18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śledzie.

elMaestro. • 2013-04-24, 19:04
Młode małżeństwo siedzi na kanapie. Żona zajada śledzie, mąż patrzy na nią z obrzydzeniem.
Żona: Teraz pewnie mi nie dasz buzi, bo mi wali z pyska jakimś olejem z rybą, co?
Mąż: Właśnie miałem to powiedzieć... Choć w sumie Ty mi dajesz buzi po minecie, więc bylibyśmy kwita.

methos23

2013-04-24, 22:47
Złota zasada jest taka, że kobiecie nie może śmierdzieć z ryja, a przede wszystkim z c**y śledziem.

Apollo-Man

2013-04-24, 22:47
Jesusek_Chytrusek napisał/a:

Az mi ochoty narobiles... :-D
Obrazek


Ba, obrazkiem to dopiero smaka zrobiłeś :D

ro...........k5

2013-04-24, 22:50
a jo to bym se smalcu wj***ł na świeżo wypieczonym chlebie.

zjerycha

2013-04-24, 22:50
na obrazku braku śmietany i ziemniakow i byloby idealnie

!Timon

2013-04-24, 23:20
@roofik5

Ale takiego zajebistego smalcu ze skwarkami, podsmażoną cebulką i odrobiną bardzo drobno pokrojonego ogórka kiszonego. Ech...

Ha...........ng

2013-04-24, 23:21
k***a nie pie**olcie o smalcu, bo mam słoik prawie cały, ale bez cebulki i w ch*j mało skwarek ;/

Mysz_Kamiki

2013-04-24, 23:47
Psita jaka by nie była jest elegancka - smakuje cipą :) A śledzia to bym zjadł, pod woodoo zawsze spoko :D

Mr.Benny

2013-04-24, 23:48
Jeżeli zeżarła śledzie z cebulą to będzie miała wiatry, a to oznacza prykanie podczas trykania :!:

artemi

2013-04-25, 01:16
U kobiet podobnie jak i u facetów dieta może wpływać na smak, więc jak dużo tych śledzi z cebulą zżarła to faktycznie może być ciekawie :P

darecki328

2013-04-25, 09:12
Artemi na smak czego? Jak ostatnio jem dużo bułek to będę miał ch*ja jak pieczywo? Przej***ne troche jak będę walił konia... "Darek, znowu masz okruszki na spodniach"...

amalthea

2013-04-25, 13:24
elMaestro. napisał/a:

Młode małżeństwo siedzi na kanapie. Żona zajada śledzie, mąż patrzy na nią z obrzydzeniem.
Żona: Teraz pewnie mi nie dasz buzi, bo mi wali z pyska jakimś olejem z rybą, co?
Mąż: Właśnie miałem to powiedzieć... Choć w sumie Ty mi dajesz buzi po minecie, więc bylibyśmy kwita.





Tylko dla mnie dowcip jest nielogiczny? Rozumiem że po wielokropku to słowa żony, bo inaczej wychodzi na to, że żonka lubi też dziewczynki.

elMaestro.

2013-04-25, 13:30
amalthea napisał/a:





Tylko dla mnie dowcip jest nielogiczny? Rozumiem że po wielokropku to słowa żony, bo inaczej wychodzi na to, że żonka lubi też dziewczynki.


No wielokropku to słowa męża. Mąż początkowo nie chce dać buziaka swojej żonie, bo ta je śledzie, ale wtedy on orientuje się, że po zrobieniu jej minetki ona mu daje buziaka. Więc żeby było sprawiedliwie postanawia też jej dać.

PITA = RYBA

Tak, tylko dla Ciebie ten żart jest nielogiczny.