18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skutki lewackiej indoktrynacji

Imie_jego_44 • 2016-03-04, 10:52

Edukacja seksualna w Niemczech realizowana jest przymusowo już od przedszkola. Rodzice nie mają żadnego wpływu na treści, które przekazuje się ich dzieciom na lekcjach...

mateusos

2016-03-04, 10:59
Nie da sie jej k***a sluchac.

bestli

2016-03-04, 19:49
"namawiali do doświadczenia i do antykoncepcji" to źle nie namawiali :-P pamiętam lekcje przygotowania do życia w rodzinie i to było 45min zmarnowane, nikt przecież tego na serio nie brał. Wątpię tez żeby tam jakieś specjalne wymagania na tych lekcjach były

Sagertrah

2016-03-04, 19:57
Mi to nie przeszkadza. Ja swoich dzieci nie zamierzam mieć, tym bardziej wychowywać.

ynzinier

2016-03-04, 20:12
Pomijając kwestie wiary, to nauczanie czegoś, czego dziecko nie zrozumie, a ma przez to szansę zdobycia kompleksów i nieuzasadnionych fobii jest idiotyzmem. Jakoś po statystykach i zwiększeniu ilości informacji na temat niechcianych ciąży, aborcjach, nieletnich matkach nie widać, żeby udzielanie dzieciom lekcji tego typu przynosiło pozytywne skutki.
Oczywiście jednak lepiej jest namawiać, a najlepiej od razu podawać dziecku, które jeszcze nie rozpoczęło nawet swojego rozwoju w kierunku współżycia od razu z grubej rury antykoncepcję, hormonalną, bo jaką inaczej. A niech się dzieje wola nieba, przecież jak nie rozwinie się teraz, to posturę dorosłej osoby uzyska w wieku 40-stu lat. Natura - zbędny wymysł, lewaki wiedzą lepiej czego człowiekowi potrzeba.