18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Slums Attack w NY

matt_crew • 2010-08-11, 21:25


Peja podbija USA! hehe :-D

NY wins.

Hrabia Drapula

2010-08-12, 17:49
mudzin w przedszkolu lepiej rapował jak Pejac teraz,wyglądało trochę jak by stękał że srać mu się chce,niestety na rapera tylko wygląd nie wystarczy
co do dania w pysk chętnie bym spróbował się z nim ciekawe ile by potrzymał jak bym mu dał?

szefooo

2010-08-12, 18:41
Kamilek83 napisał/a:

@szefooo idz w ch*j jak lubisz tego pedala peje



Zapraszasz?

Dvs

2010-08-12, 18:53
O czym tu dyskusja kto kogo pocisnął... Murzyn pewnie jest zdania, że Polska leży na Księżycu, a Peja zapewne gówno rozumie i cieszy się jak mysz do sera.

Mecenas12

2010-08-12, 19:07
pie**olicie a ch*ja się znacie!

Byczarz

2010-08-12, 20:57
Lumpy1 napisał/a:

obejrzyj całą trasę po stanach rysia i oceniaj :) jest dobry chłopak nie jego wina że pod blokiem słowo k***A stosuje się jako zamiennik wszystkiego!Dobrze nawija prawdę powiada :) więc coś dla hejterów:


jesteście hejtery i tyle nie wiedzące nic na temat kultury hip-hopowej
albo słuchacie techno czy metalu i nie macie pojęcia co piszecie bo usłyszeli 2 kawałki w życiu... sam osobiście słucham Dubstepów ale jak usłyszę dobre HH to słucham...
szczerze to brzydzę się takimi ludźmi co srają k***a wyżej niż dupy mają....
masz coś jeszcze na temat rapu z slumsów??
obejrzyj Blokersów!!


Teraz wytłumacz czemu dałeś kawałek sprzed paru ładnych lat jako przykład twórczości Peji.
Albo nie, ja odpowiem na to pytanie- bo wtedy reprezentował biedę i nawijał prawdę o swoim życiu. Jego teraźniejsze kawałki to samo pie**olenie o dupie maryny.
Aha, i jeszcze: nie nazywaj hejterem wszystkich, którzy nie lubią rapera, którego jesteś psychofanem. kkthxbye.

Lumpy1

2010-08-12, 21:30
jestem akurat fanem FU :) Ostrego Wojtka Sokoła Eldoki i wielu innych dobrych raperem jego fanem nie jestem ale szanuję każdą twórczość ;] a to że słuchasz Tedego który się sprzedał to nie moja wina ale nie TEDE jest wielki... poza tym ta debata niema sensu

dla mnie twoja wypowiedź jest podobna do wypowiedzi mojego kolegi który na prawdę jest przyj***ny jak gwóźdź do deski...
zero argumentów to więc masz ch*j wielki do gadania wtedy nawijał i teraz też nawija tylko czasem im się zdarzy nagrać straszną kaszanę :x
może powiedz czego Ty słuchasz??

~Conscribo

2010-08-12, 21:38
aex, kolo wyżej chyba Cię obgaduje :roll:

LilL

2010-08-12, 21:51
Akurat ten freestyle Peji jest żenujacy z reszta Peja nigdy nie był w tym dobry.. Ale poziom wypowiedzi w tym temacie łapie taki sam poziom. "Krytyka, owszem ale tylko konstruktywna".

SleThu

2010-08-12, 22:41
Mudżyn zdissował Peję samym wyglądem ^^

OFF

2010-08-13, 00:47
Lumpy1 napisał/a:

jestem akurat fanem FU :) Ostrego Wojtka Sokoła Eldoki i wielu innych dobrych raperem jego fanem nie jestem ale szanuję każdą twórczość ;] a to że słuchasz Tedego który się sprzedał to nie moja wina ale nie TEDE jest wielki... poza tym ta debata niema sensu

dla mnie twoja wypowiedź jest podobna do wypowiedzi mojego kolegi który na prawdę jest przyj***ny jak gwóźdź do deski...
zero argumentów to więc masz ch*j wielki do gadania wtedy nawijał i teraz też nawija tylko czasem im się zdarzy nagrać straszną kaszanę :x
może powiedz czego Ty słuchasz??



taa..a wiesz gdzie mozna bylo znalezc kawalki Peji za free iles lat temu? w Bravo.. w Popcorn... skoncz ;]

Scarlet

2010-08-13, 03:22
w j.angielskim jest łatwiej rapować niż w j.polskim. w j.angielskim wszystko się ze wszystkim rymuje, ot cała filozofia, abstrah*jąc już nawet od tego konkretnego filmiku.

jerzyk

2010-08-13, 10:34
Ja peirdole spolecznosc tutaj jest naprawde poj***na. Pierw kazdy napie**ala na murzynow robi z siebie ch*j wie jakiego rasiste. Teraz gdy murzyn "pocisnal" rodaka ktory ma lepiej od was a wiekszosc chce mu laske zrobic. Jebnijcie sie w berety zazdrosne cwe*e. No ale coz w takim kraju przyszlo nam zyc :->

matt_crew

2010-08-13, 11:11
jerzyk napisał/a:

Ja peirdole spolecznosc tutaj jest naprawde poj***na. Pierw kazdy napie**ala na murzynow robi z siebie ch*j wie jakiego rasiste. Teraz gdy murzyn "pocisnal" rodaka ktory ma lepiej od was a wiekszosc chce mu laske zrobic. Jebnijcie sie w berety zazdrosne cwe*e. No ale coz w takim kraju przyszlo nam zyc :->



"zazdrosny cwe*" <-- poprawiles mi humor :D pozdrawiam hehehe

Ver4ndos

2010-08-13, 11:19
ale wy naiwni jestescie

Heathen

2010-08-13, 20:27
jerzyk napisał/a:

Ja peirdole spolecznosc tutaj jest naprawde poj***na. Pierw kazdy napie**ala na murzynow robi z siebie ch*j wie jakiego rasiste. Teraz gdy murzyn "pocisnal" rodaka ktory ma lepiej od was a wiekszosc chce mu laske zrobic. Jebnijcie sie w berety zazdrosne cwe*e. No ale coz w takim kraju przyszlo nam zyc :->


Murzynów nie lubię, ale fakt że ktoś jest moim rodakiem nie powoduje od razu że ma taryfę ulgową!
Znam tylu pojebów w PL...że głowa mała..