18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

słowiański kanibal

Scarlet • 2011-05-21, 17:22
Jeśli ktoś pamięta oparty na faktach film "Kanibal z Rothenburga", to może śmiało założyć, że tu mamy do czynienia z podobną historią, tyle, że tym razem u naszych słowiańskich sąsiadów.

43-letni Słowak, Matej Curko, ogłosił się w internecie jako osoba szukająca ochotnika, który zgodziłby się zostać skonsumowany. Niestety pech chciał, że Szwed, który akurat miał ochotę umrzeć, w ostateczności uznał to za zbyt ekstremalne i zadzwonił na policję.

W czasie przeszukiwania domu Curko został pięciokrotnie postrzelony przez policjantów. Przed jego domem znaleziono dwa wykopane doły, prawdopodobnie przygotowane do zakopania resztek padliny, a w domu inne dowody, mogące wskazywać, że nieszczęsny Szwed niekoniecznie miał być pierwszym tak egzotycznym obiadem naszego bohatera. W jego plecaku znaleziono m.in. leki znieczulające, rękawiczki, pilniki, pieprz, a także broń i dużą ilość amunicji.




Przy próbie aresztowania Curko wyciągnął broń i natychmiast został pięciokrotnie postrzelony przez policjantów. Kilka dni później zmarł w szpitalu.

Oczywiście facet był spokojnym, mieszkającym na wsi mężem i ojcem dwóch córeczek. Cała historia wydarzyła się w tym miesiącu.

a oto i on:



artykuł po angielsku 1

artykuł po angielsku 2

artykuł po czesku

kratek71

2011-05-21, 17:56
nie rozumiem...jak ktos chce zeby go wpie**olic to w czym problem :D

ponoć ludzkie mieso jest słone hmm wsumie dobrze nie trzeba solic

mario-s3

2011-05-21, 18:41
@up

ponoć? już kogoś zeżarłeś że wiesz?

spiepszaj_dzbanie

2011-05-21, 22:59
Scarlet napisał/a:

słowiańskich sąsiadów


wiesz że też jesteśmy słowianami?

scierwo

2011-05-21, 23:10
Człowieku trochę spójności w tym co piszesz.
"...Niestety pech chciał, że Szwed, który akurat miał ochotę umrzeć, w ostateczności uznał to za zbyt ekstremalne i zadzwonił na policję.

W czasie przeszukiwania jego domu został pięciokrotnie postrzelony..." i tak się zastanawiałem za co k***a strzelali do tego szweda.

[ Komentarz dodany przez: Scarlet: 2011-05-22, 13:42 ]
dzięki, uzupełniałam tekst parę razy i stąd ten błąd, poprawione.

golip

2011-05-22, 11:00
Znaleźli przy nim pieprz... miałby koleś przej***ne.

Scarlet

2011-05-22, 13:43
spiepszaj_dzbanie napisał/a:


wiesz że też jesteśmy słowianami?



wyobraź sobie, że wiem :roll:

Momonti

2011-05-23, 16:33
Cytat:

słowiańskich sąsiadów


A wiesz k***a że obywatel Słowacji to Słowak, ale nie koniecznie słowianin? Więc wróć do podstawówki i doucz się iż powinno być słowackich.

nileppez

2011-05-23, 16:46
A ty wróć do przedszkola i naucz się nie kłócić o byle gówno.

Scarlet

2011-05-24, 02:17
Momonti napisał/a:


A wiesz k***a że obywatel Słowacji to Słowak, ale nie koniecznie słowianin? Więc wróć do podstawówki i doucz się iż powinno być słowackich.



każdy Słowak jest Słowianinem i chodziło mi o podkreślenie Słowiańskich korzeni :roll:

a Ty zanim mnie zaczniesz uczyć j.polskiego lepiej skończ gimnazjum, to może i ortografii zdołasz się nauczyć :>

dwakilo

2011-05-29, 03:39
By zakopać resztki padliny? k***a człowieku, czy ty wiesz co to jest padlina?

Wilku94

2011-05-29, 10:08
Jak dla mnie gościu nie zrobił nic złego,szukał ochotnika,co innego jak by sobie kogoś upolował.

szefooo

2011-05-29, 11:11
Czas sie pozbyć pieprzu.

Lúthienka

2011-05-29, 12:14
Facet spieprzył sprawę.