18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smakołyki

kauah • 2009-02-27, 17:48
Szczurek

Białe robaczki

Jakaś szarańcza

Insekty

Móżdżki

Jąderka

Penis

Świeży kurczaczek

gringock

2009-02-28, 12:53
O k***a, niesmaczne....

grauper

2009-02-28, 19:35
Szczur najlepszy :D

karq3

2009-03-04, 23:13
to ja już wolę mięso z p*zdy i siekane glizdy ;-)

.:...........:.

2009-05-08, 23:50
A tu chińskie przysmaki.
















sethia

2009-05-09, 08:56
robaki, węże itp to ok ale te małe pieski to ja już nie wiem po co, przecież w tym ani mięska ani innych dobrych kawałków nie ma

.:...........:.

2009-07-20, 00:49
Te koniki były głęboko zanurzone...



... ale w gorącym oleju.


Posiłek powinien również cieszyć oko.


Człapi

2009-07-20, 02:52
mięso- ważne że mięso ;) z robali conajwyżej świerszcze ;)smakowe w karmelu

sukkub

2009-07-20, 08:14
k***a aż zgłodniałem ;) Co by tu przegryźć ??

.:...........:.

2009-07-20, 08:16
sukkub napisał/a:

Co by tu przegryźć ?



Kabel sieciowy pod napięciem.

sfiroos

2009-07-21, 12:10
a co do mózgu to przegięcie... smażony mózg świni jest pyszny ;]

.:...........:.

2009-09-03, 11:29
Kawior, ale czy zawsze musi być z bieługi?



























No nie.


Arni.

2009-09-03, 23:29
Widać u nich bida skoro robale wpie**alają :-/

marna

2009-11-06, 21:55
Zobacz najdziwniejsze potrawy świata.

Ekstremalne przeżycia w kuchni? Na serwisie timesonline.co.uk znalazła się lista kilku dość dziwnych potraw jakie można zamówić w restauracjach w różnych zakątkach świata.

Sernik z aligatora (USA)

Sama zbitka tych wyrazów wydaje się nieporozumieniem. Co ma wspólnego drapieżnik z bagien z słodkim kawałkiem ciasta? A jednak kawiarnia Jacque-Imo’s z Nowego Orleanu serwuje takie serniki z mięsem aligatora.



Gorzki melon (Azja/Afryka)

Niezwykle gorzki dzięki zawartości charantyny, substancji wykorzystywanej w lekach dla cukrzyków (reguluje poziom cukru we krwi). W Pakistanie nauczyli się go jeść z jagnięciną i całą góra przypraw. Potrawa nazywa się karela gosht.



Salceson ozorowy (Niemcy/Polska)

Czy może
być lepsza wędlina kanapkowa niż Zungwewurst? W przekroju poprzecznym widać wszystkie świńskie języki z jakiej ją zrobiono.



Kurze kolanka (Chiny)

Niektórzy lubią skrzydełka, inni piersi. A w Chinach jak widać upodobali sobie stawy. W sosie sim-sum. Kolanka smaży się na głębokim tłuszczu i podaje ułożone w stosiki na talerzach. Ponoć prawie nie ma kości.



Haggis (Szkocja)

Dzieło wprost ze szkockiej książki kucharskiej. Przyrządza się go z owczych podrobów (wątroby, serca i płuc), wymieszanych z cebulą, mąką owsianą, tłuszczem i przyprawami, zaszytych i duszonych w owczym żołądku.



Żywy homar (Azja)

Obsesja na punkcie świeżego jedzenia posunięta o krok za daleko. Podawane jako sashimi, mięso wydłubywane jest z żywego homara, formowane w porcje i układane wewnątrz skorupu jeszcze żywego zwierzęcia.



Natto (Japonia)

Nieciekawie pachnący glut ze sfermentowanej masy sojowej. Zawiera probiotyki, które ułatwiają trawienie i przyswajanie składników odżywczych. Wyjątkowo zdrowe, aczkolwiek nieprzyjemne jedzenie. Podawane najczęściej z ryżem.



Opuncja (Meksyk)

Można jeść nie tylko mięsiste owoce tego kaktusa ale i samą roślinę. Wystarczy usunąć kolce a płaskie kawałki kaktusa można jeść na surowo, grilować, gotować i smażyć. Bogaty w minerały i witaminy.




źródło: http://www.sfora.pl/Czy-wlozylibys-to-do-ust-a13508

.:...........:.

2009-11-18, 10:35
Sushi: