18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śliska jezdnia i mersedes ...

~McSadol • 2024-01-27, 15:19
dwóch ruskich mniej na tym świecie ....


Janusz_k

2024-01-27, 16:29
Pięknie, na przyszłość będzie wiedział że się jedzie po śladach a nie 'białym' :) szczególnie jak się ma marne opony.

popiol

2024-01-27, 18:19
Janusz_k napisał/a:

Pięknie, na przyszłość będzie wiedział że się jedzie po śladach a nie 'białym' szczególnie jak się ma marne opony.



no chyba nie będzie, bo nie żyje

radek225

2024-01-27, 18:21
Już dawno zauważyłem, że właściciele Audi / Mercedesów / BMW / Lexusów i innych samochodów za które dali więcej jak 300.000 zł żyją ponad prawem i wydaje im się, że prawo o ruchu drogowym dotyczy każdego oprócz nich. Na autostradzie nigdy nie jadą do 140 km/h tylko zawsze szybciej, nie włączają kierunkowskazów, nawet jak wyprzedasz to siadają na zderzaku i mrugają długimi. Butni i aroganccy tylko dlatego, że za swój kawałek blachy zapłacili więcej od ciebie. Wiecznie się spieszą, nie potrafią jechać pokornie gdy leje, sypie, czy jest lód. j***ne, nowobogackie banany gotowe nawet cię zabić, byle nie jechał za tobą. Własnie takim aroganckim kawałem ch*ja był Sebcio Majtczak, który wjechał prosto w rodzinę jadącą KIAnką. Sebcio i BMW, co za przypadek. Chociaż do dziś mnie zastanawia, po jaką cholerę ten gość z kijanki mając trzy pasy nie jechał środkowym, tylko skrajnym, ale nie zmienia to faktu, że nikt normalny nie jedzie ponad 300km/h po A1 która nie jest dostosowana do rozwijania takich prędkości. Dzięki bucie, arogancji gościu pierdzi w pasiaki w areszcie w ZEA. Ciekawe, kiedy wydadzą go stronie polskiej. Pycha kroczy przed upadkiem.

majeńka

2024-01-27, 18:27
Ja wiem że boga nie ma, ale aż chce się komuś dziękować za ten śnieg i za tego dzwona.

dgfdfg

2024-01-27, 18:41
Jaka p*zda j***na, podejść tylko do tego śmiecia, otworzyć drzwi i poderżnąć gardło k***ie, potem by się powiedziało że podczas wypadku jakaś blacha mu przeciąć musiała.

zenek136611

2024-01-27, 18:42
Szkoda ze tylko dwóch, serce pęka.

JanzDukli

2024-01-27, 19:40
majeńka napisał/a:

Ja wiem że boga nie ma, ale aż chce się komuś dziękować za ten śnieg i za tego dzwona.



""Nie ma Boga", mówi głupi w sercu swoim".
Psalm 14, 1

SkoPio1

2024-01-27, 19:56
radek225 napisał/a:

Chociaż do dziś mnie zastanawia, po jaką cholerę ten gość z kijanki mając trzy pasy nie jechał środkowym, tylko skrajnym,



Gdybyś nie był głupi (a jesteś, wrócimy do tego), to wiedziałbyś, że miał prawo. ŻADEN PRZEPIS nie nakazuje jazdy prawym pasem w takiej jak tam sytuacji.
ŻADEN.
A teraz ta głupota: gdybyś KIEDYKOLWIEK przeczytał pord, to wiedziałbyś.
Drugi dowód twej głupoty: „że właściciele Audi / Mercedesów / BMW / Lexusów”

Nie, właściciele w/w marek/firm tak nie jeżdżą.
To po pierwsze.
Po drugie - twoj pseudowód jest anegdotyczny, ja znam wielu posiadaczy drogich audi, bmw, leksusów, tesli, bentley’ów - i oni jeżdżą normalne, bo są to normalni ludzie.
I po twoim pseudodowodzie.
Problemem jest buc za kierownicą (bez względu na płeć i markę samochodu), nie marka pojazdu.
:>

juderaus

2024-01-27, 21:05
radek225 napisał/a:

Już dawno zauważyłem, że właściciele Audi / Mercedesów / BMW / Lexusów i innych samochodów za które dali więcej jak 300.000 zł żyją ponad prawem i wydaje im się, że prawo o ruchu drogowym dotyczy każdego oprócz nich. Na autostradzie nigdy nie jadą do 140 km/h tylko zawsze szybciej, nie włączają kierunkowskazów, nawet jak wyprzedasz to siadają na zderzaku i mrugają długimi. Butni i aroganccy tylko dlatego, że za swój kawałek blachy zapłacili więcej od ciebie. Wiecznie się spieszą, nie potrafią jechać pokornie gdy leje, sypie, czy jest lód. j***ne, nowobogackie banany gotowe nawet cię zabić, byle nie jechał za tobą. Własnie takim aroganckim kawałem ch*ja był Sebcio Majtczak, który wjechał prosto w rodzinę jadącą KIAnką. Sebcio i BMW, co za przypadek. Chociaż do dziś mnie zastanawia, po jaką cholerę ten gość z kijanki mając trzy pasy nie jechał środkowym, tylko skrajnym, ale nie zmienia to faktu, że nikt normalny nie jedzie ponad 300km/h po A1 która nie jest dostosowana do rozwijania takich prędkości. Dzięki bucie, arogancji gościu pierdzi w pasiaki w areszcie w ZEA. Ciekawe, kiedy wydadzą go stronie polskiej. Pycha kroczy przed upadkiem.



Co Ty pie**olisz?

radek225

2024-01-27, 21:20
SkoPio1 napisał/a:

Gdybyś nie był głupi (a jesteś, wrócimy do tego), to wiedziałbyś, że miał prawo. ŻADEN PRZEPIS nie nakazuje jazdy prawym pasem w takiej jak tam sytuacji.
ŻADEN.
A teraz ta głupota: gdybyś KIEDYKOLWIEK przeczytał pord, to wiedziałbyś.
Drugi dowód twej głupoty: „że właściciele Audi / Mercedesów / BMW / Lexusów”
Nie, właściciele w/w marek/firm tak nie jeżdżą.
To po pierwsze.
Po drugie - twoj pseudowód jest anegdotyczny, ja znam wielu posiadaczy drogich audi, bmw, leksusów, tesli, bentley’ów - i oni jeżdżą normalne, bo są to normalni ludzie.
I po twoim pseudodowodzie.
Problemem jest buc za kierownicą (bez względu na płeć i markę samochodu), nie marka pojazdu.



Głupkiem to jesteś ty pisząc taki post. A obrażę sobie kogoś, bo tak. Nie, nie rusza mnie to, ruszyłoby mnie to w gimbazie / licbazie ale po przekroczeniu wieku 20 lat zacząłem mieć wyj***ne m.in w takich jak ty. Teraz możesz pisać, że jestem debilem, pedałem, że ciągnę ch*ja po kule. Nawet wejdź na moją rodzinę, to się zaśmieję i powiem, że jesteś słabym człowiekiem, skoro zniżasz się do takich prymitywnych obelg misiu malinowy :-) . Masz rację. Tak, przyznaję ci rację. Nie ma w ustawie PRoD paragrafu, że mam jechać prawym pasem, ale masz artykuł 16: "kierującego pojazdem obowiązuje ruch prawostronny". Masz też ustęp 4: "Kierujący pojazdem jest zobowiązany jechać możliwie blisko prawej krawędzi jezdni. Jeżeli pasy ruchu na jezdni są wyznaczone, nie może zajmować więcej niż jednego pasa". Czyli ustawa w prawdzie nie każe trzymać się prawej krawędzi jezdni jak przyklejony, ale sugeruje, by jechać przy prawym krawężniku. Widziałem film z wideorejestratora wiele razy, jak Majtczak przywalił w kijankę i prawy pas był zajęty przez maruderów jadących do 100klm/h, a środkowy i lewy którym kijanka jechała był wolny. Gdyby ta spalona rodzina jechała środkowym pasem, to Majtczak który jechał lewym pasem minąłby ich i oni by na pewno przeżyli, a Majtczak zabiłby się na larsenie, albo dojechałby tam gdzie jechał. Nie ma twardego prawa nakazującego jazdę przy prawym krawężniku, ale są sugestie w PRoD,. Przy wjeździe na A1 wyświetla się na monitorach "Jedź prawą stroną", no i za blokowanie lewego pasa masz mandat od 20 do 500 zł i 2 punkty karne.

Mój pseudodowód jest andegdotyczny? Ciekawe. Jeżdżę TIRem po całej Europie i w przeciągu roku na autostradzie spędzam
więcej czasu niż ty spędzisz przez 10 lat albo i całe swoje życie. Widzę, jak zachowują się ludzie w autach z przekroju od 200 euro po 20.000.000 euro. ku*asy w nowych Audi / BMW / Mercedes to najgorsze zakały nie tylko w Polsce ale i w Całej Europie. Bardzo zaskoczyli mnie kierowcy egzotyków pokroju Lamborghini Aventador, Ferrari la Ferrari, McLaren 570s. Oni dosłownie pyrkoczą prawym pasem jakby delektowali się każdym przejechanym kilometrem swojego ultradrogiego, egzotycznego auta .Raz zdarzyło mi się, że wyprzedzałem TIRem Ferrari. bo gość jechał prawym pasem Ferrarą 80 km/h, Z kolei cwe*e w Lamborghini Urus / Porsche Cayenne (to samo auto z innym znaczkiem), Audi Q8, BMW X6, X7, Bentley Bentayga (też Urus, Q8, Cayenne po rebrandingu) i inne nowobogackie dupki lecą na łeb, na szyję bo mogą. Nie mam znajomych z drogimi furami, ale na studiach miałem jednego gogusia w Audi A7. Co on robił na A1 na odcinku Łódź - Gdańsk? Zobacz sam. Tak więc komentuję i wydaję taki osąd bo po pierwsze mogę, a po drugie mam ku temu solidne powody.



juderaus napisał/a:

Co Ty pie**olisz?



To co widzisz. Czytać nie umiesz?

smc

2024-01-28, 00:30
Jadę kiedyś niemiecką autostradą 140km/h prawym pasem z kolegą. Nagle on pyta: ile jechałeś najszybciej? Patrzę na licznik i mówię: O, właśnie tyle. To było w B... Continental.

Nie każdy w dobrym samochodzie to dupek. Tak samo, jak nie każdy Kopciuszek to dziewica... ;-)

outline

2024-01-28, 00:34
Dorbze tak k***ie, się mało nie zesrał na zderzaku. OBy był materiał na hardzie

majeńka

2024-01-28, 12:14
smc napisał/a:

Jadę kiedyś niemiecką autostradą 140km/h prawym pasem z kolegą. Nagle on pyta: ile jechałeś najszybciej? Patrzę na licznik i mówię: O, właśnie tyle. To było w B... Continental.
Nie każdy w dobrym samochodzie to dupek. Tak samo, jak nie każdy Kopciuszek to dziewica...

Technicznie rzecz biorąc da się nie-dupka wsadzić do dobrego samochodu, ale... :-P

Zaś 140km/h to wyciągnie każdy samochód lepszy od Fiuta 126p, a po to właśnie niemieckie autobany są: aby w dobrych warunkach, dobrej pogodzie jechać właśnie 140km/h. Nie 250km/h we mgle i deszczu.