18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Służba więzienna

Pener • 2012-11-28, 16:21
rosyjska oczywiście ;)

piterrulez

2012-11-28, 17:54
"Banda frajerów. Pojedynczo by ich pewnie pozabijał. Ja rozumiem że to jakiś złodziej czy coś, ale bez jaj. Tak powinno się traktować tylko pedofila."

Nie pisałbyś tak, gdyby ukradł Ci samochód warty np. 100 tysięcy na który wziąłeś kredyt na kolejne wiele lat i będziesz musiał go spłacać, gdy on będzie się woził po mieście...


ga...........ro

2012-11-28, 17:57
Jesteście bandom j***nych kretynów. Miałem okazję być wzięty za tego złego mimo że ja wezwałem policję i miałem podobne przygody, wtedy się inaczej już myśli o takich sk***ysynach. Nigdy nie wiecie czy nie będzie cię w złym miejscu o złym czasie. Oglądnijcie Symetrie, czasami ma się pecha

KTU

2012-11-28, 17:58
Tak jak zwykle popadanie w skrajności że od razu sugeruje że powinni może zostać kolegami. Nie jestem jakimś pacyfistą tylko chodzi mi o to że właśnie dlatego nie piszę tekstów typu "dobrze, miejsce bydła jest na ziemi" bo nie wiem co zrobił, jakbym miał pewność że to był pedofil, morderca, gwałciciel itd. to nie byłoby mi go specjalnie żal. Właściwie to i tak zbytnio nie jest mi go żal tylko po prostu denerwuje mnie jak wielu ludzi ochoczo wyciąga pochopne wnioski, pochwalają bestialstwo policji i różnych służb, jak jest jakaś demonstracja to "strzelać do bydła" i może i wielu nie dostanie za darmo ale czasem się zdarzy że ktoś dostanie za darmo a pochwalając takie katowanie i poniżanie samemu można sobie strzelić w stopę. Czasami naprawdę wystarczy niewiele żeby znaleźć się na komisariacie czy w areszcie i wielu o tym zapomina.

je...........ę

2012-11-28, 18:05
Dziwne,że żadnej laski tam nie ma te zakompleksione k***y najgorzej leją, raz taka szmata mnie kopała jak leżałem skuty na glebie a później mi kolanem na kręgosłup skoczyła ale zrzuciłem k***ę głupią to jej koledzy przybiegli i ch*j:P
Po takiej wizycie u nich miałem pół twarzy zdartej bo mnie k***a gazem po mordzie spryskała jak leżałem skuty a potem jeszcze po chodniku ryjem przeciągnęła ,myślałem że mi coś z kolanem zrobili bo nie mogłem chodzić przez miesiąc i trochę siniaków :D

Fakt,faktem należał mi się wpie**ol bo byłem trochę niegrzeczny ale z umiarem i jak już wpie**olili to mogli puścić w p*zdu a nie jeszcze 2 dni na dołku w p*zdu ;)


Mojego koleżkę ostatnio z chaty zawinęli naj***nego to jeszcze wpie**ol w lesie dostał, żeby nie było laska go najmocniej tłukła :)

Ciekawe czy one też takie ostre w łóżku są....

Chyba pójdę na psa żeby wyr*chać taką suczkę ;)

dk2626

2012-11-28, 18:05
A potem go zakneblowali i wszyscy wyr*chali w dupczan

rafal327

2012-11-28, 18:09
artiee
a skąd wiesz kto to? czy nie pedofil właśnie, czy nie pobił jakiegoś współwięźnia czy coś? gdyby był spokojny to by go nie wzięli na dywanik

grzybek507

2012-11-28, 18:14
Gdyby nie miał tych kajdanek i jeden na jeden ohhh było by ciekawie..

RevolutionGFX

2012-11-28, 18:23
Cytat:

Banda frajerów. Pojedynczo by ich pewnie pozabijał. Ja rozumiem że to jakiś złodziej czy coś, ale bez jaj. Tak powinno się traktować tylko pedofila.


cie chyba poj***ło , pedofilów pierw trzeba katować a potem na tygrysa a nie tylko morde obić :)

Darkstep

2012-11-28, 18:27
W mundurze zawsze cwani....

DioniZy

2012-11-28, 18:36
A jeśli siedzi za zabójstwo dziecka np to dobrze że takich leja daje piwko!!!!

emka1990

2012-11-28, 18:42
on tam siedzi za karę a nie w nagrodę. nie mylmy więzień z punktami pomocy

okar19

2012-11-28, 18:51
artiee napisał/a:

Banda frajerów. Pojedynczo by ich pewnie pozabijał. Ja rozumiem że to jakiś złodziej czy coś, ale bez jaj. Tak powinno się traktować tylko pedofila.

Nie tylko , zabójców , gwałcicieli , porywaczy itd
Jeżeli skrzywdził kogoś - dobrze zrobili , jeżeli za nic oberwał - faktycznie p*zdy z tych mundurowych , ale jak za jakąś kradzież czy coś to przesada .

Swoją drogą dlaczego ten filmik trafił do sieci ? Teraz ten gościu o ile żyje może pozwać tych cwaniaczków , chyba , że jest tam dozwolone takie traktowanie

artiee

2012-11-28, 19:03
No jak pedofil to zwracam honor.

nielogiczny

2012-11-28, 19:37
bez roznicy czy zlodziej czy pedofil, brawo !!!!

tofur

2012-11-28, 19:43
o k***a, to chyba ten sam koleś :)