18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słit focia

Robster • 2011-08-27, 11:06
Spróbujcie obejrzeć to tylko raz :D


ludzi1

2011-08-29, 00:15
GnS napisał/a:


dumny jesteś z pedofilskich ciągotek ?? mam nadzieje, że jak trafisz do więzienia (jeśli trafisz) to nie będziesz się obawiał wspomnieć o swoich upodobaniach współwięźniom ... myślę, że w zamian otrzymasz wieeeeeeeeeeeeeeeele miłości, dzieciaku.


panienka jest może i młoda, ale za kilka lat wyrośnie z niej zajebista dziewczyna, to że nie widzisz tego i od razu wyskakujesz z "pedofilskimi ciągotkami" pokazuje jak bardzo jesteś wykształcony ^.^

Robster

2011-08-29, 18:43
GnS napisał/a:


dumny jesteś z pedofilskich ciągotek ?? mam nadzieje, że jak trafisz do więzienia (jeśli trafisz) to nie będziesz się obawiał wspomnieć o swoich upodobaniach współwięźniom ... myślę, że w zamian otrzymasz wieeeeeeeeeeeeeeeele miłości, dzieciaku.



Ciebie to człowieku chyba poj***ło.
Raz dziewczyna ma tyle lat, że można ją legalnie zerżnąć w całej Europie i Ameryce północnej, nie wiem jak jest z resztą świata.

Dwa, jak to k***a u ciebie jest mi powiedz. Znaczy, że jak ktoś ma poniżej 15-16 lat i nie można go wyr*chać, to znaczy, że nie może się podobać? Dziewczyna jest słodka i tyle. Każdy normalny człowiek jak widzi coś/kogoś ładnego/pięknego to o tym mówi, albo/i przygląda się ile może i nie znaczy to, że jak patrzy na ładne dziecko to rżnie je w myślach czy ch*j wie co.
Nosz k***a, niedługo nie można będzie nosić przy sobie zdjęcia własnego dzieciaka, bo obrońcy moralności powieszą cię za jaja.

GnS

2011-08-29, 21:19
ludzi1 napisał/a:


panienka jest może i młoda, ale za kilka lat wyrośnie z niej zajebista dziewczyna, to że nie widzisz tego i od razu wyskakujesz z "pedofilskimi ciągotkami" pokazuje jak bardzo jesteś wykształcony ^.^



"wykształcony" ?? człowieku, masz obiekcje co do moich upodobań i światopoglądu (zasad), a jedziesz mi po wykształceniu, które systematycznie zdobywam (jeśli nie zrozumiałeś to masz problem) ?? Błysnąłeś... nie rób tak więcej bo Ci nie wychodzi, a przy tym się tylko ośmieszasz.

Sz...........jk

2011-08-29, 21:54
@GnS

Wg Twoich norm też jestem pedofilem, bo wiesz mam tylko roczek czy tam dwa więcej niż ta panna :lol: ?

A tak w ogóle, jak gość ma 14 lat, a laska 13 i są razem, a później (czytaj rok) laska ma 14 lat, a gość 15 to już gość staje się automatycznie pedofilem?

Hmm, różnica wieku między moimi rodzicielami to 10 lat, a więc to pewnie pedofile, no przynajmniej jeden z nich.

Popadamy powoli w paranoje, ludzie...

A ja głupi myślałem, że pedofilia to utrzymywanie kontaktów seksualnych z dziećmi i podniecanie się tego typu erotyką, ale nie, teraz pedofilią jest wszystko to, co wiąże się z osobami młodszymi wiekiem, które się komuś fizycznie podobają (czytaj, podoba, a nie że chce ją od razu przelecieć)... Jak będziesz miał 70 lat i stanie Tobie (wiem, w tym wieku to trudne) na widok 20 letniej cizi to możesz się śmiało zgłosić na policję, że jesteś pedofilem.

Drakooxxx

2011-08-30, 16:02
gNs i Abdulan. Podziwiam was i bujność waszych wypowiedzi! Moim najlepszym argumentem podczas kłótni jest zazwyczaj tekst typu "twoja stara".

ludzi1

2011-09-01, 11:47
Drakooxxx napisał/a:

gNs i Abdulan. Podziwiam was i bujność waszych wypowiedzi! Moim najlepszym argumentem podczas kłótni jest zazwyczaj tekst typu "twoja stara".

prosto krótko i na temat xD, ale nie zawsze się sprawdza

Badylarz

2011-09-01, 22:51
Szkoda, że nie można postawić na raz 10 piw.

Nokia3310

2011-09-03, 19:29
GnS napisał/a:


dumny jesteś z pedofilskich ciągotek ?? mam nadzieje, że jak trafisz do więzienia (jeśli trafisz) to nie będziesz się obawiał wspomnieć o swoich upodobaniach współwięźniom ... myślę, że w zamian otrzymasz wieeeeeeeeeeeeeeeele miłości, dzieciaku.



Ona ma 17 lat.

ludzi1

2011-09-04, 16:24
kapi_diapan napisał/a:



Ona ma 17 lat.


No to jeszcze lepiej, ale nie koleś który pisze że jest śliczna, od razu jest pedofilem... czyli jak ktoś powie że szczeniaczek jest słodki to jest zoofilem ? po prostu ręce mi opadają...

NSLEVIN

2011-10-17, 09:28
Pamiętajcie że i tak ona robi kupe.

rothosen

2012-01-29, 21:40
up
na klatę ?

Precz_z_Preczem

2012-01-30, 03:18
Za pedofilstwo w mamrze wjeżdżasz na harem i zostajesz cwe*EM. r*chają Cię w dupę codziennie i żresz na kiblu.
Nadal chcesz dodać "pedofilski" komentarz gimbusie ? Dupsko Ci szybko pęknie.
Aaa zaraz, zaraz... ch*ja byście zrobili bo do tego potrzeba wyjść z domu. :)
Precz z pedofilami i cwe*ić ich ile się tylko da. :)