18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skutki picia z Rogu Obfitości

kaffi • 2011-12-01, 23:31
Film o śmiałku który rury się nie boi. Dwa piwa pije w kilka sekund. Określenie go rekordzistą to za mało, ale tytuł Głębokie Gardło, mówi o nim wszystko. Akcja dzieje się w akademiku UTP i na drodze tuż przy nim.


hardsoftlife

2011-12-03, 07:48
@Defect
Je$%j się w głowę ze dwa razy.

Krak

2011-12-03, 08:31
Akademik czyli wieśniaki - nie rozczarowałem się

Ra...........or

2011-12-03, 09:50
Cytat:

Wchłanialnośc alkoholu w zoładku (przy pustym zołądku) jest taka ,że nie ma znaczenia czy to 2 sekundy czy 2 minuty. Cały alkohol ci się nie wchłonie odrazu



Taaa k***a czyli co chcesz powiedzieć ,że jak chlejesz na pusty żołądek to się nie najebiesz? Podpinam się pod przedmówcę - wrzuć filmik jak chlejesz ćwiarę w 2 sekundy na pusty żołądek, cwaniaku.

elamel

2011-12-03, 09:57
glebokie gardlo:| trenowal je na murzynskich przyrodzeniach :p to wszystko tlumaczy...

luk21son

2011-12-03, 10:41
Myślałem że się chociaż zrzyga na nich wszystkich.

biwer1

2011-12-03, 11:20
"pół godziny później" - przynajmniej wraca prosto do domu.

~Velture

2011-12-03, 11:56
Raynor napisał/a:



Taaa k***a czyli co chcesz powiedzieć ,że jak chlejesz na pusty żołądek to się nie najebiesz? Podpinam się pod przedmówcę - wrzuć filmik jak chlejesz ćwiarę w 2 sekundy na pusty żołądek, cwaniaku.


Może się naucz czytać ze zrozumieniem 'cfaniaq'. Nie napisałem ,ze na pusty sie nie najebiesz tylko ,ze bez roznicy jest czy to sa 2 sekundy czy 2 minuty a pusty dałem jako przykład takich samych warunków picia.

Defect napisał/a:

Same pedały. Nie żebym miał coś do studentów, ale są z nich zakompleksieni debile. Żaden z Nich po 22:00 nigdy nie wyszedł na ulice a chwalą się mega wyczynami typu "wypiłem dwa piwa i szedłem prosto". Na głowie żadnych blizn, ale wszyscy mega bojówkarze od podstawówki. Nie ma osoby z ulicy, która by nie wygrała z kolesiem z filmu. Pozdrawiam Was gorąco studenciaki :*


Zazdrościsz im ,że studiują a ty nie? Sam leczysz swoje kompleksy takimi ch*jowymi postami. Uczyć ci się nie chciało i zawodówke musiałeś kończyć a poźniej przy łopacie na budowie A2 na euro2012 zapie**alać fizycznie?

Ra...........or

2011-12-03, 13:06
Cytat:

Może się naucz czytać ze zrozumieniem 'cfaniaq'. Nie napisałem ,ze na pusty sie nie najebiesz tylko ,ze bez roznicy jest czy to sa 2 sekundy czy 2 minuty a pusty dałem jako przykład takich samych warunków picia.



Piszesz takie bzdury bez ładu i składu ,że ze zrozumieniem to tego przeczytać nie można. Alkohol wchłania się szybciej przy pustym żołądku a wolniej przy pełnym przy czym maksymalne stężenie liczy się dopiero po pewnym czasie od wypicia gdyż tak czy inaczej wchłania się stopniowo. Nie wiem skąd żeś zresztą wziął te 2 minuty i pusty żołądek, bo nijak się to ma do twojej teorii z pierwszego posta.

Cytat:

Niestety ch*j o tym możesz wiedzieć bo w gimnazjum tego nie uczą. Typ ma łeb jak pedał i pada po 0.25l wódki zataczając się jak dziewczyna po 0.2l



Swoją drogą przypominasz mi takiego magika, którego kiedyś znałem, co to mówił te same farmazony co ty teraz. W końcu jeden koleś, który studiował medycynę, założył się z nim ,że nie wypije 250 ml wódki łyżeczką do herbaty "bo co to k***a jest te 250 na głowę", doszedł tak mniej więcej do połowy tej ćwiartki i odpadł, naj***ny jak ruski pociąg. Dlaczego? Bo płyny w jamie ustnej zajebiście szybko wchłaniają. No ale co takie gimbusy jak my mogą o tym wiedzieć.

Supel

2011-12-03, 13:35
Co to za nazwa?? To jest LEJ. Standardowe narzedzie do picia piwa za moich czasow studenckich. Wypic 2 piwka tak jak na filmie to tez nie jest zaden wyczyn, tylko potem ch*jowo jest w brzuchu ma sie wrazenie ze czlowieka chce rozerwac, dlatego najlepiej pic po 1 piwku. Nie jest problemem wypic 6 piw w 15 minut - oj a robilo sie tak - i miec faze ale nie taka jak pokazana w filmie. Swoja droga z tego nie pije sie piw drogich, bo i tak nie ma roznicy czy wypijemy drogie piwko np za 10zl czy Volta po 1,2 ;)
Co do picia z tego wodki, mam filmik z imprezy jak znajomy wypil 0,3 + 0,2 soku, zawodnik nie do pokonania przy piciu wodki przez kielony, ale po tym leju w ciagu 10 minut chlopak zapadl na sen alkoholowy :P Filmu nie udostepnie, bo nie mam jego zgody.

alwaro800kangaroo

2011-12-03, 15:44
Fus jak ch*j, też wypiłem z tego wynalazku 3 piwa i faktycznie miałem cope, ale nie zataczałem się..
staffior- piłem tak wódkę, ale 20% i właśnie 0.25l ... nie klepło wiadomo jak 40% ale i tak nie polecam :/

~Velture

2011-12-03, 17:00
Raynor napisał/a:



Piszesz takie bzdury bez ładu i składu ,że ze zrozumieniem to tego przeczytać nie można. Alkohol wchłania się szybciej przy pustym żołądku a wolniej przy pełnym przy czym maksymalne stężenie liczy się dopiero po pewnym czasie od wypicia gdyż tak czy inaczej wchłania się stopniowo. Nie wiem skąd żeś zresztą wziął te 2 minuty i pusty żołądek, bo nijak się to ma do twojej teorii z pierwszego posta.


2 minuty wziąłem z dupy tak dokładnie. Ty nadal nie pojmujesz tego co napisałem ale sam swoimi postami potwierdzasz to co ja napisałem.
Napisze ci jak wiewiórce z lasu.
Alkohol w żołądku się nie wchłonie w 2 sekundy. Rozumiesz tą część? ok. Więc w związku z tym bez większej różnicy jest czy wypije te 3 piwa typ z filmu w 2 sekundy czy w 2 minuty. Rozumiesz? ok. Pusty żołądek podałem jako najszybszą forme wchłaniania alkoholu z przedowu pokarmowego. Rozumiesz? ok.
Czyli przeczytaj jeszcze raz moj post i przeanalizuj komu odpisywałem i na co.

Cytat:


Swoją drogą przypominasz mi takiego magika, którego kiedyś znałem, co to mówił te same farmazony co ty teraz. W końcu jeden koleś, który studiował medycynę, założył się z nim ,że nie wypije 250 ml wódki łyżeczką do herbaty "bo co to k***a jest te 250 na głowę", doszedł tak mniej więcej do połowy tej ćwiartki i odpadł, naj***ny jak ruski pociąg. Dlaczego? Bo płyny w jamie ustnej zajebiście szybko wchłaniają. No ale co takie gimbusy jak my mogą o tym wiedzieć.


Swoją drogą przypominasz mi takiego gimbusa co nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem i ukrywa swój wiek w profilu.
Sam sobie właśnie zaprzeczyłeś. Prosisz o film jak ja pije 250ml wódki w 2 sekundy a poźniej pie**olisz ,że mocniej sie człowiek najebie pijąc to wolno łyżeczką od herbaty.

Kończe to bo widze ,że masz podstawowe braki w kojarzeniu faktów.

Ra...........or

2011-12-03, 18:58
Cytat:

Czyli przeczytaj jeszcze raz moj post i przeanalizuj komu odpisywałem i na co.




Ok no to analizuje.

Cytat:

1 harnaś 0.5l co ma 6 voltów i 2x okocim mocne co mają po 7.2% daje nam łącznie odpowiednik 0.25l vódki 40%....

Kolega może i ma głębokie gardło ale zdecydowanie słabą głowe.



A następnie:

Cytat:

Wchłanialnośc alkoholu w zoładku (przy pustym zołądku) jest taka ,że nie ma znaczenia czy to 2 sekundy czy 2 minuty. Cały alkohol ci się nie wchłonie odrazu



Cytat:

Nie napisałem ,ze na pusty sie nie najebiesz tylko ,ze bez roznicy jest czy to sa 2 sekundy czy 2 minuty



Jedno i drugie, nijak się ma do tego ,że pijąc 3 piwa w kilka sekund uwalisz się szybciej i mocniej, niż rozpijając ćwiartkę wódki, zawierającą tą samą ilość czystego alkoholu w dłuższym przedziale czasowym, co stanowi istotę dyskusji.
Nikt tutaj nie mówił, że pijąc ćwiatkę wódki w 2 minuty najebiesz się wolniej niż w 2 sekundy lub na odwrót.
Nie wiem czemu zacząłeś porównywać picie wódy w czasie od 2 sekund do 2 minut, bo to porównanie niczego nie udowadnia.

Raczej wątpie żeby to wreszcie do ciebie dotarło, ale nie wiem jak to prościej wytłumaczyć.


Cytat:

woją drogą przypominasz mi takiego gimbusa co nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem i ukrywa swój wiek w profilu.
Sam sobie właśnie zaprzeczyłeś. Prosisz o film jak ja pije 250ml wódki w 2 sekundy a poźniej pie**olisz ,że mocniej sie człowiek najebie pijąc to wolno łyżeczką od herbaty.




Po pierwsze - jakbym napisał ,że mam 30 lat, to już byłbyś w 100 % przekonany ,że właśnie tyle mam? Ja czytając twoje posty nie sądzę, byś miał te 2,5 krzyża na karku.

Po drugie - w niczym sobie nie zaprzeczyłem, dałem tylko przykład, jak kończą takie kozaczki jak ty, co to nie rozumieją, że ilość wypitego alkoholu, nie przekłada się od razu na mocną/słabą głowę, gdyż istnieją inne czynniki, takie jak łatwość wchłaniania i czas w jakim do organizmu trafia określona dawka alkoholu.



A zresztą, jak się kiedyś w końcu schlejesz to może zrozumiesz.

ja...........ko

2011-12-05, 21:09
dobra pedaly, trzeba wam wyjasnic co nieco. jesli przyjmujesz 0.25 litra wodki powiedzmy w 50 minut w 5 porcjach po 0.050 litra to (czyli klasyczne robienie pol litra na 2) to orgaznizm ma czas na przystosowanie sie i metabolizowanie alkoholu: zaczyna sie go wydalac z wydychanym powietrzem, z potem, z moczem, no i oczywiscie komorki zwlaszcza watroby przestawiaja szlaki metaboliczne na rozklad alkoholu. wiec stezenie we krwi nie bedzie tak wysokie, jak po naglym podaniu cwiartki, gdzyz calosc wchlonie sie od razu a nie w porcjach, a istnieje zawsze jakas bezwladnosc ustroju, przez co dopiero po jakims czasie organizm efektywnie zacznie radzic sobie z taka iloscia alkoholu we krwi. reasumujac: spozycie 250ml wodki za jednym razem prowadzi do klasycznego imprezowego zgona, a kazdy kto twierdzi, ze nie w jego przypadku jest zwyklym j***nym frajerem. pozdro

Sil79

2011-12-06, 10:04
treblewhat napisał/a:

Sil79, twoj stary to dramaturgia, naucz sie polskiego

Naucz się mniej narzekać...