18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ra...........og

2010-02-21, 13:18
Jerzy Kropiwnicki

zajac

2010-02-21, 13:25
na szczęście już go wyj***liśmy

"Według oficjalnych rezultatów ponad 95% głosujących opowiedziało się za przedterminowym odwołaniem Kropiwnickiego z urzędu prezydenta miasta. Urząd przestał pełnić 22 stycznia 2010, w dniu ogłoszenia wyników referendum w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego"

Everal

2010-02-21, 13:51
Dobrze nam poszło :D Praktycznie dzięki temu zapobiegliśmy dofinansowaniu DajKSu z publicznych pieniędzy i te pieniążki mogły zostać przeznaczone na normalny cel. k***a ile te jego podróże kosztowały to ja pie**ole. A Kilińskiego rozkopana od roku zakaz wjazdu a i tak każdy jeździ, chodnika nie ma trzeba iść drogą i uciekać jak coś jedzie. DZIĘKI JUREK! :d

PinkRose

2010-02-21, 15:29
To ten gościu co opie**alał straż miejską za brak czapek służbowych i zwyzywał jednego ze straży ? Oraz ten który wyszedł z inicjatywą ustanowienia święta na 3 króli ?

zajac

2010-02-21, 15:36
i ten sam sk***iel, co zapie**olił nam paradę wolności ;/

Everal

2010-02-21, 19:42
Najbardziej mnie rozj***ło jak zmniejszyły się wpływy z biletów bo były za drogie i mniej ludzi kupowało, a mandaty kanarów nie wystarczały, radni chcieli zmniejszyć cenę z powrotem do 1 zł żeby ludzie zaczęli kupować, a on podwyższyć żeby nadrobić że się nie sprzedają xD Ja pie**ole ten typ jest masakra. A parada wolności może wróci niedługo, słyszałem takie pogłoski (: