18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiejesz się z ciapatych kobiet?

Alonso • 2013-08-31, 11:54
Jeśli tak, to znajdź różnice i zaśmiej się jeszcze raz.


cocaine.animals

2013-08-31, 23:00
Podstawowa różnica jest taka że te po prawej mają na sobie swego rodzaju "strój służbowy" a te po lewej noszą te szmaty bo w innym przypadku będę przez swoich kozojebiących braci uważane za dz**ki, reszta różnic, z tego co widziałem, została tobie wytłumaczona tępy ch*ju.

Większość młodych dziewczyn, które są wychowywane w Europie ale w muzułmańskich rodzinach tak naprawdę nieźle cierpi kiedy nagle ich poj***ny muzułmański tatuś nakazuje im cały dzień chodzić w tych szmatach, są do tego zmuszane a gdy to tylko zdejmą w miejscu publicznym to ryzykują nawet życiem.

zagiel1111

2013-08-31, 23:25
jakieś śmieszne te pingwiny po prawej

wajnona

2013-08-31, 23:30
feranos napisał/a:

@wajnona, gdybyś nie była kobietą to nazwałbym cię idiotą, ale wybaczam. Strony ci się pomieszały :p Muzułmanki są po lewej, tzn w sumie to u ciebie obie są prawe :D



Faktycznie, dwa razy napisałam "te po prawej" :) Przepraszam, zmęczenie robi swoje

h3r0x

2013-09-01, 10:35
Ja się nie śmieje z ciapatych kobiet. Ja mam najebkę z religi.... każdej religii, bo ludziom można łatwo zrobić wodę z mózgu :)

midnightc

2013-09-01, 11:30
vajron napisał/a:

@gonzo p*zdonzo Ale kazał swoim wysłannikom r*chać dzieci więc na to samo wychodzi. W dodatku miał nieślubne dziecko z 13 letnią dziewczynką, która już miała faceta (w sensie z Maryją)



Papież w tamtych czasach robił to samo, więc co się czepiasz?