18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ślub w białej kiecce obowiązkowy

JÃ...........a. • 2012-07-19, 19:38
Dawno temu w internecie istniała perełka hejtingu - portal hejter.eu. Portal słynął z zamieszczonych tam artykułów, które powiedzmy sobie szczerze, były pisane bez ogródek.
Oto PrtSc jednego z artykułów:





Portal już nie istnieje, więc próba wejścia na stronę jest daremna.

czarkowskY

2012-07-20, 07:18
dno dno i kilometry mułu, na początku było to zabawne teraz ocieka buractwem

widać że pisał to jakiś pryszczaty, zagniewany małolat który nie rozumie pojęcia "wyznanie" i nie próbował nawet wkroczyć na ścieżkę życia dorosłego, tam nie wszystko jest czarne albo białe, życie w rodzinie to nie tylko Twoje wybory

zuberos

2012-07-20, 07:44
Wolę żeby udawali że wierzą niż byli takimi pojebami jak autor tych wypocin.Jakby każdy miał podobny tok myślenia jak On w ostatnim zdaniu to bał bym się wychodzić z domu bo za chodzenia po drodze dla rowerzystów mógłbym otrzymać kosę pod żebra.
W swoją drogą znam ludzi którzy od małego nie mieli chrzestu, komunii ,bierzmowania(rodzice ateiści bądź świadkowie) i niestety mieli przej***ne bo widać było że uważano ich za odmieńców.Raczej nie są to miłe wspomnienia jak również nie które sytuację mogą przez to człowieka zmienić.

PawełGM

2012-07-20, 07:52
czarkowskY napisał/a:

dno dno i kilometry mułu, na początku było to zabawne teraz ocieka buractwem

widać że pisał to jakiś pryszczaty, zagniewany małolat który nie rozumie pojęcia "wyznanie" i nie próbował nawet wkroczyć na ścieżkę życia dorosłego, tam nie wszystko jest czarne albo białe, życie w rodzinie to nie tylko Twoje wybory



Doprawdy? Zakładając, że chcesz założyć z kimś rodzinę, szukasz partnera, który ma odpowiedni charakter oraz podobne przekonania, nie tylko religijne, Oczywiście, że czasami nie będziecie się zgadzać, ale w najważniejszych sprawach powinniście mieć takie samo zdanie. Robi się to, by po ślubie nie okazało się, że n.p. partner jest hipokrytą i posyła dzieci na chrzest będąc niewierzącym, albo robi wszystko pod dyktando rodziców bądź znajomych.
Ale co ja tam wiem... Jestem tylko pryszczatym małolatem co odpala turboptysia do lasek z harda.

ph...........el

2012-07-20, 08:08
autorem tego tekstu jest zapewne dopieroco podrośnięty gimbus.
Juz tłumaczę i objaśniam dlaczego w tym kraju kszci się dzieci i posyła na komunię:
Żeby ich w szkole nie wytykali palcami i nie krzyczeli za nimi "RZYDY". :D
Ot i cała historia.

Mkazik1

2012-07-20, 08:50
Ciekawe czy autor ma już 16 lat.

Sariaen

2012-07-20, 10:02
Ameryki nie odkrył...Ludzie flugają na to od dłuższego czasu :P Ale niech chłopczyk się wyżyje...

Masterof

2012-07-20, 10:16
Co to znaczy obchodzić święta ? To, że żre jak głupi placki, mięsa i inne potrawy, czy piję z każdym napotkanym znajomym czyni mnie oddanym katolikiem ? Może wyjazd do ciotek, czy babki to czyni ?
Dużo osób bierze ślub, czy chrzci dziecko z powodu drugiej połówki i również przez to, że mamy zaściankowe towarzystwo w około i dzieciak byłby wytykany palcami. Dorośnie mały ch*jek to sam sobie wiarę wybierze, a robienie czegoś, żeby się inni odj***li nie czyni z nikogo chrześcijanina, czy innego buddysty.
A taki tekst może napisać 16 letni ateista, który właśnie przyszedł z bierzmowania i już Boga nie lublu.

MichasQ

2012-07-20, 10:44
Niech każdy sobie wierzy w co lub w co mu wygodniej. A święta można obchodzić z taką myślą, żeby się spotkać, złożyć życzenia, pogadać i milo spędzić czas w rodzinnym gronie.

Co...........er

2012-07-20, 10:45
Rems napisał/a:

lobię pisanie bez ogródek, ale da się też bez wulgaryzmów.

a ja lubie kiedy ktos nie robi bledow ortograficznych :)

Schabik

2012-07-20, 12:10
nie dość ze bez ogródek to i bez mózgu

mimilol

2012-07-20, 13:30
Wie ktoś, czy artykuły z hejter.eu są gdzieś zamieszczone? Poczytałbym tego trochę, bo czasem są spoko. Wiadomo niektóre są takie jak te :)

rall12

2012-07-20, 16:04
Do tej pory każdy artykuł z hater.pl przyjmowałem z szerokim uśmiechem i aprobatą dla treści. Natomiast ten jest zryty. Po ch*j się czepiać tego ślubu kościelnego? Nie wierzę ale pójdę, ożenię się, niech cieszy się babcia, moja, dziewczyny, nasi rodzice. Co ja im udowodnię tym, że nie pójdę do kościoła? Jaki k***a szacunek do siebie? Z szacunku do siebie nie pojadę zmywać garów do anglii. Nawet jeżeli nie wierzę i wszystko mi jedno co pie**oli ksiądz to mam pożałować godzinę życia na sprawienie radości bliskim? Zresztą, potem jest najebka, tańce, full ludzi, wszyscy na galowo. Zajebista impreza.
Albo te święta. A pies zaj***ł tą całą otoczkę. Nie fajnie spotkać się raz do roku z rodziną, rozwalić z wujem z drugiego końca polski flachę pod stołem, tak żeby baby nie widziały?
I czemu moje dziecko ma nie iść do komunii? Ono ma w dupie, że przyjmie ciało chrystusa. Ale co mu powiedzieć jak inne dzieci w szkole cieszą się z zajebistych prezentów a ono nie. Wydaje mi się, że dziecku trzeba pokazać, że jest coś takiego jak religia, wiara. Kiedy, dorośnie, ustabilizuje się emocjonalnie i światopoglądowo to samo wybierze w co wierzyć. Ja zostałem w ten sposób wychowany i mam wielki respekt dla moich starych za to.

JÃ...........a.

2012-07-20, 16:34
Cieszy mnie widok postów, w których dwulicowcy wyrażają swój ból dupy, że ktoś im wygarnął.

PS Nie mięcie siebie niewierzącymi, czy też wierzącymi. Bardziej będzie pasować: naśladujący.

gmb

2012-07-20, 17:42
Józef Ka. napisał/a:

(...) PS Nie mięcie siebie niewierzącymi, czy też wierzącymi. Bardziej będzie pasować: naśladujący.


A po polsku też potrafisz napisać? Wypie**alaj ze swoimi poradami.

Marian Pudzianowski

2012-07-20, 20:10
Oho, widzę, że co niektórych "katolików" powyżej dotknął ten artykuł. :lol: