18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

śmierć w walcu

ed...........87 • 2009-09-14, 12:41
prędkość musiała być zawrotna ;-)

Cytat:

Podczas remontu drogi zginął 25-letni operator walca drogowego.





link


Cytat:

Trudno w to uwierzyć, ale na drodze można zginąć także pod walcem.





link

szysza

2009-09-14, 19:05
Pamietaj, zeby cos na hardzie potem zmontowac. Foto jakie, czy cus :P

~Angel

2009-09-14, 19:07
@wojtekf nie napinaj się tak bo ci żyłka w dupie strzeli

jaco127

2009-09-14, 19:54
niezwolnił przed zakrętem.

yarzapp

2009-09-14, 20:04
wojtekf, gratuluję, jesteś kolejnym użyszkodnikiem, który zrobił z Esne mężczyznę :evil:

ksenon0

2009-09-14, 22:42
Palił gume walcem to teraz ma ;D

andariel

2009-09-14, 22:50
yarzapp napisał/a:

wojtekf, gratuluję, jesteś kolejnym użyszkodnikiem, który zrobił z Esne mężczyznę :evil:



Nie rozumiem. Ten rozowy znaczek kolo nicka jest tak trudny do odczytania? Moze faceci zakladaja z gory, ze siedza tu tylko i wylacznie inni faceci? Chyba wszystkie dziewczyny na taka sytuacje tu trafily. :samoboj:

Re...........nt

2009-09-15, 01:42
wojtekf napisał/a:

czy wy jestescie poj***ni? wiecie jaka to jest dragedia dla rodziny? co do ch*ja jest w tym smiesznego? 'chcial byc hardkorem' - pie**olone dzieci neo, wszystkich k***a ustawic pod sciana i rozstrzelac...



To jest prowokacja, albo nie wiesz/nie rozumiesz, gdzie jesteś dzieciaku...Pomyśl: jeśli był wystarczającym zjebem/wiejskim kaskaderem (non offensive), aby był w stanie wywrócić walec drogowy, to co On musiał robić w domu? Rodzinie debil z głowy, tylko walca szkoda, bo do euro coraz bliżej...

I jak już kilka osób mnie ubiegło: zwracaj do ciężkiej cholery uwagę na znaki płci!

andariel

2009-09-15, 06:50
Reavenant napisał/a:



To jest prowokacja, albo nie wiesz/nie rozumiesz, gdzie jesteś dzieciaku...Pomyśl: jeśli był wystarczającym zjebem/wiejskim kaskaderem (non offensive), aby był w stanie wywrócić walec drogowy, to co On musiał robić w domu? Rodzinie debil z głowy, tylko walca szkoda, bo do euro coraz bliżej...

I jak już kilka osób mnie ubiegło: zwracaj do ciężkiej cholery uwagę na znaki płci!



Nie wk***iaj mnie z tym euro. Przez zasrany stadion we Wrocku musze sobie sama placic za sprawdziany, arkusze probne i kserowki w szkole, bo nowy i piekny stadionik wpie**olil tyle kasy, ze trzeba bylo obciac budzet na edukacje. ><

Es...........ne

2009-09-15, 08:58
andariel napisał/a:

Moze faceci zakladaja z gory, ze siedza tu tylko i wylacznie inni faceci? Chyba wszystkie dziewczyny na taka sytuacje tu trafily.

niestety mam takie samo wrażenie co Ty. Zresztą często zdarza się że nowi użytkownicy robią ze mnie chłopa, cóż życie. Nie mam czasu na uświadamianie ich że jestem kobietą o.O

maxolek914

2009-09-15, 20:18
wojtekf napisał:"czy wy jestescie poj***ni? wiecie jaka to jest dragedia dla rodziny? co do ch*ja jest w tym smiesznego? 'chcial byc hardkorem' - pie**olone dzieci neo, wszystkich k***a ustawic pod sciana i rozstrzelac..."

i jak to w opisie ma forumowa koleżanka Bogna(Pozdro siostro:D )
"bardzo mi z tego powodu wszystko jedno."

jest to niecodzienne i dla niektórych śmieszne
on i tak by zginął...

A co do poprzedniego posta forumowej koleżanki to tylko idioci nie zauważają znaczka wenus przy nicku i tylko rozsądzają twoją płeć po nicku.

FoRnicatuss

2009-09-15, 21:33
Reavenant napisał/a:

To jest prowokacja, albo nie wiesz/nie rozumiesz, gdzie jesteś dzieciaku...Pomyśl: jeśli był wystarczającym zjebem/wiejskim kaskaderem (non offensive), aby był w stanie wywrócić walec drogowy, to co On musiał robić w domu? Rodzinie debil z głowy, tylko walca szkoda, bo do euro coraz bliżej...



To nie fake, w wypadku zginął 25-letni operator.... Walec miał uszkodzony układ hamowania....

maxolek914

2009-09-15, 21:41
ty ale ile on musiał jechać żeby taką glebę zaliczyć. jak u nas drogi remontowali to na rowerze spokojnie walce wyprzedzałem.

Bogna

2009-09-15, 22:03
maxolek914 napisał/a:

siostro


nie pozwalaj sobie.

Re...........nt

2009-09-15, 22:54
Jakby wpadł do rowu, to by się na bok przewrócił, a, że zaliczył dachowanie (sic!) to nie mam pojęcia, ale prędkość musiała być duża, tylko czy sama budowa walca (mam na myśli wykorzystanie właśnie tychże walców zamiast kół i związane z tym tarcie i opory) nie powinna zmuszać tej maszyny do jeśli nie zwalniania, to przynajmniej do utrzymywania jakiejś stałej i zarazem niskiej prędkości?

FoRnicatuss

2009-09-15, 22:55
Cytat:

ty ale ile on musiał jechać żeby taką glebę zaliczyć. jak u nas drogi remontowali to na rowerze spokojnie walce wyprzedzałem.

Walca to można pieszo wyprzedzić, tyle tylko że w miejscu gdzie wydarzył się wypadek jest duża górka, naprawde bardzo stroma i gdyby się nie wywrócił to by pół wsi wywalcował :D