18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmierć pingwinka

Fakerę • 2014-02-07, 08:32
Angielski na dość niskim poziomie.


ka...........91

2014-02-08, 00:56
popłakałem się. :(

hogg

2014-02-08, 01:08
Koniec empatii.. HUEHUEHUE :D


Pizkes

2014-02-08, 01:12
bziktheblue napisał/a:



A kto powiedział, że empatia to uczucie, które ludzie mają na wyłączność. To tak jakby powiedzieć, że sranie to ludzka czynność.



A no empatię mamy na wyłączność, gdyż wymaga ona bardzo złożonych procesów myślowych i poznawczych, a to jest charakterystyczne tylko dla ludzi. Na tym filmie nie ma empatii, jest co najwyżej żal po stracie. Czy jeżeli Ty opłakujesz Swojego zmarłego członka rodziny, to wykazujesz się empatią? Nie. Tęsknotą, żalem etc.

Zwierzęta mogą odczuwać negatywne emocje innych(ludzi, zwierząt), ale nie sądzę, żeby potrafiły postawić się w ich położeniu, wczuć się w ich sytuację.

fuub

2014-02-08, 10:14
Pizkes napisał/a:



A no empatię mamy na wyłączność, gdyż wymaga ona bardzo złożonych procesów myślowych i poznawczych, a to jest charakterystyczne tylko dla ludzi. Na tym filmie nie ma empatii, jest co najwyżej żal po stracie. Czy jeżeli Ty opłakujesz Swojego zmarłego członka rodziny, to wykazujesz się empatią? Nie. Tęsknotą, żalem etc.


Pizkes napisał/a:


Nie. Tęsknotą, żalem etc.


Pizkes napisał/a:


etc.


no k***a...

pemb

2014-02-08, 10:20
"A kto powiedział, że empatia to uczucie, które ludzie mają na wyłączność. To tak jakby powiedzieć, że sranie to ludzka czynność."
Np. księża - zaraz się do mnie ktoś przyjebie, że jadę po KRK, ale jak już mówiłem mój znajomy jest klechą i wiem czego ich uczyli w seminarium.

"A no empatię mamy na wyłączność, gdyż wymaga ona bardzo złożonych procesów myślowych i poznawczych, a to jest charakterystyczne tylko dla ludzi. Na tym filmie nie ma empatii, jest co najwyżej żal po stracie. Czy jeżeli Ty opłakujesz Swojego zmarłego członka rodziny, to wykazujesz się empatią? Nie. Tęsknotą, żalem etc.

Zwierzęta mogą odczuwać negatywne emocje innych(ludzi, zwierząt), ale nie sądzę, żeby potrafiły postawić się w ich położeniu, wczuć się w ich sytuację."

Bzdura.

dogip

2014-02-08, 11:02
Trza mu było spod ch*ja ojca nie wychodzić. Nie byłby kostką lodu.

dubbeat

2014-02-08, 17:32
no k***a, po raz kolejny banda hipokrytów daje o sobie znać, na hardzie rżną cwaniaków, a tu rozklejają się na widok zamarzniętego pingwina...

kaiel

2014-02-08, 17:39
Manfredi czy Jonson?

nonex1st

2014-02-09, 00:17
Przycisk do papieru jak znalazl :)

Pizkes

2014-02-09, 03:24
fuub napisał/a:




no k***a...



O ch*j Ci chodzi? Widzę kolega zajebiste argumenty tutaj wytoczył. Masz jeszcze coś konstruktywnego do napisania? Nie? Więc zamknij ryj.