18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Smaczek" w niemieckim serialu o dzielnych nazi

oc...........an • 2013-06-26, 05:03
To niemcy doj***li tym razem. Kto by pomyślał, że w swoim serialu dokonają tak jawnego gwałtu na "Rudym" :(




Jeden z lepszych reportaży TVN.


Co na to obrońcy serialu?

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-26, 05:09
Ja pie**olę :shock: TVN w obronie prawdy historycznej :shock:
To chyba się nie dzieje na prawdę...

oc...........an

2013-06-26, 05:21
@up i jeszcze to cytowanie "Uważam Rze". Bezcenne :niggasmile:

ejze

2013-06-26, 05:21
Yebane szwaby

capoeiramen

2013-06-26, 05:43
Ja pie**ole
:sispalm:
Pamiętam jeden odcinek jak 'Rudy' rozwalił jednym hitem Tygrysa z przodu, to była bajeczka.
Jakby ktoś nie wiedział, to niemieckie Tygrysy miały twardy pancerz przedni, że za ch*ja nie szło go przebić działem 95 z T34, po za tym ruskie działa były w ch*j niecelne. Po wynalezieniu działa 120mm już poszło inaczej, mimo że działa następnych generacji nadal nie były celne, to i tak przy pie**olnięciu nie było co zbierać :-P

MojeAvi

2013-06-26, 05:53
I tak nasi lepiej traktowali niemcow, ich wlasnymi granatami :D

oc...........an

2013-06-26, 06:33
Gdybyśmy produkowali jakieś porządne filmy, a nie syf pokroju "1920: Bitwa Warszawska" czy inne "Czasy Honoru", to może i nie pastwili by się nad historią Polski.

O, Rosja jak się bawi historią: nawiązali współpracę z Columbia Pictures (co jak co, ale hamerykanie potrafią robić kino), wyłożyli 30 000 000 dolanów, zatrudnili dobrego reżysera i wzięli najkrwawszą bitwę w historii ludzkości czyli Stalingrad (jeszcze poważnym kandydatem jest Leningrad). Oto co wyszło:





Niemcy powinni się wstydzić, że wyprodukowali taki chłam, bo dali światu dwa fenomenalne dramaty o Drugiej Wojnie, a mianowicie "Stalingrad" (1993) i "Upadek".

Dz...........ak

2013-06-26, 07:41
DUST DEVIL,
Zapominasz o doskonałym "Das Boot", który też jest autorstwa naszych zaodrzańskich sąsiadów. :)

wiesiors4

2013-06-26, 09:10
DUST DEVIL napisał/a:

"Smaczek" w niemieckim serialu o dzielnych nazi?


Ten antypolski serial pełen jest takich "smaczków". Na każdym kroku. Teraz będą mówić, że to My jesteśmy winni wszystkiemu, niemcy tacy dobrzy...

Puciek1

2013-06-26, 09:15
Cytat:

Pamiętam jeden odcinek jak 'Rudy' rozwalił jednym hitem Tygrysa z przodu, to była bajeczka.
Jakby ktoś nie wiedział, to niemieckie Tygrysy miały twardy pancerz przedni, że za ch*ja nie szło go przebić działem 95 z T34, po za tym ruskie działa były w ch*j niecelne. Po wynalezieniu działa 120mm już poszło inaczej, mimo że działa następnych generacji nadal nie były celne, to i tak przy pie**olnięciu nie było co zbierać :-P




Nie chce mi się tego prostować i komentować, powiem tylko: Weź koleś przestań grać w WoT'a :-/

mare30ks

2013-06-26, 09:24
obejrzalem pierwszy odcinek i pokico tragedii nie ma. dziwnie tylko sie oglada serial o niemiaszkach z tej perspektywy.

Bad_Motherfucker

2013-06-26, 09:25
Nazi matki, nazi ojcowie to największe gówno propagandowe ostatnich lat- swoją jakością przypomina mi jedynie Rosyjski film o złej, brutalnej i bezwzględnej husarii (chyba "Rok 1612). Za puszczanie tego kiczu w telewizji publicznej, na którą wszyscy płacimy - co było przejawem totalnej głupoty, lub braku podstawowego wyczucia dobrego smaku- głowy w TVP powinny polecieć. Tyle w temacie. I tak o tym serialu rozmawiamy zdecydowanie zbyt długo. j***ć to.

Piortuś

2013-06-26, 09:28
Czemu dziennikarze zawsze muszą rzucić czymś suchym na koniec wypowiedzi