18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skutki nagonki na kościół święty....

Halman • 2024-01-04, 07:47

ojciec święty się w barce przewraca...

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2024-01-04, 10:33
Zbyszek3000 napisał/a:

Właśnie widać jak go miłością obdarzają.
Każdy kto chodzi do kościoła i wspiera jest winien wszystkich prześladowań zwykłych ludzi, mordercą i pedofilem pośrednio.
h*j wam w dupę wierzące debile.
boga nie ma



Świat nie lubi próżni. Nie podoba ci się katolicyzm i kilka promili pedofilii w kościele (znajdziesz w każdym zawodzie) to spodoba Ci się jak islam będzie Twoim najbliższym upie**alał głowy, ale wtedy nie pomoże że zaszlochasz jak tobie (przez szacunek z małej) będzie spadała głowa. Historia zatacza koło, poczytałbyś jak byś umiał ze zrozumieniem to byś co nieco wiedział o historii i świecie. Ateizm to normalna sprawa ale pusty hejt na wiarę to niedoj***nie mózgowe.

Adenoid_Hynkel

2024-01-04, 10:43
Zbyszek3000 napisał/a:

Właśnie widać jak go miłością obdarzają.
Każdy kto chodzi do kościoła i wspiera jest winien wszystkich prześladowań zwykłych ludzi, mordercą i pedofilem pośrednio.
h*j wam w dupę wierzące debile.
boga nie ma



Przeczytałeś w życiu coś więcej niż paski w TVN?

Bul_od_bytu

2024-01-04, 11:04
Na szczęście to tylko ksiądz, a nie jakiś rabin bo znowu by było nieszczęście :D

croyna

2024-01-04, 11:09
chciałem napisać, że "czekam na pierwszego debila, który napisze <<sami sobie winni>>", ale jak widać się spóźniłem

Heliar

2024-01-04, 11:19
flejtuch napisał/a:

oko za oko



To jest stary testament , czyli Żydki a nie kk



Zbyszek3000 napisał/a:

Właśnie widać jak go miłością obdarzają.
Każdy kto chodzi do kościoła i wspiera jest winien wszystkich prześladowań zwykłych ludzi, mordercą i pedofilem pośrednio.
h*j wam w dupę wierzące debile.
boga nie ma



Debil po prostu debil, zero wiedzy ale się wypowie, powtarzając propagandowe żydowskie hasła, idź do synagogi j***ć pokłony.

TwójCzarnyPan

2024-01-04, 11:23
Taki ten kościół święty jak Jerzy Urban. Ten chociaż był szczery i świętoszka nie udawał.

Manolito666

2024-01-04, 11:27
TwójCzarnyPan napisał/a:

Taki ten kościół święty jak Jerzy Urban. Ten chociaż był szczery i świętoszka nie udawał.



To się sk***ysyn żydowski w grobie cieszy, że dają go jako przykład szczerości...

nujorker

2024-01-04, 11:31



Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Świat nie lubi próżni. Nie podoba ci się katolicyzm i kilka promili pedofilii w kościele (znajdziesz w każdym zawodzie) to spodoba Ci się jak islam będzie Twoim najbliższym upie**alał głowy, ale wtedy nie pomoże że zaszlochasz jak tobie (przez szacunek z małej) będzie spadała głowa. Historia zatacza koło, poczytałbyś jak byś umiał ze zrozumieniem to byś co nieco wiedział o historii i świecie. Ateizm to normalna sprawa ale pusty hejt na wiarę to niedoj***nie mózgowe.


No tak, klasyka.... z jednej strony piszesz o "promilu" pedofilów w sutannach ale wobec islamu już nie podajesz żadnej ilości ucinaczy głów. Abstrah*jąc od faktycznej, dziś nie do ustalenia ilości zwyroli w sutannach, ( choćby dlatego, jak kolega wyżej zauważył na polskiej wsi ksiądz (przez brak szacunku z małej) to nadal nietykalny i niepodważalny "przedstawiciel handlowy boga na ziemi" i tam ewentualne podniesienie ręki na księdza jest równoznaczne z wypowiedzeniem wojny całemu powiatowi), taki Marciel Macial wyr*chał , co udowodnione, ponad setkę dzieci. McCarrick też świętoszkiem nie był więc nawet jeśli promil ucina łby czy gwałci dzieci to ofiar już są tysiące. Dodatkowo, choć przyznaję rację że pedofilia zdarza się w każdym zawodzie to żaden inny zawód, gdy wykryje się pedofila nie zamiata sprawy pod dywan, nie otacza zwyrola opieką i nie przenosi do innej parafii/placówki oświatowej, komendy czy biura prasowego. Zwyrol staje przed sądem i idzie pierdzieć w pasiak. Trzeba być albo emocjonalnie upośledzonym albo nie mieć w ogóle dobrej woli żeby jakąkolwiek religię utożsamiać z jakimkolwiek bogiem.
Wiarę mamy wdrukowaną w DNA, a religia (każda) to konstrukcja wymyślona przez sprytnych ludzi i dla płochliwych ludzi, żeby zdobywać ich pieniądze, poparcie i władzę nad nimi. Ale jak ktoś ma wyprany łeb to stawia znak równości między panem w złotej szacie, przemawiającego z pałacu gdzie wiszą obrazy w złotych ramach, a jakąkolwiek osobliwością.


ZajętyPelikan

2024-01-04, 11:50
Bez przesady z tymi skutkami nagonki, zwykły debil jakich wiele na świecie. A jeszcze większym debilizmem jest do jednego odstępstwa od reguły dorabiać narrację co czynisz ty halman...

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2024-01-04, 11:55
nujorker napisał/a:

No tak, klasyka.... z jednej strony piszesz o "promilu" pedofilów w sutannach ale wobec islamu już nie podajesz żadnej ilości ucinaczy głów. Abstrah*jąc od faktycznej, dziś nie do ustalenia ilości zwyroli w sutannach, ( choćby dlatego, jak kolega wyżej zauważył na polskiej wsi ksiądz (przez brak szacunku z małej) to nadal nietykalny i niepodważalny "przedstawiciel handlowy boga na ziemi" i tam ewentualne podniesienie ręki na księdza jest równoznaczne z wypowiedzeniem wojny całemu powiatowi), taki Marciel Macial wyr*chał , co udowodnione, ponad setkę dzieci. McCarrick też świętoszkiem nie był więc nawet jeśli promil ucina łby czy gwałci dzieci to ofiar już są tysiące. Dodatkowo, choć przyznaję rację że pedofilia zdarza się w każdym zawodzie to żaden inny zawód, gdy wykryje się pedofila nie zamiata sprawy pod dywan, nie otacza zwyrola opieką i nie przenosi do innej parafii/placówki oświatowej, komendy czy biura prasowego. Zwyrol staje przed sądem i idzie pierdzieć w pasiak. Trzeba być albo emocjonalnie upośledzonym albo nie mieć w ogóle dobrej woli żeby jakąkolwiek religię utożsamiać z jakimkolwiek bogiem.
Wiarę mamy wdrukowaną w DNA, a religia (każda) to konstrukcja wymyślona przez sprytnych ludzi i dla płochliwych ludzi, żeby zdobywać ich pieniądze, poparcie i władzę nad nimi. Ale jak ktoś ma wyprany łeb to stawia znak równości między panem w złotej szacie, przemawiającego z pałacu gdzie wiszą obrazy w złotych ramach, a jakąkolwiek osobliwością.



Z tymi ilościami i statystykami to Ci powiem, że nie wszyscy islamiści to terroryści ale wszyscy terroryści to islamiści. Uczepiłeś się tej pedofilii jak byś był lewakiem. Zgadzam się z Tobą, że pedofilię należy tępić i karać jak najsurowiej, ale odpie**ol się od wiary jako całości bo promil księży to pedofile. Jestem ateistą ale powtarzam, że wiara jakaś jest i będzie bo taka jest natura ludzi (europa to tylko miliard, półtora w stosunku 6 miliardów, którzy mają zgoła inny pogląd), więc lepszy katolicyzm w europie niż islam bo jak się okaże że oprócz tego, że jesteś lewakiem to jesteś jeszcze ciepły to przyjdzie kozojebiec i polecisz z 10 piętra jako Twoje wyleczenie choroby, ale jako lewak tego nie zrozumiesz.

Wiewór

2024-01-04, 12:06


Z taką niegodziwością może tylko wygrać bestia z Wadowic.

mynameisgod

2024-01-04, 12:14
kolejny pedofil dostał wpie**ol :D :D
miodzio!

no chyba że wyrwane z kontekstu...

ale i tak ta sekta w sukienkach to pasożyci i należy ich wszystkich do roboty wyje bać

nujorker

2024-01-04, 13:02
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Z tymi ilościami i statystykami to Ci powiem, że nie wszyscy islamiści to terroryści ale wszyscy terroryści to islamiści. Uczepiłeś się tej pedofilii jak byś był lewakiem. Zgadzam się z Tobą, że pedofilię należy tępić i karać jak najsurowiej, ale odpie**ol się od wiary jako całości bo promil księży to pedofile. Jestem ateistą ale powtarzam, że wiara jakaś jest i będzie bo taka jest natura ludzi (europa to tylko miliard, półtora w stosunku 6 miliardów, którzy mają zgoła inny pogląd), więc lepszy katolicyzm w europie niż islam bo jak się okaże że oprócz tego, że jesteś lewakiem to jesteś jeszcze ciepły to przyjdzie kozojebiec i polecisz z 10 piętra jako Twoje wyleczenie choroby, ale jako lewak tego nie zrozumiesz.


Z jednej strony starasz się zachować pozory szacunku pisząc do mnie z dużej litry po czym płynnie przechodzisz do domniemywania mojego lewactwa na czym, w wymyślny sposób popuszczasz wodze fantazji opisując co mi zrobi wymyślony przez Ciebie zły "muslim z pontonu" gdy już odkryje moje domniemane lewactwo i homoseksualizm... Winszuję, na prawdę.
Co do religiii - jak napisałem. Wszystkie j***ł pies w chore dupy. RELIGIE - nie wiarę w to czy owo. Rozgraniczam pojęcie religii od wiary. I nie uważam, że to to samo. Ba! Uważam, że religie uzurpują sobie prawo własności mówienia w imieniu osobliwości i stawiają przy osobliwości znaczek "trade mark".
I nie uważem, że jedna religia jest lepsza od drugiej tylko dlatego, że jest starsza i proces mordów, gwałtów czy kradzieży jest już w jej wykonaniu bardziej cywilizowany. Inkwizycje czy wyprawy krzyżowe (misja krzyżowa z finałęm w Konstantynopolu nie wiele się różniła od jihadu na terenach Syrii w zakresie brutalności) nie były w gruncie rzeczy niczym innym jak jihad. Jedyne różnice jakie dostrzegam to inne loga na flagach, intonowanie innych piosenek i inny bóg na ustach.
Dla jasności - szanuję zarówno uczynnego księdza ( a miałem do czynienia z facetem w sutannie, który dwie dekady temu wiele dobrego zrobił dla pewnego domu dziecka w lubuskiem nie dorabiając do tego żadnej legendy, po prostu był dobrym człowiekiem) jak i muzułmanina, który pomaga lokalnej społeczności na co dzień. Natomiast uważam, że nie trzeba być wyznawcą 10 przykazań by być przyzwoitym człowiekiem, tak samo jak nie trzeba bić czołem w dywan by nie być przyzwoitym. A dorabianie legendy i łykanie jak pelikan strachów o hordach muzułmanów za bramami "najjaśniejszej rzeczypospolitej" uważam za przejaw bojaźni. Wyobraź sobie jak wyglądałby świat bez polityków i religii, a zrozumiesz mój punkt widzenia. Jeśli to nie wykracza poza Twoje zdolności to wyzywanie od lewaków czy homoseksualistów odłóż na chwilę na bok, a zobaczysz, że świat nie jest czarno-biały. Choć tak myśląc nie wątpliwie jest łatwiej żyć.
A szczurkowi powającemu czarownika ch*j w dupsko i lepa na ryj.


Zbyszek3000

2024-01-04, 13:18
250 lat temu spalili ostanie czarownice w Polsce też u mnie w mieście ku chwale ludzi w sukni.
Byli przekonani że tak jest dobrze i zwykła kobieta nie miała szans się wybronić.
Każdy katolik ma krew na rękach swoich przodków bo byli debilami.
A wy co robicie? To samo
Średnio na każdy kościół idzie z podatków 10tys zł są jeszcze milionowe fundusze ochrony zabytków jak i miliony na rydzyka