18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śliczna Doda

Wilczex • 2010-03-04, 12:59
Kolejny dowód na to, ze Doda jest bardzo ładna, a to co sobą prezentuje w mediach to tylko i wyłącznie chwyt ( na marginesie bardzo trafny i skuteczny). No śliczna jest po prostu na tym filmiku!!
No i piękne włosy!


Matuch90

2010-03-04, 20:56
Pani Rabczewska od zawsze była suka, zadufana w sobie do granic możliwości. Teraz jest jeszcze bardziej. Tak długo będzie to trwało, jak długo wszyscy będą się obchodzić z nią jak - o losie - królową. Kawał j***nego, pyskatego wulgara. Chyba już wszyscy zapomnieli, że na rynek wypłynęła dzięki gównianemu programowi BAR, gdzie świeciła dupskiem i brakiem cycków.

SilentBastard

2010-03-05, 21:58
Wilczex napisał/a:

Chodzi mi tylko o jedną rzecz - Doda jest jaka jest ( w mediach!), bo ludzie chcą to oglądac.


Bycie kimś (w mediach!) tylko dlatego, że ludzie chcą tego kogoś oglądać nie jest zbyt godne podziwu jak dla mnie. Ani rzadkie. Cały szołbiznes na tym polega i Doda od tego ani trochę nie odstaje.

Cytat:

Uważam, że to świadczy tylko o jej inteligencji i umiejętności przystosowania się do potrzeb innych.


Bądź inteligencji managerów/speców od psychologii szołbiznesu itp.

Widzisz, może i jest wspaniałą osobą prywatnie, ale ja nie jej prywatnie nie znam i nie poznam. Z mojego punktu siedzenia widzę 'piosenkarkę' i wygląda ona jak tysiące innych popgwiazdek. Nie jest też jedyną, która potrafi śpiewać. Dlaczego upadamy tak nisko, żeby za standard uważać 'wykonawców', którzy nie potrafią śpiewać? Powiedziałbym, że Doda jest takim 'standardem' dla popu, a wszystko poniżej (Gosie i Mandaryny) to chore wypadki w branży, których jedynym atrybutem była ładna gęba/cycki itp.

Tak, jest słodka na tym filmiku. Tak, umie śpiewać. Tylko, że jedyne co mi przychodzi do głowy to żal, że skończyła jak wszystkie popgwiazdki, które udają kogoś kim nie są.

kolumbijskisen

2010-03-06, 08:57
zawsze uważałam, że doda to zajebista dupa. niebrzydka, zgrabna. co do charakteru nie wiem. podobno prywatnie jest nieśmiała i taka trochę szara myszka. być może. każdy czasami potrzebuje odpocząć od wzbudzania emocji i bycia w centrum uwagi.

a te zdjęcia na których wygląda paskudnie no cóż połowa polek wygląda tak codziennie. a nawet najpiękniejszej istocie zdarzy się brzydko wyjść na zdjęciu. przeciez to jest moment, akurat zrobisz głupią minę i już. w grę wchodzi też stres, zwyczajne zmęczenie. czasami makijaż się nieuda i tyle.

sandixx

2019-01-21, 02:19
Wilczex napisał/a:

, rozwaliłeś mnie tym filmikiem A koleś to tylko chyba tylko na koszulce ma A czy to nie jest przypadkiem koleś, co w "Rozmowach w toku" występował?
Chodzi mi tylko o jedną rzecz - Doda jest jaka jest ( w mediach!), bo ludzie chcą to oglądac. Gdyby nie było zapotrzebowania na telenowele prędzej czy później by zniknęły ( tak jak to było z programami typu reality show - był wielki boom a teraz wcale się o tym nie słyszy). Na polskim rynku nie było do tej pory wokalistki o takim wyzywającym wizerunku i Doda to wykorzystała.
Uważam, że to świadczy tylko o jej inteligencji i umiejętności przystosowania się do potrzeb innych. Mi osobiście podobają się NIEKTÓRE stylizacje Dody, chociaż ogólnie nie przepadam za jej stylem ubierania i śpiewania.
Nie każdy artysta musi mieć misję przekazania światu prawdy o zyciu. Cześc z nich ( ciągle rosnąca w siłę, niestety) robi to dla kasy. I ja się nie dziwię, sama prawdopodobnie, gdybym miała szansę zrobiłabym to samo. Doda należy do tych osób i świetnie jej to wychodzi. Koleś ze Zmierzchu też ma fanki w wieku lat 13 co nie przeszkodziło mu to zarobić forse i srać na te małolaty ( w duchu oczywiście).
Jestem pewna, że gdyby polskie społeczeństwo potrzebowało zagorzałej katoliczki to Doda by im to dała. Ale, przynajmniej teraz. potrzebujemy ( jako naród i nie tylko, jako społeczność) skandalu. I dostajemy go.
A czy Doda umie spiewać czy nie mozna zobaczyć na "moim" filmiku. Nie lubię jej piosenek, ale uważam, że ma jeden z lepszych kobiecych głosów w Polsce teraz. Może daleko jej do umiejętności Steczkowskiej ( której nawiasem mówiąc nie lubię za zmanierowanie) ale jednak trzyma poziom, nie to co np. Mandaryna czy Gosia Andrzejewicz.



Ktoś tutaj robi PR.