18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Yasiu99

2014-03-20, 11:45
Pi-k***a-casso!

Brawo!

miko93

2014-03-20, 11:53
Nawet słoń maluje lepiej niż ja...

Ek...........em

2014-03-20, 12:03
Pies nie wie że jest psem. Nie wie że jego właściciel wygląda inaczej. Nie rozumie tej różnicy. Nie pozna się w lustrze. Słonie, delfiny, naczelne i kilka gatunków papug wykazuje się niemal ludzką samoświadomością i powinno się je otoczyć ochroną prawną większą niż dotychczas. Zwierzęta wykazujące się świadomością powinny otrzymać... prawa człowieka.
Za zabicie słonia - długoletnia odsiadka. Za bestialskie zabijanie delfinów w Japonii - kara jak za ludobójstwo. Przemyt papużek Żako - kara jak za handel ludźmi. Nie ukróci to oczywiście procederu kłusownictwa ale co poniektórych do niego zniechęci i wyeliminuje na długie lata z obiegu ludzi za to skazanych.





Obawiam się że się obudzimy z ręką w nocniku jak po wytępieniu Wilków Tasmańskich i jedyne co pozostanie po słoniach to takie filmiki..

Blackjoe

2014-03-20, 12:12
A w środku siedzi pewnie Ace Ventura

pylaochos

2014-03-20, 12:40
Ech, znowu wałkujemy. Od początku: one tworzą z pamięci, nie tak jak ludzie dlatego, że abstrakcyjnie myślą.

Byt

2014-03-20, 12:41


Browaryt napisał/a:

@byt on sra czy maluje fiutem?


Zapytaj tego pana niżej, nie jestem ekspertem ;-)

Ek...........em

2014-03-20, 12:52
pylaochos napisał/a:

Ech, znowu wałkujemy. Od początku: one tworzą z pamięci, nie tak jak ludzie dlatego, że abstrakcyjnie myślą.



Tworzenie z pamięci = zdolność abstrakcyjnego myślenia. :-)

Ra...........PL

2014-03-20, 13:21
słonie nastepne zwierzeta po małpach które prześcigną w ewolucji czarnych

Browaryt

2014-03-20, 13:24
@byt on sra czy maluje fiutem?

Ptoon

2014-03-20, 14:11
Widziałem już kiedyś ten filmik i to niestety nie jest tak, że słoń rysuje sam. Te słonie są nauczone odtwarzać trąbą bardzo precyzyjne ruchy, które wykonuje treser ciągnąc słonia za ucho. To nie są rysunki z pamięci, ani tym bardziej abstrakcyjne myślenie. Sorry.

http://www.snopes.com/photos/animals/elephantpainting.asp

La...........vo

2014-03-20, 14:24
:)


MadFollower

2014-03-20, 14:32
Ciekawe ile ten slon musial sie nacierpiec w trakcie nauki malowania jednego j***nego obrazka -.-

Mael

2014-03-20, 15:10
A ja mam mieszane uczucia. Niby słonie są bardzo inteligentne, emocjonalne i mają dobrą pamięć (potrafią rozpoznać człowieka po 10ciu latach), ale gdyby miały zdolności malarskie bez tresury, to by też na ścianach malowały jak dawny człowiek :P Robi wrażenie, fakt, ale wydaje mi się, że został nauczony tego obrazka. Tak czy siak zgadzam się z Ekspertem. Inteligentne zwierzęta jak słonie, morskie ssaski (np. delfiny, które sobie nawet imiona nadają) i inne powinny być pod ścisłą ochroną. Zwłaszcza, że niektóre gatunki chronią ludzi (np. jest wiele historii jak to delfiny uratowały topiących się, albo atakowanych przez rekiny, co ciekawe, że najpierw ratują kobiety w ciąży - podejrzewa się, że za pomocą echolokacji potrafią też "prześwietlać" osoby i ratują najpierw "młode"). Dodatkowo delfiny to chyba jedyne, poza człowiekiem, zwierzęta, kótre odczuwają przyjemność z seksu :P Ćpają, gwałcą itp. itd. Wodny człowiek :P W indiach nawet mają status prawny "osoby". Zdelegalizowano definaria itp. itd.

xnxx

2014-03-20, 15:24
k***a niesamowite, dawno już czegoś takiego nie widziałem