18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kaelem

2013-07-20, 17:51
Urodziłem się w Mońkach:) hue hue hue. Dobrze, że nastały czasy kiedy ludzie rozumieją, że korzenie są najważniejsze, tak jak i te bardzo szczegółowe, jak i te szersze. Kiedyś za małolata to była lipa pochodzić ze wsi, teraz to mnie jebie szczerze, kocham wieś i na nią na pewno wrócę, dzieci będą zdrowsze, ja już nie bardzo. Co się martwisz, co się smucisz, ze wsi jesteś, na wieś wrócisz. Antek i szwagier zawsze mnie bawili, nawet nie wiedziałem, że ziomki;) Piwo i piona!

A powiem jeszcze, że jak człowiek do pracy to tylko ze wsi, mieszczuchy bez wojska obić o kant dupy, do niczego, 1 na 100 to sukces. Reszta zwei linke hande haben.

Dikson

2013-07-20, 18:52
co racja to racja. proste chłopi i mnie im tam się rozśmieszyć udaje. piwko.

orzech1991

2013-07-20, 19:31
mam takie same głośniczki jeeeeeee!!

fazzie

2013-07-21, 01:44
rockface123 napisał/a:

Więcej takich zwykłych szarych normalnych ludzi, wyj***ć do pieca te gwiazdki internetu święcące mordą przed kamerą za pieniądze swoich rodziców.



Ta, prosty humor dla prostych ludzi...
to ja juz wole tych pedałów z abstrach*je

ra...........el

2013-07-21, 07:41
wszystko fajnie, pozytywnie i nawet browar się nalezy, szkoda tylko, że nie są wogóle zabawni.

Kozar

2013-07-23, 19:24
Ani jeden filmik nie jest ich pomysłem, w cienki sposób odgrzewają lepsze lub gorsze stare kawały. Taki yotubowy Bongman

Sołtys

2013-07-27, 17:06
Nie lubię Moniek, 2 razy zabrali mi dowód - Policja wyjątkowo nadgorliwa. Za szwagrów jednak piwo :D