18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ek...........em

2013-12-31, 15:11
A gdzie Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania Islamizacji Polski?

Lepiej walczyć z ateistami, którzy najczęściej o religii wiedzą więcej niż sami wierzący i nie trzymają pod pazuchą maczet, nie nawołują do nienawiści na tle wyznaniowym, a jedyne czego chcą to żyć w spokoju.
Za kozojebców niech się PiSowcy wezmą.

mrnobody123

2013-12-31, 15:14
Mnie bardziej wk***ia, że oni właściwie walczą ze mną, ich k***a teoretycznym wyborcą. Co to ma być za władza, które walczy ze społeczeństwem..

tds1974

2013-12-31, 15:34
Zespoły parlamentarne działają za free, nie biorą za to kasę. Ale w przypadku Zespołu ds. Ateizacji śmierdzi uderzeniem w konstytucję, która gwarantuje nam swobodę religijną

Fole

2013-12-31, 15:45
Poj***ło ich do reszty

gizmokoza

2013-12-31, 15:49
To jest popie**olone, i jest to kolejny dowód na to, że cała elita, CAŁA, nie k***a tylko ci, albo tylko ci, cała elita polityczna z sejmu jest siebie warta, czyli gówno warta. Właśnie się dowiedziałem, że żyję w kraju, który tworzy jakieś parlamenty, zespoły, do zwalczania mnie. Tolerancja, w ustach niektórych ludzi brzmi jak byle gówno. Zawłaszczono słowa tolerancji, liberalizmu, teraz kradną ateizm, i stawiają to jako jakiś heretycki wytwór, z którymi powinniśmy walczyć. Czy naprawdę ateista nie może być dobrym Polakiem?

te...........ra

2013-12-31, 15:55
za....ć ich to mało...

makabrax

2013-12-31, 16:27
tds1974 napisał/a:

Zespoły parlamentarne działają za free, nie biorą za to kasę.



bardzo chciałbym wierzyć ale jest jakaś podstawa prawna do tego?

BongMan

2013-12-31, 16:30
Ekspertem napisał/a:

A gdzie Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania Islamizacji Polski?


Wy naprawdę wierzycie, że Polsce zagraża islamizacja? Ciapaci pchają się tam, gdzie jest dobrze - Anglia, Holandia, niemcy, Szwecja, Norwegia. A w Polsce jest tak ch*jowo, że nawet Polacy stąd uciekają. A katolstwo choćby tym, że nie płaci podatków, szkodzi Polsce o wiele bardziej niż islam kiedykolwiek mógłby zaszkodzić. Bo go tu nie ma i nigdy nie będzie.
W Anglii ciapaty otworzył restaurację w miejscu, gdzie podobnych restauracji jest ze 20 i gość jeździ mercedesem SLK 200 i popie**ala w diamentowo-złotym łańcuchu. W Polsce najpierw by się kilka miesięcy nabiegał po urzędach z papierami i łapówami, żeby w ogóle pozwolenie dostać i firmę zarejestrować, a jakby już otworzył tą restaurację to przez rok by wychodził na minus albo zero, a po roku by padła wykończona przez podatki i konkurencję. Tak więc zespoły ds. przeciwdziałania islamizacji Polski nie są potrzebne, bo nasza galopująca ch*jowizna najlepiej przeciwdziała rozwojowi islamizacji, a także rozwojowi czegokolwiek, z rozwojem Polski na czele.

PS:
Straszenie islamizacją to element niemieckiej propagandy dezinformacyjnej, która ma na celu odwrócenie uwagi polskiego społeczeństwa od prawdziwego wroga - niemców. Bo to oni wyżej opisaną ch*jowiznę gospodarczą spowodowali.

_R...........s_

2013-12-31, 16:31
Żyjemy w "świeckim" państwie, w którego parlamencie działa zespół jawnie zajmujący się dyskryminacją i zwalczaniem grupy ludzi, tylko dlatego że nie padają na kolana przed żadną figurką ani pasterzem. Co najlepsze, wbrew temu co twierdzi spora ilość księży i dewotek, to nie katolicy są tu dyskryminowani z urzędu.
k***a, czy tu kiedyś będzie normalnie.

@up
Zgadza się. Strasznie islamizacją jest równie idiotyczna i równie mocno służy do straszenia społeczeństwem co gender. Spójrzmy na Czechy, jest tam 65% ateistów, czyli powinno być tam jakieś 500% islamistów zgodnie z teorią islamizacji. Niestety, są tam tylko 2 meczety, a wyznawcy to około 200 tyś. osób.

sard

2013-12-31, 16:39
Niby świeckie państwo a kościół ma więcej do powiedzenia niż ŚWIECCY obywatele i pojawia się taka komisja typowa do nabijania kabzy... bo coś podejrzewam, że za udział w tej komisji ładną kasę zgarną pisuary "obrońcy wiary"... miast pomagać po chrześcijańsku potrzebującym czyli jakieś posiłki dla najbiedniejszych dzieci finansowane z kasy za ową komisję to pomagają swoim kontom uzyskać kolejne cyferki...

tępe ch*je i zatkane p*zdy

In...........or

2013-12-31, 17:12
Ja sie zastanawiam gdzie jest wolnosc? Teraz k***a nagabuja ludzi, a to toleruj gejow, a to badz katolikiem (sam jestem chrzescijaninem ale to ejst smieszne), daj socjal j***nym wyłudzaczom. A na j***ny dodatek za hajs podatnikow baluj, no ale tak, mohery sie zgodza...