18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słodkie bombelki

Flodzia • 2022-12-18, 15:20


Czemu płaczesz kaszojadku :lol:

fu_k_that_sh_t

2022-12-19, 20:02
Jpsn napisał/a:

Po co taki człowiek żyje, jak ten chwast..



Odjebaj się od Flodzi :)

Pyszuki

2022-12-19, 20:24
Nie obejrzalem nawet do polowy., nie moge, niespodziewalem sie.. ale piwko dla Flodzi.

psotna_cipka

2022-12-19, 21:55
Dzieci były niegrzeczne i dostały rózgę od Świętego

Bul_od_bytu

2022-12-20, 03:19
Jak kaszojada nie chcesz to go nie rób. Jak niechcący zrobiłaś to oddaj do adopcji. W innym przypadku taki rodzic jest do odj***nia z miejsca

opółnocyuciebie

2022-12-20, 05:26
trochę nudne i mało brutalne - tak to podsumuję

Exclip

2022-12-20, 10:19
Ciekawe jakibył kontekst, mogły zaSłużyć na to

cezar910426

2022-12-20, 12:58
ratford napisał/a:

co wy tacy delikatni, ten materiał wcale nie odbiega jakością od innych, piwko leci



Może dlatego że sam nie masz dzieci. Jak bedziesz miał i się będzie do ciebie uśmiechało to przypomnij sobie ten filmik

Nihilista88 napisał/a:

Cięcie ludzi maczetami przez "da silvów" z meksyku, czy innej kolumbii "dobrze im tak" . "murzyny" strzelające do siebie z broni automatycznej w ugandzie "podejrzana rasa i czarne zabawy, bardzo fajne". Wszelkie tragedie, sp***olone życia, i tortury dla zabawy, czy cokolwiek innego, tutaj materiał do pożywki. Ale wstaw jedno wideo z dzieckiem, to od razu we wszystkich tych sadolach budzą się wrażliwe serdusza, oj oj. Nie zesrajcie się. Godne sadola wideo, a nie baby z ku*asami. Leci piwo.



Ale ziomeczku myślę że nawet tacy sadole jak my mamy swoje granice. W przeciwnym razie niczym byśmy się nie róznili od czarnych czy da silvów. My jesteśmy cywilizowani.

Nihilista88

2022-12-20, 21:55
cezar910426 napisał/a:

Ale ziomeczku myślę że nawet tacy sadole jak my mamy swoje granice. W przeciwnym razie niczym byśmy się nie róznili od czarnych czy da silvów. My jesteśmy cywilizowani.



To nie kwestia "cywilizowania", czy "granic", tylko zwykłej hipokryzji. Dorosły nie rusza, ale dzieci już ruszają? Dlaczego? Dorośli nie mają uczuć i nie cierpią? Jaka jest liczba dni życia bohatera sadolowego posta, po której ustala się granice współczucia/śmiania się z niego? No i powiedzmy sobie szczerze. To że sadole to nie czarni, ani żółci, czy inni, to tylko kwestia geograficzna. Takie rzeczy się dzieją wszędzie na świecie. No i u nas więzienia jednak na pokaz nie stoją, i ktoś w nich siedzi. Skala oczywiście jest inna, nie ma nawet o czym rozmawiać. Ale dualizm reakcji tylko ze względu na wiek ofiary, to już hipokryzja.

kulawiec

2022-12-21, 08:05
T3RMINATOR napisał/a:

Czy wszystkie klepki na miejscu!? Wiesz ile tu rodziców siedzi, no i zepsułaś im niedzielę ty chory człowieku.



Faktycznie, całą niedzielę rodzice walili konia w szafie do tego filmiku.

Kiszonyogórekwadrianie

2022-12-22, 11:13
j***ne qrwy i jeszcze nagrywaja te tortury. Zaj***łbym , ale tak powoli, żeby dobrze poczuli ból

Zet.

2022-12-25, 00:19
Mogę oglądać płonących ciapaków, porachunki zwierząt w Afryce, ale jak widzę krzywdę dzieci to j***łbym prądem bez litości - za darmo, jako wolontariusz.

Grishjarta

2022-12-25, 18:13
Jakie c**y w komentarzach. Usuń to bo dla mnie za mocne XD jak za mocne to nie oglądaj zamiast płakać, kto Cię k***a zmusza.

DeepHell

2023-06-16, 20:26
Świetna kompilacja, wielkie dzięki. Szkoda że nie mogę postawić więcej piw.

Imralav

2023-06-22, 16:15
Mega perspektywa się zmienia, w gimnazjum pare lat temu bym śmiechnął, teraz bym j***ł prądem tych wszystkich katujących dzieci gdy sam jestem ojcem.