18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słodzia Tutto Rumuno

Crtz • 2011-07-07, 14:38
Ciamara z Żywca



Necromantic

2011-07-07, 14:49
Ja pie**ole. :homer:
Niedoj***ne gimbusy co nagrywały to dzieło kinematografii niczym nie różnią się od tej cyganki.

~Velture

2011-07-07, 15:14
Chciałbym zobaczyć tych co nagrywali ten film po 2giej stronie obiektywu jak paru drecholi za nimi idzie i sadzi im kopy na ryj.

Przynajmniej byłoby coś fajnego do oglądania.

Jak zwykle dla gimbusów piwa nie ma....

_R...........s_

2011-07-07, 15:50
piwa dla gimbusów niee, w końcu to przestępstwo, dawanie piwa upośledzonym dzieciom

BongMan

2011-07-07, 16:04
k***a! Już rzygam tymi gimbusami. Gdzie nie spojrzę na tej stronie to ktoś kogoś jedzie od gimbusa. Nieważne czy tamten skończył zawodówkę, liceum czy k***a ma doktorat, zawsze jest gimbusem. Wiecie w ogóle co to jest gimbus? To autobus wożący dzieci do szkoły. Wyzywacie ludzi od autobusów. Mądrzy wy jesteście? Wymyślcie coś bardziej oryginalnego i przede wszystkim bardziej sensownego.

Su...........cz

2011-07-07, 16:32
BongMan napisał/a:

k***a! Już rzygam tymi gimbusami. Gdzie nie spojrzę na tej stronie to ktoś kogoś jedzie od gimbusa. Nieważne czy tamten skończył zawodówkę, liceum czy k***a ma doktorat, zawsze jest gimbusem. Wiecie w ogóle co to jest gimbus? To autobus wożący dzieci do szkoły. Wyzywacie ludzi od autobusów. Mądrzy wy jesteście? Wymyślcie coś bardziej oryginalnego i przede wszystkim bardziej sensownego.



palant to gra zespołowa, wyzywa się ludzi od gry zespołowej ?
cholera to choroba, wyzywa się ludzi od choroby?
beton to materiał budowlany, wyzywa się ludzi od materiału budowlanego?

Massivee

2011-07-07, 17:05
BongMan napisał/a:

k***a! Już rzygam tymi gimbusami. Gdzie nie spojrzę na tej stronie to ktoś kogoś jedzie od gimbusa. Nieważne czy tamten skończył zawodówkę, liceum czy k***a ma doktorat, zawsze jest gimbusem. Wiecie w ogóle co to jest gimbus? To autobus wożący dzieci do szkoły. Wyzywacie ludzi od autobusów. Mądrzy wy jesteście? Wymyślcie coś bardziej oryginalnego i przede wszystkim bardziej sensownego.



No co zrobisz, nic nie zrobisz.
Podzielam twoją opinię przyjacielu ale niestety internet w dzisiejszych czasach jest napastowany przez niedorobionych gimnazjalnych z nutką ironii "gimbusów". I trzeba z tym żyć. Albo kupić na rynku jakiś pistolet zastrzelić kilku i pójść siedzieć na dożywocie jak za człowieka.

Super r*chacz napisał/a:



palant to gra zespołowa, wyzywa się ludzi od gry zespołowej ?
cholera to choroba, wyzywa się ludzi od choroby?
beton to materiał budowlany, wyzywa się ludzi od materiału budowlanego?



A cwe* ?

Zdzisław2002

2011-07-07, 18:57
Zebyscie wiedzieli co ta Słodzia wyprawia na Zywcu, przyjdzie ci do sklepu i prosi o kase jak jej nie dadza, to ci sie wysra na podłoge :D . Nie wiem czemu wy jej tak bronicie.

mario-s3

2011-07-07, 21:35
Za młodu to pewnie wszystkim dawała kosze :D

edit: kosza* nie kusze :D

Stasiu Gąska

2011-07-07, 23:30
Super r*chacz napisał/a:

palant to gra zespołowa, wyzywa się ludzi od gry zespołowej ?
cholera to choroba, wyzywa się ludzi od choroby?
beton to materiał budowlany, wyzywa się ludzi od materiału budowlanego?


To ja od siebie dodam jeszcze:
"ku*as" to ozdobny pęczek frędzli na końcu sznura - wyzywa się ludzi od frędzli?

dziczek91

2011-07-08, 00:43
ja często mówię do kolegi "frędzlu" ;p a tak swoją drogą to ślicznotka ta babulka...

kamil66

2011-07-08, 11:51
Massivee napisał/a:


A cwe* ?



Możesz zostać.

WhatsUpMan

2011-07-11, 13:24
Ktoś może mi wytłumaczyć jaki przekaz niesie ten filmik? Zdarzyło się w nim coś co jest godne jakiejkolwiek uwagi? Bo ni ch*j nie mogę się doszukać ...

Stew

2011-07-12, 02:23
@Bongman - rzygasz autobusem?