18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Służba apostolska

~REsadER • 2023-02-14, 15:31
Ogień Przebudzenia - jest filią Federacji Apostolskiej Kościoła Chrześcijan Pełnej Ewangelii Obóz Boży Artura i Agaty Cerońskich. Służba ta jest powołana, by Objawić PRAWDZIWE Serce Kochającego Ojca wszystkim narodom.



co jest k***a się pytam ??!! :idzwch*j:

radek225

2023-02-14, 18:16
Ten rudy w bluzie prosto to pasuje tam jak pięść do oka.

vasik

2023-02-14, 18:21
To jest tak zwany kołczing, jeden leje wodę o zadządzaniu czasem frajerom a drugi o Jezusie

Jim_Carrey

2023-02-14, 18:57
Rudy w bluzie prosto i tak najlepszy xd

Quassar

2023-02-14, 18:59
Hahaa on nadal ma swoją działalnośc już pare lat temu na sadolu gościł
srututut ram pam pam pam ostatnie namaszczenie kto pamięta :D

Ale ostatnio lecą w klimaty koncertowe jak w woodstoku


od 18 min :D
w 20 min też leci dobra paplanina słowna xD

whitetooth

2023-02-14, 19:06
Same komunisty. Wiary trochę)) Ojcze nasz, który jesteś na Sadolu ...) Kremlu??(zapożyczone z zapiski oficera armii czerwonej)

Yolanda

2023-02-14, 19:09
Orbitalasd napisał/a:

Som jeszcze zapisy, i czy czeba płacić składkę?




" Som, som i czeba czeba". Dżiżys k***a ja pierdółek... litości.

Szaman24

2023-02-14, 19:14
Sala pełna. Czyli koleś świetnie sobie radzi z szukaniem głupszych od siebie. ;-) ;-) ;-)

silwerbalk

2023-02-14, 19:14
k***a jak tam same dziady siedzą przed ostatnią prostą do św.piotra? :roll: na starość k***a ludzią takim bije i kupują bajki o ch*j wie czym. No a ten ich strzyże coś jak ci protestanci w USA to samo ..... Wygnaiam złego ducha i pieniądze z twojego portfela bo pieniądz to dzieło szatana i no musicie mi je oddać a ja je no zniszczę itd .... Wiecie

Quassar

2023-02-14, 19:18
silwerbalk napisał/a:

k***a jak tam same dziady siedzą przed ostatnią prostą do św.piotra? na starość k***a ludzią takim bije i kupują bajki o ch*j wie czym. No a ten ich strzyże coś jak ci protestanci w USA to samo ..... Wygnaiam złego ducha i pieniądze z twojego portfela bo pieniądz to dzieło szatana i no musicie mi je oddać a ja je no zniszczę itd .... Wiecie



Patrzyłem po nowych filmikach i też jest sporo młodych dup co sobie tańczą widać biznes sie rozwija.
Oby monopolowa konkurencja która ma lokowanie produktu w sejmie ich nie wyparła... :ukrzyzowany:

Kurakk

2023-02-14, 19:18
ii wyszedl???

Geraldinio

2023-02-14, 19:20
dogip napisał/a:

ch*j z tym przedstawieniem, ale zastanawiają mnie ludzie siedzący na krzesłach i to obserwujący. Jak można wytrzymać ten kabaret bez śmiechu? Osobiście bym nie wytrzymał takiej beki.



Dokładnie o tym samym pomyślałem, same poważne fanatyczne tępe mordy. Głupota ludzka w przeciwieństwie do wszechświata jest nieskończona.

Cipczan

2023-02-14, 19:21
Wolę to niźli pedalstwo na ulicach.

mariusz3pl

2023-02-14, 19:23
Yolanda napisał/a:

" Som, som i czeba czeba". Dżiżys k***a ja pierdółek... litości.



Ty tak na serio to łykasz? :ja_pie**ole: