodu
Co tam tania dz**ko szczekasz? Do spania bo czeka etat za 4000 brutto


Pókiś ryja nie rozwarł tylko patorodzina wiedziała żeś upośledzony. A tu popatrz, teraz większość dojrzała. ;p

Kolo4444

2023-10-31, 23:47
Trolik1 napisał/a:

Pókiś ryja nie rozwarł tylko patorodzina wiedziała żeś upośledzony. A tu popatrz, teraz większość dojrzała. ;p



większość? Czyli Ty i 3 nieudaczników podobnych do Ciebie? Jacy wy k***a jesteście tępi, sami się wyjaśniacie w każdym zdaniu, nie dziwię się, że jebiecie na tych magazynach i czy tam w fabrykach jak Beduini za drobne.

:mrgreen:

Jak ja mam patorodzine to co dopiero musi się dziać u Ciebie

:mrgreen:

Pewnie stary Cię r*cha i mieszkacie w jednym pokoju w 8.
:mrgreen:

AndrzejD

2023-11-01, 18:59
Kolo4444 napisał/a:

Owszem, dla wyłysiałego Janka z brzuszkiem, z pensją 4000 brutto i z otyłą żoną o mysiej mordzie taki fiat ducato pasuje idealnie. Bo chyba nie masz na myśli FORDA GT - bo skąd wziąłbyś ponad 2 miliony na tego supercara



weź czlowieku włóż sobie stringi matki do ryja i sie nie wypowiadaj. Pewnie masz tam z 25 lat i coś szczekasz, zapewne czubek głowy zaczął ci siwieć i głosowałeś na konfederacje. zaden szanujacy i myslacy logicznie czlowiek by nie wysmiewal tych ktorzy stoja gorzej materialnie. nie pozdrawiam

hardowski

2023-11-02, 17:32
Kolo4444 napisał/a:

Obecnie bidoku rs3 8y 22, zrobione na 500 km (tak, już można jak zapłacisz) A Ty dalej clio z 2005? Czy komunikacja miejska? Twoja żona Cię pozdrawia, oczywiście z tylnich siedzeń samochodu



Rs3 to chyba w konspekcie masz, które zaj***łeś z salonu kałdi, zanim cię stamtąd wypie**olili... :lol: Dzięki, ale mnie nikt nie ubezwłasnowolnił, jak ciebie, sądząc po twoim spoceniu nt. żony :lol: Może to ja kiedyś tam twoją żonę miałem... :lol: A poza tym to clio to wdzięczne autko, tylko r*chać ciężko na tylnym siedzeniu... :lol: