18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Służba więzienna

phrontch • 2019-08-27, 10:00
Brazylijscy strażnicy testują tasery przed zakupem większej partii. Nie rozumiem cenzury bandytów




Pitok

2019-08-27, 16:19
Może chcą wysłać na gwarancję i nagrywają dowód kiepskiego działania :P

Sa...........hi

2019-08-27, 16:22
Ciekawe czy podziałało by równie dobrze na większych Da Silvów.

Alfurbar

2019-08-27, 17:35
Dlatego jednostki patologiczne u których resocjalizacja (podobno to bzdura ale Szwecji działa) jest już niemożliwa powinny być eliminowane.
pie**olenie o świętości życia jest populistycznym zabiegiem aby ludzi przekonać do tego, że świat w jakim żyjemy a szczególnie ludzie u władzy to istoty wręcz nieskalanej opinii.
Przecież ludzie(większość) na morderców i zbrodniarzy głosować nie będą. Dlatego w mediach tylko dobro i zło a co pomiędzy? Na przykład ludzka natura.
Tylko obłuda i mydlenie oczy.

Gdyby tych na górze odj***li przy zatrzymaniu( po pewnie za niewinność to nie siedzą) to by połowa z tych "stróżów prawa" nie stałaby się taką samą patologią jak tych których męczą.

Po...........ia

2019-08-27, 17:54
@up Zgadzam się w kwestiach poglądowych na temat resocjalizacji, oraz efektu zwierciadła które występuję wszędzie.W urzędach w A. PŁD.Dzieje się dokładnie to samo ale w inny sposób, niedostrzegalny z perspektywy widzą.Dodam tylko że w takich warunkach, prawdopodobnie już po jednym miesiącu człowiek nie wróciłby do społeczeństwa jako w pełni zdrowy.W Polskich więzieniach myślę że okres ten przypada na 2 lata, lecz już po pierwszym roku więzień zaczyna przechodzić pierwsze zmiany.Jaki z tego wniosek?Wszystkie wyroki do dwóch lat, bezwzględne więzienie, wszystkie powyżej kara śmierci wykonana bezpośrednio na sali sądowej zaraz po orzeczeniu wyroku poprzez kulę w łeb, kat siedziałby na swój podczas całego procesu.

*sali

kuba6969masochista

2019-08-27, 17:57
woytasw napisał/a:

Takie same zwierzęta jak Ci w majtkach - tylko w czarnych mundurach.
Patologia po jednej i drugiej stronie.



Nie zauważyłeś, że byli wybierani z listy. Możliwe, iż za jakieś ogromne przewinienia.

parolpl

2019-08-27, 19:52
O sami eksperci w komentarzach. Po filmiku wnioskuje że jeden gang opie**olił kogoś z innego. Teraj jpegi możecie się rozejść.

rafal.szejny

2019-08-27, 21:14
Gosc wyjdzie za 4 lata, odjebie na ulicy ze dwoch i taki bedzie final

Dzisiaj

2019-08-27, 23:43
tak powinno byc. wiezienie to nie kurort. bandyta powinien sie BAC wrocic do wiezienia

mrfreak16

2019-08-28, 00:35
Przecież to ochotnicy, otrzymają za to wynagrodzenie, nie wiem o co wam chodzi :roll:

krwawy_ropień

2019-08-28, 10:54
woytasw napisał/a:

Takie same zwierzęta jak Ci w majtkach - tylko w czarnych mundurach.
Patologia po jednej i drugiej stronie.



Weź nie pie**ol te dasilvy na wolności gwałciły i cieły ludzi maczetami

Karel

2019-08-28, 17:41
JP tak na 46% bo mi na więcej mama nie pozwala

23456789

2019-08-29, 08:24
Litujecie się nad śmieciami ? Tymi samymi którzy zabijają z zimną krwią dziewczynę w kiosku ? Więzienie to nie hotel, policja powinna ćwiczyć na tym gównie..

Po...........ia

2019-08-29, 19:21
@up Gówno to ty masz w głowie.Na szczęście zdechniesz z głodu na emeryturze bo żeby sp***olić z tego kraju zawszonych biedaków to trzeba być coś wartym.

Cloverface

2019-08-30, 01:41
Ja wiem, że top utopijny plan, ale gdyby nie było takiei ścierwa na świecie jak osadzony i ten w czarnym, to jak by było pięknie,