18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiej się jak Żyła...

diadax • 2013-03-23, 23:01

Majewski i jego nowa piosenka...

wernetto

2013-03-24, 13:11
zsakuł napisał/a:

Ale Majewski upałd. I teraz na siłę robi gówno i chce powrócić za pomocą internetu. ch*joza. "Songa bracie nie chwytam"




powiedział grubas siedzący przed kompem, który nic w życiu nie zrobił :D Nie lubię Majewskiego, ale przynajmniej coś robi, a nie pie**oli na sadisticu w stylu:

- ale to ch*jowe
- ch*jowy jest

zasrane polaczki-cwaniaczki - narzekanie i zawiść we krwi.

tomek2302

2013-03-24, 13:22
za Zyle zawsze piwko pozytywny gosciu....jak sie pojawia zawsze usmiech!!!!!!!

~zsakuł

2013-03-24, 14:04
wernetto napisał/a:




powiedział grubas siedzący przed kompem, który nic w życiu nie zrobił :D Nie lubię Majewskiego, ale przynajmniej coś robi, a nie pie**oli na sadisticu w stylu:

- ale to ch*jowe
- ch*jowy jest

zasrane polaczki-cwaniaczki - narzekanie i zawiść we krwi.



napisał chudzielec, który jest odważny w realnym świecie, walczy z e-hejtem, atakuje zło, niszczy obłudniuków, wyszukuje na sadisticu "zasranych hipokrytów" i gnoi ich, gardzi internetowymi komentatorami! Jestem dumny, że taki texas rendżer jak Ty jest na tym portalu! Szkoda tylko, że pie**olisz na sadisticu w stylu:

-"polaczki-cwaniaczki"
- zawistne polaczki
-to takie polaczkowate

Polak to Polak, a "polaczek" to może być nazwa jakiegoś kawałka ziemi.
zasrana hipokryzja hejtera hipokryzji.

btw. zrobiłem w życiu coś więcej niż "nic". Np. napisałem już 2 komentarz pod tym filmikiem, i kupę zrobiłem.

Suguru

2013-03-24, 15:32
Kiedy mam sie smiac?

DeeZee64

2013-03-24, 16:12
robi to co lubi. robił to przez cale życie to dlaczego ma przestać? taki już internet ze do wszystkiego musza się przyj***ć ;/

Marcellox

2013-03-24, 17:04
Ja pie**ole co za spina na tym sadolu, ze sie czepiaja waszego Wojtusia, wypie**alać na joemonstera lub co innego... :roll:

wernetto

2013-03-24, 19:24
zsakuł napisał/a:



napisał chudzielec, który jest odważny w realnym świecie, walczy z e-hejtem, atakuje zło, niszczy obłudniuków, wyszukuje na sadisticu "zasranych hipokrytów" i gnoi ich, gardzi internetowymi komentatorami! Jestem dumny, że taki texas rendżer jak Ty jest na tym portalu! Szkoda tylko, że pie**olisz na sadisticu w stylu:

-"polaczki-cwaniaczki"
- zawistne polaczki
-to takie polaczkowate

Polak to Polak, a "polaczek" to może być nazwa jakiegoś kawałka ziemi.
zasrana hipokryzja hejtera hipokryzji.

btw. zrobiłem w życiu coś więcej niż "nic". Np. napisałem już 2 komentarz pod tym filmikiem, i kupę zrobiłem.



sprawdź znaczenie słowa hipokryzja, potem wdawaj się w dyskusję.

Ne...........es

2013-03-24, 23:48
szkoda ze majewski sam z siebie frajera zrobil ;/ kiedys byl lepszy

tomson5555

2013-03-25, 23:18
gorsze gówno niż kac kupa w sobote