18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skurwiel zabił 2 letnią córkę

kapciem • 2017-03-23, 13:19
Dziecko uderzyło głową o futrynę po tym jak zdenerwowany niepowodzeniem w grze sk***iel pchnął je na drzwi.
Na filmie nie widać co zrobił, tylko jakim degeneratem jest i w co gra.



Sprawcą obrażeń, które doprowadziły do śmierci dwuletniej dziewczynki, jest jej ojczym - zeznała w prokuraturze matka. Dziecko uderzyło głową o futrynę po tym jak zdenerwowany niepowodzeniem w grze komputerowej mężczyzna pchnął je na drzwi.

Znamy kolejne szczegóły tragedii, w wyniku której we wtorek w Szpitalu Specjalistycznym w Pile zmarła dwuletnia Lilianna. Przypomnijmy - dziecko miało obrażenia, które wskazywały na to, że mogło zostać pobite. Po badaniu trafiło na stół operacyjny, ale w trakcie zabiegu doszło do zatrzymania krążenia. Lekarzom nie udało się uratować dwulatki. Jeszcze we wtorek zatrzymano matkę Lilianny, 24-letnią Angelikę B. i jej męża - ojczyma dziewczynki - Szymona B. Czytaj więcej: Śmierć dwulatki. Opiekunowie dziecka zatrzymani.

mirror
spoiler

skacikpl

2017-03-24, 19:12
Czyli koleś na początku streama z problemami wali 3 różne typy alkoholu ale to wina gier, że dziecko zabił?
Piękna narracja medialna, j***ne tępaki.

Turiin

2017-03-24, 20:56
Ta typiara, matka tego dziecka, w wieku 16 lat powiedziała, że pie**oli technikum bo znalazła faceta i chce mu rodzić dzieci :D Nauczycielka powiedziała, że kontaktowała się w tej sprawie z jej rodzicami, ale mieli wyj***ne.

ssaved

2017-03-24, 20:58
k***a zaj***ć sk***iela, po ch*j taki śmieć ma żyć za nasze pieniądze w pierdlu, znęcał bym się nad nim aż by błagał o smierć

ziomalisz

2017-03-27, 09:13
dajcie linka jak ją popchnął

Ti...........ch

2017-03-27, 17:57
ssaved napisał/a:

k***a zaj***ć sk***iela, po ch*j taki śmieć ma żyć za nasze pieniądze w pierdlu, znęcał bym się nad nim aż by błagał o smierć



Ja pie**ole :krejzi: . Jaką macie spinę. Nie mój szkodnik - nie mój problem. :kawa:

Kurajmo22

2017-03-27, 18:41
Takiego to tylko na pal k***a.

PierreDolish

2017-03-27, 19:31
Filmik o "twórczości i kreatywności" z FB też mówi swoje:



Swoją drogą to chyba swego rodzaju jasnowidz: