18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śliczne zwierzątko

Pa...........an • 2012-03-24, 21:03


A jakie oczka ma :amused:

noe82

2012-03-25, 13:52
poszło piwko dla autora, tyko nie ta muzyka.

hugodrax

2012-03-25, 14:37
Jak znajdę pająka w domu to wynoszę go na taras.
Nie wiem po co ,ale już tak mam .

zły skurwol

2012-03-25, 16:39
O gustach się niby nie dyskutuje, ale ciężko jest mi sobie uzmysłowić, że są na tym świecie ludzie, których poczucie estetyki i piękna pozwala im zachwycać się tak obrzydliwymi stworzeniami jak pająki...
Zauważyłem też, że istnieje zależność pomiędzy urodą kobiety, a tym jakie zwierzęta jej się podobają. Fajnym laskom podobają się zazwyczaj pieski, kotki, rybki itp. Miałem natomiast na studiach dwie koleżanki, które jarały się właśnie pająkami - i były to największe pasztety na całej uczelni...

Nabs

2012-03-25, 18:16
Cytat:

Fajnym laskom podobają się zazwyczaj pieski, kotki, rybki itp. Miałem natomiast na studiach dwie koleżanki, które jarały się właśnie pająkami - i były to największe pasztety na całej uczelni...


Nie przesadzaj, bo niby co takiego "ładne" kobiety (pojęcie względne ;) mają, że boją się pająków?

Lęk przed pająkami nie jest wrodzony, jest nabyty i może mieć go każdy. Hodowanie pająków, czy innych owłosionych owadów, które nie są za bardzo urodziwe, to hobby jak wiele innych. "ładne" dziewczyny nie pałają się "brzydkich" rzeczy, bo to nie wypada. Lepiej jest nosić jakiegoś psa, któremu bliżej do chomika i się tym cieszyć.. Są dziewczyny które od dzieciństwa mają styczność z owadami, np ktoś z rodziny takie hoduje, czy może rodzice są biologami. To jeżeli od dzieciństwa jest się przyzwyczajonym do takich rzeczy, i się je rozumie, to wtedy się ich nie boisz, jak i dla niektórych staje się to hobby.

A że większość dziewczyn to niestety panikary, brak im "jaj" to i panikują na widok byle robaczka. Np dać dziewczynie mrówkę, to ją z łatwością zabije czy coś innego z nią zrobi. A dać jakąś super jadowitą mrówkę, i będzie próbować robić to samo, czyli zabić lub co tam robi zazwyczaj z taką mrówką..

Szczerze mówiąc wolałbym hodować pająka, niż jakiegoś ratlerka czy inne miniaturowe gówno, które mocniej się pogłaska, to można przypadkiem połamać..

raatos

2012-03-25, 22:41
po tym filmie chyba mam arachnofobię

Atoco

2012-03-26, 00:22
Pająk to najzajebiściej ruszajace sie stworzonko

kl3juuu

2012-03-26, 16:14
Wszystko zniose, ale nie pająki... Paskudztwo j***ne

Vl...........in

2012-04-20, 14:25
dr_dex napisał/a:

Jak na nie patrze to kapeć sam mi się z nogi zdejmuje ...



Chyba nie uderzył byś kobiety? I to dorosłej.

8765tj

2012-09-29, 18:37
Nabs napisał/a:


Nie przesadzaj, bo niby co takiego "ładne" kobiety (pojęcie względne ;) mają, że boją się pająków?

Lęk przed pająkami nie jest wrodzony, jest nabyty i może mieć go każdy. Hodowanie pająków, czy innych owłosionych owadów, które nie są za bardzo urodziwe, to hobby jak wiele innych. "ładne" dziewczyny nie pałają się "brzydkich" rzeczy, bo to nie wypada. Lepiej jest nosić jakiegoś psa, któremu bliżej do chomika i się tym cieszyć.. Są dziewczyny które od dzieciństwa mają styczność z owadami, np ktoś z rodziny takie hoduje, czy może rodzice są biologami. To jeżeli od dzieciństwa jest się przyzwyczajonym do takich rzeczy, i się je rozumie, to wtedy się ich nie boisz, jak i dla niektórych staje się to hobby.

A że większość dziewczyn to niestety panikary, brak im "jaj" to i panikują na widok byle robaczka. Np dać dziewczynie mrówkę, to ją z łatwością zabije czy coś innego z nią zrobi. A dać jakąś super jadowitą mrówkę, i będzie próbować robić to samo, czyli zabić lub co tam robi zazwyczaj z taką mrówką..

Szczerze mówiąc wolałbym hodować pająka, niż jakiegoś ratlerka czy inne miniaturowe gówno, które mocniej się pogłaska, to można przypadkiem połamać..



co tu się będę rozpisywać, ja tam posiadam 24 ptaszniki z 5 gatunków 8-)

kl3juuu napisał/a:

Wszystko zniose, ale nie pająki... Paskudztwo j***ne



odnośnie "paskudów" słyszałeś może o tępoodwłokowcach, solfugach, uropygach, wijach czy skolopendrach?
jeśli zechce ci się poszperać w necie zapewne szybko stwierdzisz że pająki to jednak pikuś :-)